REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# Marian

23.10.2021 22:26

A jaką propozycję mają leawcy z ratusza na przejazd przez Warszawę? Warszawa nie ma żadnej ulicy wschod zachód łaczącej dzielnice. Mam nadzieję że wyborcy przejrzą w końcu na oczy.
Ja już wolę aferzystów z PIS niż PO, której chore pomysly dotykają mnie bezpośrednio.

# wkurzony na pomysly

24.10.2021 13:35

To prawda to sa chore pomysly z tym zwęzaniem jezdni szczegolnie na glownych ulicach, tak samo jak na Wawrzyszewie ulica Sokratesa jest w trakcie zwęzania i co bedzie jak dojdzie do większej tragedii sluzby ratownicze juz stoją w korkach nie bedą mialy jak przejezdzać bo nie ma jak zjechać na bok - był to szalony pomysl zeby zwęzić tą ulicę, gratulacje bo spaliny bedą wciskać się do tych mieszkań przy ulicy. Pomyslodawcę tych projektow nagrodzić mieszkaniem wsrod spalin. W Warszawie sa inne potrzeby ulatwiające życie mieszkancom chociazby większy dostęp do sluzby zdrowia.

# Dziadek parkingowy

24.10.2021 17:17

#wkurzony na pomysly napisał(a) 24.10.2021 13:35
To prawda to sa chore pomysly z tym zwęzaniem jezdni szczegolnie na glownych ulicach, tak samo jak na Wawrzyszewie ulica Sokratesa jest w trakcie zwęzania i co bedzie jak dojdzie do większej tragedii sluzby ratownicze juz stoją w korkach nie bedą mialy jak przejezdzać bo nie ma jak zjechać na bok - był to szalony pomysl zeby zwęzić tą ulicę, gratulacje bo spaliny bedą wciskać się do tych mieszkań przy ulicy. Pomyslodawcę tych projektow nagrodzić mieszkaniem wsrod spalin. W Warszawie sa inne potrzeby ulatwiające życie mieszkancom chociazby większy dostęp do sluzby zdrowia.
Bo teraz to spaliny na Sokratesa czy w Alejach Jerozolimskich nie wciskają się do mieszkań, lecz w cudowny sposób je omijają?

REKLAMA

# Leon

24.10.2021 21:10

Nic dziwnego ze PIS ma już 40% poparcia.

# Leon

24.10.2021 21:13

#Dziadek parkingowy napisał(a) 24.10.2021 17:17
Bo teraz to spaliny na Sokratesa czy w Alejach Jerozolimskich nie wciskają się do mieszkań, lecz w cudowny sposób je omijają?
Najwięcej toksycznych spalin samochody emitują na wolnych obrotach czyli w korku + zwiększona emisja przez ciągłe ruszanie i hamowanie.

# Solo

25.10.2021 07:47

#Marian napisał(a) 23.10.2021 22:26
A jaką propozycję mają leawcy z ratusza na przejazd przez Warszawę? Warszawa nie ma żadnej ulicy wschod zachód łaczącej dzielnice. Mam nadzieję że wyborcy przejrzą w końcu na oczy.
Ja już wolę aferzystów z PIS niż PO, której chore pomysly dotykają mnie bezpośrednio.

A trasa Łazienkowska?

REKLAMA

# Solo

25.10.2021 07:49

#wkurzony na pomysly napisał(a) 24.10.2021 13:35
To prawda to sa chore pomysly z tym zwęzaniem jezdni szczegolnie na glownych ulicach, tak samo jak na Wawrzyszewie ulica Sokratesa jest w trakcie zwęzania i co bedzie jak dojdzie do większej tragedii sluzby ratownicze juz stoją w korkach nie bedą mialy jak przejezdzać bo nie ma jak zjechać na bok - był to szalony pomysl zeby zwęzić tą ulicę, gratulacje bo spaliny bedą wciskać się do tych mieszkań przy ulicy. Pomyslodawcę tych projektow nagrodzić mieszkaniem wsrod spalin. W Warszawie sa inne potrzeby ulatwiające życie mieszkancom chociazby większy dostęp do sluzby zdrowia.

pokaż mi jedną dwu lub więcej pasmową ulicę, która nie stoi w korku i gdzie służby nie mają problemu z przejechaniem? Czas start....

# Caracale

25.10.2021 08:02

Swoją drogą ładnie wygląda ten nowy projekt Al. Jerozolimskich. A przebudowa Sokratesa chyba będzie miało opóźnienie.
Do Warszawy za dużo wjeżdża samochodów, konieczne są zwężenia wylotówek z Warszawy.
Dla troli z tego forum: w Warszawie już nigdy nie będzie rządził pis.

# Marian

25.10.2021 08:34

#Solo napisał(a) 25.10.2021 07:47

A trasa Łazienkowska?
Chodzi ci o tę zwężoną uliczkę z całodobowym buspasem?
TŁ pełniła swoją funkcję przed zwężeniem.
Teraz nie ma nic.

REKLAMA

# Leon

25.10.2021 08:36

#Caracale napisał(a) 25.10.2021 08:02
Swoją drogą ładnie wygląda ten nowy projekt Al. Jerozolimskich. A przebudowa Sokratesa chyba będzie miało opóźnienie.
Do Warszawy za dużo wjeżdża samochodów, konieczne są zwężenia wylotówek z Warszawy.
Dla troli z tego forum: w Warszawie już nigdy nie będzie rządził pis.
Ciekawe skąd takie korki w niedzielę wieczorem?
To chyba nie przyjezdni ja robią tylko wsiowe warsiawiaki łod łojców wracajom.

# fefe

25.10.2021 11:30

Dramat Warszawy polega na tym, że sporo ulic, które miały powstawać po prostu wypadło z planów inwestycyjnych (trana N-S, trasa olszynki grochowskiej, itp) a te ulice które są dodatkowo próbuje się zwężać. Jednocześnie prawie w ogóle nie jest rozwijana komunikacja typu pociąg, metro, tramwaj, czyli w miarę bezkolizyjna. Powoduje to że zamiast się skracać - z biegiem lat dojazd do pracy wydłuża się. Dodatkowo brak alternatywnych tras dojazdowych powoduje, że w razie wypadku dojazd wydłuża się 2-krotnie. Z całym szacunkiem to nie są dobre rozwiązania i na siłę wdraża się jeszcze gorsze.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe