REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# tata grudzie

20.05.2011 17:10

nareszcie miasto zdecydowalo sie na wiecej, ale mniejszych placow zabaw. szkoda tylko ze musialo minąć wiele lat, zanim dotarło do nich, że jeden duży nic w miescie nie zmienil, bo nikt nie ma czasu jezdzic tam np z Grudzi. Ciesze sie, ze tym razem trafilo na moją okolicę. Pech jednak polega na tym, ze moja córka skonczyła juz 10 lat. Bylbym szczesliwszym ojcem, gdyby pare lat temu milion (o ile dobrze pamietam) podzielono na kilka mniejszych placow zabaw.

# czaruś

23.05.2011 14:57

cóż ja sobie myślę że lepszy rydz niż nic... moje dziecko ma 5 lat więc się nacieszy i parę inny dzieci również.

# martyna1

01.06.2011 11:27

plac zabaw powstaje dokładnie przy "dzikiej drodze", którą ludzie skracają sobie dojazd do strużańskiej. To nie bedzie bezpieczne. samochody bedą jeździć tuż obok ogrodzenia. Powinno się zagrodzić wjazd na drogę - moze gazeta się tym zajmie

REKLAMA

# czaruś

07.06.2011 15:40

nie do końca można tę drogę zamknąć ponieważ stanowi dojazd do posesji... Tak mi się wydaje

# bukowiec

14.09.2011 20:00

i gdzie te "roboty rusza w sierpniu"? Którego roku? Nic tam sie nie dzieje, a niedługo zacznie się zima
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy