REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Rady dla Elki

# PIwoSz

05.10.2006 09:50

Wedlug paru piwoszy z reputacją (po siódmym pełnym )Kandydatami powinni zostać najbardziej odpowiedzialni :Oracz, Włodkowski ,Filipowicz Madej ,Pelc ,Osmian , Pusz i inni nawiedzeni .Jesli Twój idol pisze że ...szkoda że Karina Sasin ma 16 lat i nie może kandydowac ..to zastanow się czy on z chóru widzi wiecej .Może i widzi ale czy rozumie o co w tym samorządziech chodzi ? Teraz napisze parę kawalków i myśli że wszystkich przekrzyczy. Mówię tak - jest jeszcze trochę czasu by z tych kandydatów wybrać najlepszych.

# matrix

05.10.2006 18:39

Pozatym jest to nepotyzm - czyli popieranie swoich. Co na to prawo , panie prawniku- Włodkowski???
Do ( do PIwosza ). Mylisz się , tu nie po 7 browarku takie pomysły chodzą do głowy ale po kilku skrętach z dodatkiem LSD czy innych wynalazków. Bartek - bywasz czasem dobrym organizatorem i kreatywistą ale ten pomysł to o - " przysłowiową dupę potłuc !!!

# Włodkowski

05.10.2006 19:53

Wywołany zgłasza się. Piszę bez krzyku. Piszę cicho. Cichuteńko.
Nepotyzm? K.S. - żadna rodzina, znajoma itd. Po prostu fajna osóbka. Rzecz jasna chodziło o przenośnię, bo coś mi się wydaje, że inteligentny 16-latek mógłby więcej zdziałać na niwie samorządowej niż niejeden kandydat z naszych list od prawa do lewa (znam tegorocznych kandydatow...), ale wiecie, Panowie, po 7 browcach zaprawionych LSD i skrętami trudno się dobrze wysłowić. Sorry, poszalałem wczoraj

REKLAMA

# Harnas

05.10.2006 21:52

Żeby śpiew Twój sluchac do końca to jeszcze z 7 powinno sie wypić.Alleluja i do przodu.Nie przymilaj sie do mlodych (fajna osobka ).Weż sie za swoją i finalizuj sprawę .Znamy pewnego Jarka który odkładał i wiesz jak wyszedl ?
Piwoszy sie nie czepiaj.

# Bartłomiej

06.10.2006 09:24

Śpiewałem kiedyś dla pewnego Harnasia. Gość był zupełnie w porządku i nieźle płacił. Tylko, że piwsko miał kiepskie, bo zalatywało od niego na odległość.
Jaki z tego morał - każdy wie.
U Jarka zaś problemem jest - co też wszyscy, co z Jarkiem soczek pijali wiedzą - zacna mamusia. Tak więc Matko, prosimy Cię o głos! Matka, Matka, Matka, Matka!

# Parafianin z Płud

06.10.2006 20:38

Cytat w Włodkowskiego:(...)inteligentny 16-latek mógłby więcej zdziałać na niwie samorządowej niż niejeden kandydat z naszych list od prawa do lewa (znam tegorocznych kandydatow...),
Wiemy Bartku że znasz byłeś przecież już na dwóch listach.A może zadzwonisz do Jacka Kaznowskiego może da ci lepsze miejsce .Chyba honor i poglądy w tym ci nie przeszkadzają
Nie masz charakteru...zrezygnuj chłopie nie rób wsi, nie wciągaj fundacji w rozgrywki partyje bo co nie którzy rodzice już zastanawiaja sie nad tym czy warto z toba WSPÓLPRACOWAĆ

REKLAMA

# realista

06.10.2006 20:57

A na miejscu Po bym się nie wahał i wyciągnął ręce po taki kąsek. Bartek na liście to jakies 250 Głosów wiecej, przy tej ordynacji to skarb.

# Bartek W.

07.10.2006 07:53

Do Parafianina (choć zabrzmi butnie i dumnie - jeśliś rzeczywiście rodzicem czy honorowym przyjacielem): myślę, że to ja powinienien raczej zastanowić się, czy współpracować z niektórymi rodzicami. Jest napisane "Nie rzucajcie pereł między wieprze" - dość późno zrozumiałem znaczenie tej rady. I potwierdzam: prawdziwa do bólu. Na szczęście coraz więcej wokół subtelnych. Nie na darmo mówią, że struktura ludności na Białołęce zmienia się...
Zatem - Szanowni Pełni Wątpliwości Rodzice i Parafianie - zapraszam na WYPOMINKI, 15 X g. 13 /tym razem kajakowe/, będzie również wystawa plenerowa!!! Oczywiście wszystko w Płudach.
W kwestii formalnej: nie mam numeru do Jacka K.
W kwestii formalnej 2: zgodnie z przepisami prawa do chwili rejestracji list wyborczych można być i na 10 listach. W chwili weryfikacji PKW pozostawia powtarzające się nazwisko tylko na pierwszej zgłoszonej liście (z oświadczeniem). A swoją droga to ciekawe, jak wielu potrafi w swoich marzeniach przywłaszczać sobie - wg ich mniemania - ponętny kąsek (WOW, co na to Agnieszka?), nie zwracając uwagi na... Nie ważne!
Do Realisty: PO-wykluczone, bo deklarowałem apolityczność.

# dancing w kwaterze

07.10.2006 09:58

Bartku przemyslelilismy Twoja propozycje -mozemy Ci dac dwojke w dwojce naszej liscie.

REKLAMA

# Bartek W.

07.10.2006 19:59

serdeczne dzięki. obędzie się... W każdym razie szacunek za trafność wyboru. Szkoda, że tak późny ten promień inteligencji, w którą przecież zawsze wierzyłem
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024