REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Radny Opolski

# zawodowiec13

05.09.2005 00:39

Czy znacie Pana Opolskiego?
Władał osiedlem przy Pajdaka, stając na czele Rady osiedla a nastepnie nie dał sie odwołać pomimo, że nie otrzymał wraz z całą radą absolutorium.
Czy działanie związane z funkcjonowaniem parkingu strzeżonego przy Pajdaka i co za tym idzie Stowarzyszenia Parkingowego sa w pełni legalne?
Zarząd stowarzyszenia którego w żaden sposób nie sposób zmienić od 10 lat tak jak i Rady osiedla.
Czekam na ciekawe pomysły w jaki sposób można ukrucić władze ludzi którzy po tylu latach nieudolnego działania w strukturach rady osiedla chcą zawładnąc wspólnotami znajdujacymi sie w obrebie osiedla przy Pajdaka.

# ktoś

05.09.2005 13:38

Może macie jakies swoje wewnetrzne sprawy, ale patrząc z nieco wyższej perspektywy, oceniam tego Pana bardzo dobrze. Pajdaka to jedna z najlepiej działajacych rad osiedlowych. A z tego co wiem AO doprowadział do tego, że mogliście "za darmo" wykupic swoje mieszkania. To malo? Całe społeczeństwo musi płacić ceny rynkowe, a Wy za nic zostaliscie właścicielami mieszkań tylko dlatego, że jesteście byłymi lub czynnymi żołnierzami. Ja na waszym miejscu nie burzyłbym się przeciwko AO.

# zawodowiec13

05.09.2005 17:54

Nie mam pojęcia z jakiej perspektywy patrzysz ktosiu na osiedla Pajdaka i Pana Opolskiego. Czy najlepiej działająca rada osiedla?... ciekawe zaprosiłbym Cię tutaj gdy administratorem była Wojskowa Agencja Mieszkaniowa i na wszystko miał wpływ Pan Opolski. Może mieszkasz w tym samym bloku co Pan Opolski wiec widzisz to inaczej. Ja powiem to w ten sposób. Kilka lat temu przygotowano klatki schodowe w bloku do remontu, wyrównano pęknięcia oklejono drzwi folią...i nagle okazało się że to nie ten blok. Miał być remontowany blok w którym mieszka radny. wobec tego zostawiono syf na scianach i rozpoczeto wszystko od początku. Wywalone pieniądze bo Pan radny chciał mieć ładnie.
Co do kupna mieszkań za darmo to jestes mój przedmówco w strasznym błedzie. To, że kupilismy 10-cio letnie mieszkania z bonifikata to nie zasługa Pana Opolskiego tylko sprawa ustawy o zakwaterowaniu Sił Zbrojnych RP. (Na marginesie Pan ten jako pierwszy kupił mieszkanie "za darmo". Gdybys popatrzył na osiedle obok przy Stefanika w którym tez mieszkania zostały wykupione "za darmo" zobaczysz, że Pan Opolski niemiał z tym nic wspólnego a wręcz przeciwnie próby narzucania swojej osoby mieszkańcom tamtego osiedla spełzły na niczym. Po prostu podziękowano temu Panu i nie chciano mieć z nim nic wspólnego. Tak apropo nie tylko w wojsku przysługują prawa do wykupu mieszkania służbowego ze zniszkami. Zajrzyj do przepisów dotyczących mieszkań zakładowych.
Widze, że zbyt mało wiesz o tym jak funkcjonuje Rada osiedla w osiedlu przy Pajdaka. Słyszałeś o rozliczaniu pieniędzy na oświadczenie !!! Czy według Ciebie stowarzyszenie może osiągać zyski a jednocześnie wydawać pieniądze duże pieniądze rozliczając je jako wydatki inne (kwota ok. 30 tyś zł)???
W takiej sytuacji nie chetnie oddamy Pana Opolskiego wraz z jego ciemnymi interesami w Twoje ramiona. Mam nadzieje tak jak i inni mieszkańcy, że wreszcie uda się pozbyć zasiedziałego radnego, który wszelkie normy i przepisy ma w nosie.

REKLAMA

# karol

06.09.2005 20:46

Zawodowiec-zawodowiec.
Skąd tyle fauszu w tOBIE.Mieszkam na tym osiedlu 10 lat.Co bys nie powiedział motorem wszystkich poczynan jest Pan Opolski.Pamietasz jak było?Masz pamiec ?Bloto i syf.Tyś zebral ludzi i posadzil zielen czy on z Radą Osiedla.Zrobił .To pierwsze.Płotki wokól bloków to Tys zrobil -czy On. Informator osiedlowy któy wydają ponad 5 lat z Łukasikiem to Ty wydajesz -czy oni ?.Parking z prawdziwego zdarzenia (najlepszy na Bialolęce ) to Ty zorganizowaleś -czy on z Radą .Przypomnę Tobie że najtańszy (40 zł za miesiąc ).Pokaż że istnieje podobny i gdzie ? Jesli masz trochę poczucia wstydu to zapytaj się mieszkańców co robił by prywatyzacja sięgnela to osiedle. Nie pamiętasz kto to organizował -to wlasnie ON. Nie kłam że ktoś z tego osiedla dostał mieszkanie za darmo,powinienes znać przepisy. Wstyd mi tylko że ubliżasz w niewiedzy.Wstyd.
Poza tym powiem coś więcej.
Życzę sobie by takich Opolskich było więcej.To oni mogą zmienić ten nasz grajdołek Białołęke.Nie sa związani tak jak inni ukladami. W moim odczuciu może Tobie nie podobać się jego gęba ,przynalezność przynalezność partyjna (jest w SLD ) ale jest sobą .To trzeba cenić. Ja oceniam go bardzo pozytywnie ,tak jak wielu nie tylko na jego osiedlu. Spójrz z dystansu i w ocenie bądż solidny.

# Także sympatyk

07.09.2005 18:51

Do zawodowca !!!Cos Tobie się pomylilo.Słyszałeś że dzwonią ,ale tak dokładnie to nie wiesz skąd.To normalka kiedy jakieś Twoje interesy nie są wspólnymi z kimś tam.Powołujesz się na to że Opolski wstrzymał remonty bo się coś mu nie podobało.Prawda jest prozaiczna.Nic mu było do tego.WAM zrobił malowania w tych niskich blokach i póżniej mieli malować w dużych.Okleili klatkę nie tą gdzie on mieszka (to fakt którego nie myl )a póżniej skończyli na zwinięciu interesu -z powodu braku środków.W tych blokach mieszkają od niego o wiele wyżsi co do możliwości.I pamiętaj że jeśli się komuś mówi że robi ciemne sprawy to ponosi się odpowiedzialność.Mieszkam przy Stefanika i znam go dłużej i może lepiej niż Ty.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

08.09.2005 00:55

Stare pokolenie polskich trepow, to jest tez ciekawa kategoria ludzi... zazwyczaj charakteruje ich rodowod robotniczo-chlopski, ale blizej jest tym ludziom do kretynow, niz do ...nie, he, he... niz do bandytow. Dlaczego ? Pasmatritie Druzja na Centralnym Cmentarzu Polnocnym. Tam wsie Pulkowniki wierzace ! Nagle Wierzace ! K... wa wsie ani katolickie bardziej niz ustawa przewiduje...Tacy bandyci ! Tacy bandyci.... !

REKLAMA

# syn takiego

08.09.2005 13:37

Matko, Matko-Twój ojciec także pochodzi z robotników.Inteligencji po wojnie tyle było co kot nasikał .Księża ,ministry to sojusz robotniczo- chłopski.Daj im spokój.Gdyby władza ludowa nie goniła do pracy to co Ty chłopie byś prywatyzował ?????????
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024