REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# 35 lat na Bemowie

21.01.2015 22:24

Pani Prezydent, to Pani początek końca. Niech Pani będzie pewna że my mieszkańcy Bemowa to Pani zorganizujemy ! Demokracja to święte prawo którego nie ODDAMY

# rozzalony

21.01.2015 22:52

Greziak w dziwnej sytuacji? Jest zastępca burmistrza i radnym równocześnie? To jakiś super bohater normalnie. Dotychczas było tak, że kiedy wchodzi do Zarządu radny to automatycznie traci mandat. Pan Greziak jak widać najpierw zdradził swoich wyborców i matkę partię a teraz jest jeszcze radno-zastepco-burmistrzem. Panie Greziak...ale z Pana jest super gość. Żal

# bemowianka

21.01.2015 22:52

Nie rozumiem jak może zarzucać komukolwiek przekroczenie uprawnień ktoś wobec kogo toczy się postępowanie iż własne przekroczył, jak może krzyczeć o pogwalceniu demokracji ktoś kto sobie z niej kpine zrobił przed i po wyborach. Wszystko dla zaspokojenia własnego ego i interesów. Na pewno nie posłuży to dzielnicy.

REKLAMA

# piczment

21.01.2015 22:59

35 lat na Bemowie...Pan Dąbrowski będzie szykował referendum? Przede wszystkim w demokratyczny sposób został wybrany prezydent m.st. Warszawy, która zdobyła kilkaset tysięcy głosów a nie z Zygrzak których tych głosów otrzymał 2000 może. To jest demokracja? Zygrzak który razem z Greziakiem (PO) odpala lili jeden okręg i później się sprzedał za członka zarządu? Ot to prawdziwa demokracja. Panie Zygrzak. Trzeba w słowniku sprawdzić co to zamach stanu i jak pan to mówisz Impiczment. Na tym stanowisku wypada używać słów* których znaczenie warto znać.

# czarek

21.01.2015 23:03

Szanowna Bemowianko chciałem zauważyć że w naszym kraju funkcjonuje zasada że człowiek jest niewinny dopóki nie udowodni mu się winy. Postępowanie to nie wyrok szanowna Pani. Druga spraw ona osoba o której Pani wspomina została wybrana przez ludzi mieszkańców Bemowa więc ma prawo wypowiadać się jak Pani. Zresztą każdy ma.
A to co się dzieje to wstyd dla Pani prezydent bo zaczyna to przypominać dyktaturę. A obiecywano nam decentralizację. Uważam że więcej by zyskała na współpracy z Bemowem pokazując że jest ponadto. Ale to tylko moje zdanie.

# Bhawo Jahek!

21.01.2015 23:14

Wywiad z HGW, listopad 2006, jej pierwsze wybory, źrodło: tustolica.pl
Zapowiada Pani decentralizację władzy w mieście? Konkretnie - co, w jakim terminie? Co z delegaturami stworzonymi przez Lecha Kaczyńskiego? Jakie kompetencje pozostaną w mieście, jakie dostaną dzielnice?
- Za obietnicami muszą iść czyny. Delegatury zostaną zlikwidowane, a odpowiednie wydziały przywrócone dzielnicom. Uchwalimy przygotowany przez nas, decentralistyczny statut miasta. Zgodnie z zasadą pomocniczości w mieście pozostaną tylko te kompetencje, które bądź to są określone przepisami ustawowymi, bądź mają wymiar ponaddzielnicowy, a więc transport publiczny, budowa dróg innych niż lokalne, inwestycje komunalne.
A jak jest naprawdę i ile są warte słowa HGW?

REKLAMA

# bemowianka

21.01.2015 23:33

Sformułowanie "toczy się postępowanie" którego użyłam nie jest dla mnie tożsame z "wyrokiem "panie Czarku. Nie jestem zwolenniczką rozwiązań siłowych ale działania obecnych członków zarządu też niewiele mają wspólnego z fair play. Chodzi o to by zauważyć belkę we własnym oku... poza tym warto pamiętać że to ugrupowanie nie było jedynym jakie mieszkańcy chcieliby widziec w zarządzie dzielnicy o czym świadczy liczba uzyskanych mandatów pomimo wszystkich podejmowanych działań. .. Nieprawdaż? .

# bla bla

22.01.2015 09:36

Szanowny Czarku jednak chciałbym zwrócić Twoją uwagę, że postępowanie prokuratury w sprawie oznacza nie mniej i nie więcej iż na wstępnym etapie uzyskano wystarczający materiał dowodowy pozwalający stwierdzić, że mogło dojść do przestępstwa. mówią o tym przepisy określające zasady działania prokuratur. Chociaż zgadzam się z tezą że nikt nie jest winny dopóki mu się winy nie udowodni to jednak ciężko jest ufać osobom w sprawie których prokurator ma wątpliwości wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

# enigma

22.01.2015 09:59

ODKODOWAŁEM PANIĄ "BEMOWIANKĘ" !! TO RADNA B.W.S. NA BEMOWIE :-) H.G bez W ;-)
#bemowianka napisał(a) 21.01.2015 23:33
Sformułowanie "toczy się postępowanie" którego użyłam nie jest dla mnie tożsame z "wyrokiem "panie Czarku. Nie jestem zwolenniczką rozwiązań siłowych ale działania obecnych członków zarządu też niewiele mają wspólnego z fair play. Chodzi o to by zauważyć belkę we własnym oku... poza tym warto pamiętać że to ugrupowanie nie było jedynym jakie mieszkańcy chcieliby widziec w zarządzie dzielnicy o czym świadczy liczba uzyskanych mandatów pomimo wszystkich podejmowanych działań. .. Nieprawdaż? .

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA