REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# Rafał

01.05.2021 14:33

Radna Nehrebecka jest pewnie w jednym wielkim bałaganie. Otóż my teraz w Warszawie mamy wielki bałagan z nazewictwem ulic czy placów. W jednym mieście nie powinno być dwóch ulic czy placów o tej samej nazwie bo to wprowadza bałagan i utrudnia życie. Otóż miałem skierowanie do przychodni na Tadeusza Rejtana w Warszawie na Mokotowie i posłużyłem się google maps w nawigacji by podjechać do tej przychodni. Nawigacja zaś skierowała mnie do Wesołej. Dobrze, że nie zaufałem tej nawigacji bo mnie oszukała. Skoro Google gubi się w nazewnictwie ulic w Warszawie to tym bardziej ludzie się gubią. Rada Warszawy powinna zrobić z tym porządek raz na zawsze. Lepiej raz poprzemieniać nazwy ulic w Warszawie by się nie dublowały niż ciągle gubić się w tym nazewnictwie.

# Oscar

16.05.2021 17:34

Podobny bałagan tworzą wariantowe (głownie skrócone) trasy autobusowe/tramwajowe - zamiast po steremu dodawać jakieś bis, a, b, c, d albo podobny numer z innej puli (jak kiedyś autobusy 300) to jeden autobus o danym numerze jedzie trasą dłuższą a inny krótsza, Z przodu jest oznaczone, ale jak ktoś akurat podchodzi z tyłu?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break