REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Pufa jaoko dodatek aranżacyjny?

# malika

18.02.2019 11:54

Cześć, słyszałm od koleżanki, że kupiła sobie pufy i, że podobno są teraz takie modne. Czy to faktycznie prawda, a skoro tak, to gdzie mogę podejrzeć jakieś pomysły na ich wykorzystanie?

# ala k

18.02.2019 12:29

Oczywiście, że tak i to nie tylko jako dodatkowe miejsca do siedzienia ale również jako podnóżki przy sofach czy innych meblach wypoczynkowych. Ja od siebie dodam, że pufa to także ekstra tanie dodatek, który dobrze dobrany może pomóc nam w odnowieniu wnetrza. Sama zamierzam kupić jedną na scandicsofa.pl bo od nich mamy sofę, więc pomogą mi dopasować tak aby idealnie mi pasowała.

# marzena93

20.02.2019 10:10

Uważam, że pufy to świetne meble, które dzięki swym niewielkim rozmiarom można wszędzie postawić. Osobiście polecam te z slf24.pl sa bardzo urokliwe i doskonale wyglądają. Mam kilka w domu, w przdpokoju służy nam jako ożywienie aranżacji ale miejsce gdzie dzieciaczki siadają przy zmianie obuwia. Druga jest w sypialni przy mojej toaletce, a kolejna w salonie jako podnóżek przy sofie. wszystkie sa tak samo wygodne i muszę powiedzieć, że na każdym robią ogromne wrażenie.

REKLAMA

# Mirosław91

27.03.2019 10:02

My to właśnie jesteśmy na etapie zakupu takich puf :) Takich, by w kolorze pasowały http://lavaro.pl/posciele-czerwone-bordowe, bo chcemy sobie w tym stylu zrobić całą sypialnię :)

 pieknyolek

05.10.2020 06:33

Polecam poczytać o https://www.firmyw1miejscu.pl/modne-pufy-do-salonu/

# Anonim

26.10.2020 11:11

W room99 chyba mają bardzo fajne ładne i nie drogie. Wogule w tym sklepie są ładne rzeczy:)

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024