REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Psycholog Warszawa

 psychologwarszawa

15.06.2016 10:46

Indywidualna psychoterapia poznawczo-behawioralna oraz terapia dla par i małżeństw.
Pomoc dla osób, którym codzienne funkcjonowanie uniemożliwia depresja, nerwica, zaburzenia odżywiania, fobia, nadmierny stres i wiele innych objawów.
Gabinet psychologa i psychoterapeuty znajduje się w Warszawie, blisko stacji metra na placu Wilsona.
http://www.psychologwarszawa.pl/

# Jagoda R.

22.06.2016 15:58

Można jeszcze sprawdzić tutaj: www.psychomedic.pl/psycholog-warszawa/ , całą kadrę mają naprawdę doświadczoną, ludzie z tytułami, na stanowiskach, z wieloletnim stażem pracy. Numer do kliniki to 22 299 11 22. Na stronce można zobaczyć sobie, jakimi zaburzeniami konkretnie się zajmują poszczególni specjaliści. Mam nadzieję, że się komuś przyda ;). Pozdrawiam!

# Misia

03.07.2016 20:52

W takim razie warto też wspomnieć o warszawskim ośrodku www.wrelacji.pl, podobnie jak te wasze specjalizuje się w terapiach małżeńskich.

REKLAMA

# nickt

13.07.2016 04:36

Widzę, że tutaj swoista tablica ogłoszeń ;) A zapytania też są mile widziane? Szukam opinii o psychologach https://alfa-lek.pl/pl/nasi_specjalisci/44_psycholog. W zasadzie to potwierdzenia ich doskonałej opinii w zakresie psychologii, bo korzystałem już z dermatologa i jestem bardzo zadowolony. Ktoś korzystał?

# Jagodzia

05.08.2016 14:59

Ja chodziłam do psychoterapeuty Macieja Żurka z Psychologgia. Klinika bardzo dobra, nie na nfz,a le warto. Zajęli się mną bardzo profesjonalnie. Pan Maciej bardzo sympatyczny terapeuta, ma bardzo dobre podejście do pacjenta, jego terapia nie jest jakaś dyskomfortowa, spokojnie opowiadałam o problemach, skutecznie się ich pozbyliśmy. www.psychologgia-plus.pl/

# Anna1

07.09.2016 13:37

W Psychologgia pracuje również Pani Ewelina Bazyluk - psycholog. Bardzo sympatyczna kobieta, która już na pierwszym spotkaniu pokazuje, że zależy jej aby pomóc swojemu pacjentowi. Oczywiście ze spotkania na spotkanie, z sesji na sesje, nabyłam do niej coraz więcej zaufania więc coraz więcej "problemów" wychodziło na wierzch. Kobieta z nieziemskim poziomem cierpliwości.

REKLAMA

# Gara

28.09.2016 12:30

Również jestem bardzo zadowolona z leczenia u Pani Bazyluk. Bardzo dobra psycholog. Nie spodziewałam się takiego "psychologa", tak naprawdę sama nie wiedziałam czego się spodziewać. Ale Pani Bazyluk była bardzo wyrozumiała i cierpliwa. W końcu jak się przekonałam to szybko poszło. Diagnoza, leczenie. Wspaniała ! www.psychologgia-plus.pl

 ewkaa

17.11.2016 00:38

Zobaczcie sobie klinikę http://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ oni mają dobrych specjalistów, także warto wziąć ich pod uwagę. Rejestracja online jest możliwa 24h/dobę, można umówić się też telefonicznie. Dużym plusem jest to, że przyjmują pacjentów przez 7 dni w tygodniu.

# Helena

19.11.2016 14:13

Polecam coś innego, a dokładnie Pracownię Osobistą Biała Tęcza - Doradca Życiowy Tatiana Dzianiszczyk z wykształceniem psychologicznym. Łączy wiedzę naukową i niekonwencjonalną. www.bialatecza.com

REKLAMA

# arnika

25.02.2017 00:52

Moim zdanie faktycznie warto udać się do Psychomedic. Mają tam bowiem świetnych psychologów, którzy potrafią pomóc w różnych sytuacjach. Zarejestrować się można również telefonicznie pod nr 22 253 88 88.

# Odnaleziona

02.07.2018 18:54

Ja bardzo polecam terapeutkę p. Dorotę Babrzymąke. Jest świetnym specjalistą. Pomagła mi w walce z głęboką depresją. Dzięki niej poznałam swoje powinności oraz swoje dążenia do perfekcjonizmu. Zajęła się nie tylko problemem ale i jego źródłem. Nauczyłam się radzić sobie w przyszłości z napotykajacymi problemami które pojawiają się w życiu również po zakończeniu terapii. Zaszła u mnie duża zmiana dzięki której poprawiła się moja jakość życia. Oto kontakt do p. Doroty tel. 788701562

# monisss

04.07.2018 20:41

Nr do rejestracji do Psychomedic to 22 253 88 88 . Dla mnie to najlepsze miejsce w Warszawie. Można tam bowiem uzyskać pomoc psychologa, ale nie tylko. W razie potrzeby przyjmuje tam również psychiatra. Warto się tam wybrać na wizytę.

REKLAMA

# syyfiasta rekklama

05.07.2018 12:27

syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.

# misia81

14.08.2019 13:36

poleam super terapię u www.wroclaw-psychoterapia.com.pl

# carlly

01.07.2020 20:45

To i ja również polecę takie miejsce- www.tamar.clinic
A polecam je Wam z mojego własnego doświadczenia. Naprawdę profesjonalni specjaliści.

REKLAMA

# Kinga_

31.08.2020 15:01

Odnośnie dobrego psychoterapeuty z czystem sumieniem mogę polecić Widoki - Twoja Psychoterapia. www.widokipsychoterapia.pl

# atr5a

18.02.2021 11:06

od siebie mogę polecić www.psychologpraktyka.pl

# Sobek

22.04.2021 17:34

Poradzić sobie z nerwicą pomógł mi psycholog z https://wetalk.pl/. To jest poradnia internetowa, więc można z niej skorzystać niezależnie od miejsca pobytu. Kontakt z psychologiem miałem przez kamerkę, bardzo wygodne rozwiązanie.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe