REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# R17

08.03.2013 10:43

Wymusza zwolnienie. Ale sama konstrukcja ulicy korci. Rozpędzić się nie ma jak. Ale jest równo, na ogół pusto i szeroko. Ale ja tak rzadko tam jeżdżę, że może to tylko mnie się wydaje iż korci.

# jl0209

19.05.2013 00:12

Ludzie ja mieszkam przy tej ulicy i codziennie widzę jak dzieci bezmyślnie wybiegają na przebiegając na boisko szkolne nie oglądając czy coś nadjeżdża :/ tam są potrzebne koniecznie znowu zwalniacze !!!!!!! Faktycznie może i dzieci uczęszczające do pobliskiego przedszkola podróżują tą ulicą w towarzystwie osób dorosłych ale dzieci uczęszczające do Szkoły już NIE !!!! A po przebudowie niestety kierowcy jeżdżą tą ulicą jak idioci !!!!!!!!!!

# Wiola

24.05.2013 09:16

Wczoraj był tam wypadek, potrącono dziecko.

REKLAMA

# coni

24.05.2013 11:31

Potwierdzam, widziałem leżące dziecko, karetkę i ogrom osób-gapiów. KONIECZNIE trzeba zabezpieczyć ulicę zwalniaczami na obu końcach oraz czymś bardziej drastycznym przy samym wyjściu z przedszkola !

# Iwona1999

14.08.2023 20:23

czy wieczorem ul. Przytyk jest bezpieczna? Jakieś nocne, libacje?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy