REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Przygotujmy się na sezon zimowy - odśnieżanie

 KrzyKrzysztof

09.10.2020 11:46, wpis modyfikowany 4 razy,ostatnio 29.10.2020 15:13

Cześć.
Sezon zimowy zbliża się dużymi krokami, a mnie aż łamie w kościach na samą myśl. Ostatni rok totalnie olałem temat przygotowań (i nic się nie stało :D), ale czuję, że w tym roku sypnie trochę więcej puchu.
I teraz takie pytanie- korzysta ktoś z was z jakiejkolwiek firmy odśnieżającej podjazdy albo z jakiegoś lepszego sprzętu niż łopata czy szufla? Któryś z sezon z kolei się nad tym zastanawiam, ale póki co zawsze mi się udawało. Tylko w tym roku żonka w ciąży... i nie będzie zmiłuj się.
dzięki!
--- Moja edycja przed zimą w czasie tych zwariowanych protestów, może się komuś przyda:)
Nikt mi nie odpowiedział, ale ja sam zrobiłem odpowiednie poszukiwania i trafiłem na taką stronę, gdzie polecają najlepsze odśnieżarki:
https://rankingi.net/ w artykule poświęconym odśnieżarką
O matko ile ja się naszukałem, żeby coś takiego konkretnego znaleźć. Ogólnie chyba ze 100 artykułów przeczytałem, ale rzadko kiedy ktoś wspomina o tym, że jeżeli mamy > 10 m podwórka, to w polskich warunkach elektryczne odśnieżarki w ogóle się nie sprawdzają. Trzeba wziąć porządny, spalinowy sprzęt z elektrycznym rozrusznikiem i wtedy możemy cokolwiek operować. Bo tak to się zajedziemy, jak przy łopacie.
Wierzę, że komuś to pomoże, udanego końca roku i dużo zdrówka :)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy