REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Forum Bemowo

REKLAMA

# Pacjent

02.01.2023 16:19

Obok jest stacja metra i zylion linii autobusowych i tramwajowych.
Lepiej zajęliby się patoparkowaniem, nie da się przejść z wózkiem dziecięcym.

# kto tu jest pato

02.01.2023 17:50

#Pacjent napisał(a) 02.01.2023 16:19
Obok jest stacja metra i zylion linii autobusowych i tramwajowych.
Lepiej zajęliby się patoparkowaniem, nie da się przejść z wózkiem dziecięcym.

Wszystkich chorych na wszelkie choroby zakaźne w szczycie epidemii prezydent miasta i warszawscy aktywiści zapraszają do komunikacji miejskiej. Najlepiej w godzinach szczytu. Po co marnować wirusy? Najlepiej zarażać hurtowo

# Marian

02.01.2023 17:58

Niech łowełkami jeżdżo.

REKLAMA

# Panjan

02.01.2023 18:41

Nie jestem zwolennikiem polityki komunikacyjnej miasta. Trzeba jednak powiedzieć głośno: jest ona od lat konsekwentna i bardzo otwarcie lansowana. Podstawowa jej zasada brzmi: tam gdzie jest metro i kilkanaście linii tramwajowych i autobusowych miasto nie życzy sobie dojeżdzania samochodami. Dotyczy to pracowników (dla nich transport publiczny, rowery) i pacjentów (dla nich taksówki). Taką politykę miasta wspierają liczne organizacje ekologiczne. [Tu dodam, zasada nie obowiązuje wyskiego szczebla urzędników i samego prezydenta dojeżdzających samochodami do pracy na pl. Bankowy].
Te władze są demokratycznie wybrane i od lat nie kryją się ze swoimi intencjami wymuszenia "przesiadki" z aut na rowery, do metra i taksówek [wyjątek urzędnicy wysokiego szczebla], więc żądania preferencji dla odwiedzających jakąś jedną placówkę są absurdalne. Albo wybieramy ludzi typu Trzaskowski i akceptujemy rozwiązania, które proponuje albo głosujemy na kandydatów z inną wizją miasta i liczymy na to, że będzie lepsza.

# Placowy

02.01.2023 19:51

Zrobić parking płatny, to miejsca na nim będą.

# mgr inż.

02.01.2023 22:02

Na kolektorze ściekowym NIEDASIE zbudować parkingu ?

REKLAMA

# Jelonkowy

03.01.2023 09:30

To ta przychodnia, do której nie da się dodzwonić i trzeba od rana stać w kolejce pod drzwiami. Proponuję zlikwidować parking dla pracowników, w końcu mają metro i dobrą komunikację miejska. Tak twierdzi prezydent czajkowski.

# Tubylec

03.01.2023 09:46

Tam jest nieźła patalogia z parkowaniem. Piesi przeciskają się pod płotem, a samochody wygodnie stoją na chodniku. Straż miejska jak zwykle nic nie robi. Pewnie trzeba im zaproszenie wysłać.

# Eliard

03.01.2023 13:58

Bez przesady. Duży parking jest przy ratuszu po drugiej stronie ulicy.

REKLAMA

# pZz

03.01.2023 19:00

Swego czasu jak pracowalem na mokotowie to placilem za miejsce parkingowe przy pracy 400 zl za miesiac. Niech pracownicy tego burd... balaganu tez sobie takowe wykupia w okolicy.

# Pacjent11

03.01.2023 22:55

Artykuł bez sensu. Pisany na zamówienie? Na przeciwko tej przychodni jest gigantyczny pusty parking płatny 4 zł za godzinę, więc w czym problem?

# hobbystycznie tłukę słoiki

04.01.2023 01:44

Tak, tak. Już komuś z powiatu zachodniego potrzebne są darmowe miejscóweczki na samochodzik z WZ w rejestracji. Wystarczy, że całe oś. Górczewska, od Lazurowej (cała Doroszewskiego) aż do Powstańców Śląskich jest obstawiona takimi autami. Już parkowanie bliżej pętli autobusowej i tramwajowej jest passe, bo przecież trzeba postawić brykę tuż obok stacjj metra, a pier..lenie o przychodni i biednych chorych to takie klasyczne mydlenie oczu.

REKLAMA

# Jaś inspektor

05.01.2023 18:35

Haha, może zrobią jakiś parking, a i tak w 100 % będzie zastawiony samochodami z rejestracją WZ, gdzie ludzie do metra będą dojeżdzać.Kiedyś parking Tesco i Lidla był takim miejscem, ale za darmo jest tylko półtorej godziny.Zresztą obok przychodni jest wielki parking, ale płatny 4 zł za godzinę.

# czasami pacjent

06.01.2023 18:15

Pod wszystkimi Przychodniami POZ na terenie Warszawy jest problem z miejscami postojowymi a przecviez do tych placowek podjezdzają nie tylko pracownicy tych placowek ale przede wszystkim pacjenci często chorzy i nie dają rady dochodzic od metra czy komunikacji miejskiej to jak mają docierać do tych palcowek.A moze wladze dzielnic niech przyjrzą się temu problemowi z punktu widzenia tych osob ktore musza korzystac z placowek opieki medycznej a nie tylko walczyć z kierowcami zeby nie jezdzili swoimi autami ktorzy placą podatki.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl    Stanowią one własność prawnie chronioną należącą do Wakacje.pl S.A. i/lub jej partnerów.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA