REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Przewóz dzieci w Traficar

# AlexandraMM

21.02.2019 15:24

Korzystając z samochodów na minuty, jak wspomniany Traficar, nie mamy możliwości wypożyczyć auta wraz z fotelikiem dla dziecka. Oczywiście mając własny fotelik to nie problem. Ale do sporadycznego korzystania z auta, zakup fotelika jest raczej mało opłacalny. Tylko jak bezpiecznie przewieźć dziecko?

# Wiśniewski

22.02.2019 14:13

Podstawowe pytanie - wiek, wzrost dziecka. bez tego trudno cokolwiek doradzić. Chyba żadna firma z samochodami wynajmowanymi na minuty nie ma w ofercie fotelików. Musisz mieć własne rozwiązanie.

# AlexandraMM

26.02.2019 20:12

Syn ma 8 lat, 127 cm. Raczej średni wzrost na swój wiek. W szkole bywają wyżsi ;)

REKLAMA

# Jerzy Gładysz

01.03.2019 21:04

A nie myślałaś o Smart Kid Belt? Wydaje się być rozwiązaniem, które w Twoim przypadku by się sprawdziło. Proste, lekkie rozwiązanie, które możesz miec zawsze przy sobie, np. w torebce.

# jechanna

01.03.2019 22:58

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..

# AlexandraMM

04.03.2019 20:23

@jechanna nie bardzo wiem co masz na myśli. Może znasz rozwiązanie? Z dzieckiem samochodem jeżdżę przeważnie 2x w miesiącu. Czasem częściej. Samochody typu właśnie traficar nie zapewniają żadnego fotelika. W taksówkach też z tym bywa teraz problem. Niby nie musza mieć. A jak mają to albo za małe albo za duże. Testowałam. Jak dzwonie i proszę o konkretną wielkość fotelika to kierowca ma taki, który nie pasuje.
@Jerzy a co to jest ten Smart Kid Belt? po wpisaniu w google jakiś pas mi wyskakuje. To jest to o czym piszesz?

REKLAMA

# Wiwex

15.03.2019 10:45

ja to zdecydowanie wolę normalną taksówkę. No chyba, że odległość jest daleka, to wtedy kolej, lub http://www.okbus.pl/strony/page/dojazd-z-lodzi-na-lotnisko-modlin, z którego czasem korzystam.

# Jerzy Gładysz

26.03.2019 15:04

Smart Kid Belt to taki pas. A właściwie adapter. Rozwiązanie które skraca długość oryginalnego pasa, a właściwie wysokość górnego mocowania i dopasowuje do wzrostu dziecka. Z tym że jest to rozwiązanie dla starszych dzieci. Producent pisze chyba o 5 lat jako minimum. Twój ma 8, jak sama piszesz, więc będzie pasować.

# Skupień

26.04.2019 14:51

Smart Kid Belt wygląda bardzo fajnie. Na pewno jest przydatne przy dzieciach, które są "trochę" większe ale nadal muszą mieć odpowiednie zabezpieczenie. Według przepisów to do 150 cm wzrostu musi być używane jakiekolwiek zabezpieczenie. Więc dla takich większych to najlepsze rozwiązanie.

REKLAMA

# Górecki

27.05.2019 15:18

Skupień ten przepis jest bardzo absurdalny. Zakłada też ograniczenie wiekowe do 18 lat. Więc jak ktoś jest mały i mieści się w założeniach przepisu, to nawet mając 17 lat musi używać takich rozwiązań.A jak wiemy,to bywają różne schorzenia, choroby które mogą ograniczyć wzrost.
A co do Smart Kid Belt, to moim zdaniem przydatny gadżet. Potrafię sobie wyobrazić sytuacje, gdzie nie da się stosować fotelika. Znajoma ma małe dziecko(9 miesiąc) i dwójkę bliźniaków w wieku szkolnym. No i ma Corsę. 3 foteliki na tylnej kanapie? Nierealne.

# Piasecki

22.06.2019 14:14

#Górecki napisał(a) 27.05.2019 15:18
Skupień ten przepis jest bardzo absurdalny. Zakłada też ograniczenie wiekowe do 18 lat. Więc jak ktoś jest mały i mieści się w założeniach przepisu, to nawet mając 17 lat musi używać takich rozwiązań.A jak wiemy,to bywają różne schorzenia, choroby które mogą ograniczyć wzrost.
A co do Smart Kid Belt, to moim zdaniem przydatny gadżet. Potrafię sobie wyobrazić sytuacje, gdzie nie da się stosować fotelika. Znajoma ma małe dziecko(9 miesiąc) i dwójkę bliźniaków w wieku szkolnym. No i ma Corsę. 3 foteliki na tylnej kanapie? Nierealne.

Niestety bywają takie sytuacje, jak właśnie to co wymieniłeś. Nie wszędzie da się stosować fotelik i nie zawsze jest to bezpieczne. Smart Kid Belt to alternatywa, która sprawdza się genialnie w takich mniej typowych sytuacjach. Rozwiązania tradycyjne nie są idealne i nie zapewniają 100% bezpieczeństwa.

# pirella

31.10.2019 16:12

Smart kid belt na takie przejazdy niezastąpiony, my mięliśmy pas na wakacjach jak auto wypożyczylismy przydał się super. Teraz już używamy na co dzień dla syna

REKLAMA

# wiolik

27.12.2019 18:34

Przy 3 dzieci Smart Kid Belt rozwiązanie super, bo 3 foteliki nie ma szans z tyłu zmieścić a tak starsze dziecko ma pas a młodsze foteliki8. Widze wyraźnie, że stabilnie, bezpiecznie jeździ, pozycja dobra, nie lata na boki. Według mnie urządzenie super się sprawdza

# wikkkinga

03.03.2020 17:50

Przyda się na pewno Smart kid Belt, urzadzenie podtrzymujące, dla mnie mega rozwiązanie. Sprawdza się super. Nie dawno ukazał się artykuł gdzie poazano wyniki testów dynamicznych . porównano kilka fotelików i pas Smart Kid Belt własnie. dla mnie urządzenie idealne na tego typu przejazdy

# Rene

23.04.2020 08:48

Dla starszych dzieci adapter smart kid belt super sprawa, my dokładnie w taki sposób rozwiązaliśmy wypożyczanie aut na wakacjach za granicą. Polecam

REKLAMA

# wilga

04.11.2020 17:29

Pas jest na prawdę dobry, też przewozimy dziecko z pasem, na prawdę sprawdza się. wiem, ze ma rózne opinie ale mnie się wydaje że to nie zdrowo konkurencja działa, bo kto używał wie jak pas działa. i złego słowa nie powie. To na prawdę świetny patent

# Jadzka

24.08.2021 15:07

Na takie wypady czy taksi, czy busik czy te wszystkie traficar, bleble car wlasnie mamy Smart Kid Belt, i jak Jasiek z dziadkami gdzieś jedzie

# keśka

29.11.2021 15:17

No fajnie ze wspominacie ze są takie rozwiązania jak Smart kid belt. Faktycznie jak się jeździ taksówkami itd to się bardzo przydaje

REKLAMA

# Sebasta

30.11.2021 21:36

Używamy na co dzień, nie tylko w taxi. Zona ma fotelik w aucie a ja Smart Kid Belt używam i skończył się kłopot z przekładaniem co trochę fotelika dla Tosi

# Malina25

13.12.2021 21:53

Smart Kid Belt towarzyszy nam zawsze podczas wakacji. Jest z nim znacznie szybciej i taniej wynająć auto, a ponieważ jest lekkie i małe nie stanowi nadbagażu w bagażu podręcznym. Dodatkowo jest akceptowalny w całej UE więc bezproblemowo można z niego korzystać.

# Lilla

01.02.2022 07:21

My początkowo tez na wakacje kupiliśmy ale pas Smart Kid Belt sprawdza się doskonale i używamy na co dzień. Świetne rozwiazanie, alternatywa dla podkładki, fotelika, polecam

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe