REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Przeprowadzka w Warszawie

# Kasiab8

27.02.2020 12:21

Za niecały miesiąc przeprowadzam się do nowego mieszkania, które znajduję się w innej dzielnicy. Nie jestem w stanie sama tego wszystkiego zorganizować, ponieważ nie mam samochodu. Od niedawna zainteresowałam się ofertami różnych firm, które pomagają w przeprowadzce. Słyszałam sporo pozytywnych opinii o firmie Wiki Przeprowadzki. Korzystaliście może z ich usług albo polecacie coś?

# Ernesto4

18.03.2020 11:52

Ja korzystałem z usług, które oferuje firma Wiki przeprowadzki i jestem bardzo zadowolony. Wszystko poszło sprawnie i zgodnie z planem.

# Rola

02.04.2020 14:41

Cześć, zdecydowanie polecam Ci firmę Wiki Transport. Bardzo pomogli mi z przeprowadzką- poszło sprawnie i bez żadnych problemów.

REKLAMA

# Anka77

06.05.2020 19:00

Hej! Ja bardzo dobrze znam tę firmę bo współpracowałam z nimi już kilka razy ;) Za każdym razem zlecenie wykonane było na 5/5 gwiazdek :) Zero spóźnień, niedomówień, braku kontaktu.

# Hannku

11.05.2020 22:40

WIKI najlepsza na świecie :) Nie ma obaw, możesz śmiało dzwonić i dogadywać szczegóły :P

# kleopatra

20.10.2020 13:09

Ja uważam, że najlepiej jest się odezwać do Japa&Co. Tutaj można znaleźć namiary do nich: https://www.japa-przeprowadzki.com.pl/ Są profesjonalistami pod każdym względem i są mega pomocni, także cała przeprowadzka idzie sprawnie, szybko i w miłej atmosferze.

REKLAMA

# yala

17.02.2021 13:16

Też polecam firmę Japa&Co. Do każdej przeprowadzki podchodzą indywidualnie i zawsze są świetnie przygotowani, także wszystko idzie bardzo szybko. Dzięki nim zaoszczędza się naprawdę dużo nerwów i czasu.

# mementoa

21.06.2022 15:09

Najlepszą firmą w stolicy, która zajmuje się przeprowadzkami jest Japa&Co. I chyba potwierdzi to każdy, kto miał z nimi do czynienia. Mają świetną ekipę, która zajmie się wszystkim, także nawet palcem nie trzeba kiwnąć.

# najsi

15.12.2022 15:43

A dla tych, którzy przeprowadzają się po raz pierwszy i nie wiedzą od czego zacząć, mogę polecić ten poradnik: https://www.japa-przeprowadzki.com.pl/poradnik Jest to krótka lektura, ale bardzo przydatna. Podziękujecie potem ;)

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024