REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Dobra uczelnia medyczna

# MartynaZ

03.10.2022 13:23

Witajcie :) jakie uczelnie medyczne w Warszawie polecacie ? Jak najbardziej biorę pod uwagę też placówki prywatne. Interesuje mnie pielęgniarstwo :) z góry dzięki za opinie!

# olendzka

03.10.2022 14:28

w stolicy takich uczelni jest akurat sporo,. sama ostatnio szukałam informacji o kierunkach medycznych i wpadła mi w oko oferta Mazowieckiej Uczelni Medycznej. Pielęgniarstwo mają na pewno także zerknij :)

# baśka

04.10.2022 11:27

MUM to rzeczywiście bardzo dobry wybór. Fajna organizacja zajęć, niewygórowane czesne, doświadczeni wykładowcy. Najbardziej podoba mi się to, ze na tej uczelni głowny nacisk kładziony jest na ćwiczenia i praktyki a wiadomo, ze na nich uczymy się najwięcej.

REKLAMA

# MartynaZ

05.10.2022 15:06

wielkie dzięki za tak szybką pomoc. a jak u nich wygląda rekrutacja ?

# baśka

06.10.2022 14:47

z tego co wiem to liczy się przede wszystkim kolejność zgłoszeń, także jeśli się zdecydujesz to nie ma co zwlekać :) rozumiem, że studia chcesz zacząć w przyszłym roku ?

# MartynaZ

03.11.2022 10:34

tak tak, będę składać papiery na rok akademicki 2023/2024. niby mam jeszcze trochę czasu ale wolę już wcześniej zrobić rozeznanie i zorientować się co w trawie piszczy :)

REKLAMA

# baśka

17.11.2022 10:00

no pewnie, lepiej tak niż na ostatnią chwilę :) najważniejsze, ze masz już jakiś plan na siebie, to już dużo :)

# kazor

16.12.2022 08:38

ogólnie MUM cieszy się dobrą opinią i wśród studentów i abosolwentów. wiadomo, ze zawsze znajdzie sie ktoś komu coś tam nie pasuje ale mając porównanie do innych uczelni ( czy to prrywatnych czy państowywych) jest ok :)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy