REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

PRZEPOWIEDNIA KOZŁOWSKIEGO

# piotrek

06.10.2006 22:53

PRZYKRO MI O TYM MÓWIĆ.......MÓJ ARTYKUŁ Z POPRZEDNIEGO "ECHA" JEST ODZWIERCIEDLENIEM BIAŁOŁĘCKIEJ RZECZYWISTOŚCI.
NIE BĘDĘ MÓWIŁ, KTO, CO I JAK, BO NIE...BO MAM ZASADY.
GDZIEŚ TAM ZAPROPONOWANNO MIĘ GOOD PLACE- BIORĄCE!!!!
OK!!! FAJOSKO, ALE PRZYBYŁ DO MNIE (MYŚLAŁEM, ŻE KOLEGA) ZA 2 DNI I ZAPROPONIOWAŁ MI DOBRE MIEJSCE NA LIŚCIE, , PEWNIE TEŻ BIORĄCE.
PONIEWAŻ BYŁ TO KOLEGA, KTÓREGO SZANOWAŁEM BARDZIEJ NIŻ INNYCH ZNAJOMYCH, WIĘC PODJAŁEM DEC., IŻ IDĘ Z WAMI, BOWIEM KOLEGA BLIŻSZY, NIZ ZNAJOMY.
ZA JAKIS CZAS DOWIADUJĘ SIĘ, ŻE "ZMIENIŁO SIĘ" I LĄDUJĘ GRUBO NIŻEJ...
NO..LISTY U ZNAJOMYCH ZAMKNIĘTE,A JA NA LODZIE!!!
1.Lata społecznej pracy, którą wielu karierowiczów wyciera sobie tyłek nic nie znaczy...
2. Słowo dane nic nie znaczy..
AMBICJA I HONOR PODPOWIEDZIAŁY MI...DAJ SOBIE SPOKÓJ , SKORO OSZUKUJĄ CIĘ W PRZEDBIEGACH , TO ZNACZY , ŻE OSZUKAJĄ CIĘ I POTEM..
Nic nie znaczą osiagnięcia, chęci, zapał...liczą się układy, naciski z góry, swojaki(BMW), itd, itp.
Przykro mi to mówić, ale w polityce(bo takie mamy listy na radnych), największy lizodup ma najlepsze miejsce..
Dlatego zrezygnowałem z kandydowania na radnego...niech cieszą się spadochroniarze, zdrajcy i lizodupy.
"BOSO, ALE W OSTROGACH".
PIOTR KOZŁOWSKI

# niekandydujacy

06.10.2006 23:06

Dlatego uznałem gdzies w czerwcu ze kandydowanie w tych wyborach mija sie z celem ... mysle frekwencja ok. 20 proc. da duzo do myslenia decydentom i moze nastepne beda juz wiekszosciowe. Szkoda ze nie rozumieja tego mlodsi koledzy, ale maja jeszcze czas.
ps. A lista na ktorej nie ma Piotra stracila ok 150 glosow

 Matka_Sławka_z_Gdańska

06.10.2006 23:25

Wez sobie taborek, sznurek, mydlo i rolkie lygniny. Zakrec petle, natrzyj mydlem po zakolu i zdejmij zyrandol. Zaczep sznur z petla o hak. Wez taborek. Wejdz na niego. Rozepnij spodnie i wsadz sobie rolke ligniny w gacie *. Rozloz rowno. Tak mniej wiecej pol rolki wsadz sobie pod fiuta, a pol pod tylek. Zapnij naszki .
Zaloz petle. Zacisnij. Wykop taboret. Ha, ha, ha... i zadyn-n-n-daj !
Bzdziuuuu - mmmm - yyynnnt ....
I lej pod siebie. I rob pod siebie. I zdechnij ...
W koncu ! Zdechnij !
'' Dlatego zrezygnowałem z kandydowania na radnego...niech cieszą się spadochroniarze, zdrajcy i lizodupy ''
Ha, ha, ha....

* ) - nie zabrudzisz koles parkietu i nie trzeba bedzie sprzatac.

REKLAMA

# Bartek W.

07.10.2006 07:57

Dlatego, aby uniknąć rozczarowań (ludźmi), udałem się do apolitycznych. Problemem jest to, że ludzie kierujący lokalnymi partyjkami starają się zgrywać polityków, a przecież mają być po prostu rzecznikami lokalnej społeczności. Szkoda, że wielu myślli tylko o samorządzie w charakterze trampoliny politycznej. Szkoda, że lokalni liderzy partyjni nie potrafią skutecznie forsować apolitycznych rozwiązań samorządowych u swoich szefów...

# Wał wislany

07.10.2006 15:24

Nie zgrywaj sie Bartku W..lodkowski.Rzucaj nazwiskami jak grochem kogo widzisz na tej trampolinie politycznej .Tych z ktorymi chciales wcześniej czy tych apolitycznych teraz.Napij sie octu ( wzmaga apetyt ) spojrz na tego lidera kóry umieścił swoją fotkę tu na forum i bądż dzielny -nazwiskami a nie tak jak Piotr dyndał dryfując nie wiadomo gdzie.Smoczyński bohater odnowy po raz czwarty.Nie potrafi inaczej żyć.Przegrana to jego WIELKA TRAGEDIA.Tego się boi.Koniec famfar ,prasy,obiecywanek-koniec.I do tego konca trzeba doprowadzić.

# B.W>

08.10.2006 06:48

To straszne, ale tym razem się nie zgrywam.

REKLAMA

# Piotr Dąbrówka W

08.10.2006 18:17

Pan B.W sie nie zgrywa on po prostu nie posiada elementarnej wiedzy o tym jak działa samorząd i jak będzie trzeba przeforsowac najkorzystniejsze rozwiązania dla Białołeki w Radzie Miasta Warszawy i u Prezydenta.
Zreszta ugrupowanie z którego kandyduje (nie) Gospodarnośc, podobnie jak w tej kadencji, niewiele będzie mogło zrobic dla dobra Białołęki bo nie będzie miało swoich radnych w Radzie Warszawy.
Jedno im trzeba przyznac, przez 12 lat obiecywanie opanowali do perfekcji.
Platforma Obywatelska w Warszawie i na Białołęce przedstawiła jasny program dla całego miasta i dla każdej dzielnicy.
Za chwilę program PO dla Białołęki będzie go można przeczytac na www.pobialoleka.waw.pl, a juz mozna na www.jaworski.waw.pl
Życzę odwagi innym ugrupowaniom i kandydatom na Radnym (Panie Bartku) w przedstawieniu konkretnego programu dla Białołęki a nie pustych obietnicach.

# Maciek

08.10.2006 18:46

Na przykład w książce Pani HGW jest obiecana ulica Ceramiczna, która właśnie się buduje, albo czytelnia Nautilius na Pancera, która jest już zaprojektowana i zaplanowana w budżecie bibiliotek na 2007, a także budowa gimnazjum przy ul. Ostródzkiej (projekt już dawno zrobiony, teraz ogłaszany jest przetarg na wykonawce, kasa zaplanowana na 2007/08).
Potrze D. Nie miej złudzeń. Nie macie żadnego programu, tylko zlepek planików grzecznie doręczonych przez lokalnych działaczy do centrali. A lokalni działacze z Białołęki zaplanowali dokładnie to samo, co Smok. Tylko nie rozumiem dlaczego nie wiedzą, że Smok część z tych planów już realizuje.

# Piotr Dąbrówka W

08.10.2006 19:00

Macku - widzę, że Gospodarnosc dobrze sie przygotowywuje i szczegółowo przeanalizowała program HGW.
To zeby kasa na budowe niezwykle potrzebnego Gimnazjum na Ostródzkiej została przeznaczona zdecyduje Rada Warszawy, na co Gospodarnosc z pewnoscia nie będzie miała wpływu.
Warte przeanalizowac jeszcze równie szczegółowo program Waszego koalicjanta - PIS. Hmmm... jaki program :) Oni wiele (złego) zrobili dla Białołęki.
Jeszcze jedno a Gospodarnośc to ma jakiś program .......

REKLAMA

# Maciek

08.10.2006 19:11

Nie wiem czy ma, waszego też nie znalazłem, choć słyszłam, że ma 80 stron. Ze spraw smiesznych, w książeczce HGW "Paltforma dla Warszawy" jest napisane w programie dla Białołęki "Organizacja ogólnodostępnych imprez kulturalnych, w tym z zakresu muzyki poważnej z udziałem wybitnych wykonawców". Niby bez zarzutu, ale wyobraź sobie, że nie ma tego w programie żadnej innej dzielnicy. Tylko na Białołęce będą imprezy ogólnodostępne i to z muzyką poważną. Wiesz dlaczego? Bo wpisał je Jacek K, który ma fioła na tym punkcie i przez 8 lat kase na swoje koncerty z urzędu i BOK-u rwał i to niemałą. Mniejsza z tym. Problem jest taki, że nikt nie przeczytał dzielnicowych programów i puścił je bez sensu do książeczki HGW, przez to programy są niespójne, zawierają błędy, no i obiecują realizację rzeczy już realizowanych.

# siekierka kurpiowska

08.10.2006 19:11

Maćku masz wiele racji- nikt nie ma programu. Wiele ogólników, mnóstwo haseł i ZERO konkretów. Poczytałem trochę pseudoprogramów kandydatów i...
np. "... wymienić nawierzchnie na sztuczną trawę w Białołęckim Ośrodku Sportu przy ul. Światowida..." - tak się składa, że decyzja już zapadła, środki są i wymiana niedługo się zacznie.
np. "... zbudować ogólnodostępne centrum sportowe z basenem..." - tak się składa, że prościej zmienić przepisy, aby umożliwic korzystanie z już istniejących obiektów dzieciom i młodzieży.
Do tego dołóżmy jeszcze WIZJE szybkiego tramwaju i SKUTECZNOŚCI działań PiS-u, zwłaszcza przy wykonywaniu przetargów - nie tylko budowy mostów.
Popatrzmy też w jaki sposób zagospodarowuje się ( Nie zagospodarowuje się - jak to pisze Piotr D) obiekty sportowe.
Czy wszyscy wiedzą, że przy ul.Fleminga jest jedyne na Białołęce pełnowymiarowe boisko trawiaste do gry w piłkę nożną. Dzielnica nie jest zainteresowana ( miasto również), aby dofinansowac ten obiekt. Utrzymywany jest przez grupę pasjonatów, którzy wydają swoje pieniądze i poświęcają wolny czas, aby mogli tam ćwiczyć piłkarze. Przecież lepiej wydać państwowe pieniądze na armię urzędników BOS-u, która nie robi nic bądź niewiele. Dobrze, że zmienił się szef sportu w Warszawie ( o nazwisku Piłka zresztą), bo może to spowoduje jakieś otrzeźwienie i zmianę podejścia.

# Piotr Dąbrówka W

09.10.2006 08:59

Specjalnie dla Maćka
Program PO dla Białołęki
http://www.jaworski.waw.pl/index.php?a=13
na stronie PO Białołęka bedzie jeszcze dziś.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024