REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Przedszkole przy ul. Strumykowej

# Basia

18.04.2005 22:49

Czy czyjeś dziecko się dostało? Moje niestety nie nawet z odwołania go nie przyjęli. Teraz nie wystarczy jak oboje rodzice pracują i nie mają z kim zostawić dziecka.
Najlepiej być osobą samotnie wychowującą dziecko, mieć dziadków z grupa inwalidzką - wtedy nie mogą się zająć wnukiem.
I gdzie tu polityka prorodzina. Teraz wiem dlaczego dużo rodzin kończy na jednym dziecku.
Ciekawa jestem ile trzeba zapłacić aby dziecko przyjęli do państwowego przedszkola?

# eo

19.04.2005 09:17

słyszałam że 4 lata temu była to kwota 2 tysięcy złotych w przypadku przedszkola na Strumykowej gdzie moich dzieci też nie przyjęli

# KK

19.04.2005 19:21

Przykre jest to, że oskarża się o branie łapówek i można to robić tak bezkarnie. Przedszkole na Strumykowej jest z pewnością najlepsze w Białołęce, ale to nie znaczy, że jest przedszkolem dla elit. Trudności w dostaniu się dziecka do przedszkola wynikają z faktu, iż w Białołęce jest ich za mało. Zamiast sugerować łapówkarstwo, proszę apelować w Ratuszu ...WIĘCEJ PRZEDSZKOLI W BIAŁOŁĘCE. Każde dziecko ma prawo chodzić do przedszkola i to bez względu na to, czy rodzice przcują, czy też nie, ale w związku ze zbyt małą liczbą miejsc w przedszkolach białołęckich dokonuje się niezdrowej segregacji...cóż ma zrobić dyrektor? Przyjąć po 40 dzieci do grupy?

REKLAMA

# ww

19.04.2005 19:45

#eo - jeżeli sama się sprzedajesz to nie znaczy że robią to wszyscy

 Matka_Sławka_z_Gdańska

19.04.2005 20:18

KaKa ...przeciez tu nikt nie twierdzi, ze ktos przyjal jakies pieniadze. Wrecz przeciwnie, KaKa. Mowi sie wyraznie o dzieciach, ktore sa naszym skarbem, i ktore nie zostaly przyjete. Do tego wysnionego Przedszkola, najlepszego na Bialolece, jak samo (?)piszesz KaKa. Mimo uplywu czasu... mimo tylu staran, troski i zaangazowania matki oraz ojca, te biedne dzieci, wtedy pewnie malenstwa zreszta, pozostaly poza Grupa ...
Masz racje. Zostaly wyselekcjonowane, wskazane wsrod garstki innych dzieci i Gestem Proznej Dloni, ktora zazwyczaj do takich zadan uzywa Palca dowiedzialy sie, ze: ...ze ida na lewo [b]
[b] Na lewo
! Mimo tego, ze każde dziecko ma prawo chodzić do przedszkola i to bez względu na to, czy rodzice pracują, czy też nie.
Ciekawe! Heh... no tu to nawet jestesmy gotowe poblogoslawic Surowosc Majestatu, bo wyobrazcie sobie te Malenstwa, gdy na Placyku kolo piaskownicy Pani Celina, miedzy jedna Baba, a druga Baba, pokazuje je reszcie Grupy i mowi:
A..A...Aha, ha... ehe... Popatrzcie, Rodzice Tych Dzieci Pracuja

# ja

19.04.2005 21:03

czytam te teksty o najlepszym przedszkolu i zastanawiam sie czy warto być tym najlepszym do którego chcą wszyscy chodzić. Gdyby było do niczego nikt nie pytałby ile trzeba dać za przyjęcie dziecka. To raczej nie jest mobilizujące do jak najlepszej pracy dla dobra naszych dzieci. Więcej wiary w ludzi, którym oddajecie swój największy skarb. A jeśli tak źle o nich myślicie to na Boga nie pozwólcie im opiekować się waszymi dziećmi.

REKLAMA

# mirka

21.04.2005 10:42

a w czym ona jest najlepsze? gdy poszlam tam aby zapisac dziecko jedna z pan opiekunek przywitala mnie z papierochem w ręku

 Matka_Sławka_z_Gdańska

21.04.2005 12:50

A z przyhartem eLeMa ? Yyy ? To Celina ... . Widac teraz jest juz bardziej obyta, bo do rozmowy wyjmuje kiepa z ust ... ale kiedys, to o jejku, byl z niej taki wsiok, ze glowa mala !
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe