REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Przedszkole lub żłobek

# Ania B.

29.07.2004 11:32

Mam prośbe do rodziców małych dzieci. Poszukuje przedszkola, do którego może uczeszczać niespełna 2-letnia dziewczynka, ewentualnie żłobka na Tarchoninie (najlepiej w obszarze Obrazkowa - Mehoffera). Do którego przedszkola mogę oddać tak małe dziecko, czy opieka jest zadawalająca i jakie są ceny?
Za wszelkie opinie serdecznie dziekuje.
Ania

# Marta

29.07.2004 11:38

Jest żlobek na Książkowej (pani Taranek 814-36-53), na Picassa, ale nie polecam - fatalne warunki. Jest też żłobek żony przewodniczącego rady na Nowodworskiej, ale tam mogą chodzić tylko dzieci zatwierdzone przez dzielnicę.

# Ania B.

30.07.2004 11:50

Dziekuje za informacje. Na Ksiązkową dzwoniłam, na razie nie ma miejsc ale może coś się zwolni. O Picassa chodzi o ten w mieszkaniu, czy ten w "piwnicy", który chyba nie ma statusu żłobka, ale słyszałam, że przyjmują tam małe dzieci, które jeszcze nie mogą chodzić do przedszkola? Bo jeżeli o ten w "piwnicy", to słyszałam że się przenoszą w inne miejsce. Ale do tej pory sie nim nie interesowałam, chociaż też mieszam na Picassa, bo myślałam że nie będzie ten problem mnie dotyczył. Ale jednak.. A teraz są wakacje i jest zamknięty. Na temat tego w mieszkaniu słyszałam, że był takowy, ale podobno już nie istnieje. Czy możesz Marto napisać coś bliżej o tym na Picassa. Bedę bardzo wdzięczna.
Ania

REKLAMA

# dolecki

31.07.2004 01:03

"Smerf" przyjmuje takich maluchów. Mają przedszkola na Odkrytej (trzy) i przy Świderskiej. Ale żebym szczególnie polecał to raczej nie mogę powiedzieć. Po dwóch latach doświadczeń zabieramy dziecko. Niby żadnych konkretnych zarzutów nie mogę podać, ale głównie była to decyzja samej zainteresowanej małoletniej.
Telefon 502-784-600, to do oddziału na samym końcu Odkrytej.
Pozdrawiam

# marek

02.08.2004 09:35

Popytaj wogóle w prywatnych przedszkolach- tam nie ma takiego wymogu, ze dziecko musi mieć 3 lata. Polecam Funny Kids przy Mehoffera- wiem, że uczęszczają tam dzieci naprawde małe.

# Darek

10.08.2004 23:12

Mój syn chodzi do przedszkola na ul. Okienko (nie pamietam nr. drugi dom po prawej od ul. Pomorskiej) Zaczął gdy miał rok i 10 miesięcy, pzyjmują także młodsze. Co moge powiedzieć:
- miła atmosfera,
- dobra opieka,
- nieliczne grupy (do 10)
- duże zaangażowanie personelu
- urozmaicony program
Jestem zadowolony. (Mam nadzieję że syn także.)

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break