REKLAMA

REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Przedłużanie i zagęszczenie włosów - gdzie?

# Emilia88

14.10.2020 11:15

Hej,
Szukam kogoś kto ładnie przedłuża włosy. Zależy mi na dobrej jakości włosach i naturalnym wyglądzie. Chciałabym żeby doradzono mi też jaka metoda przedłużania włosów jest dla mnie najlepsza. Możecie kogoś polecić? Nie musi być Warszawa, jestem w stanie dojechać do dobrego salonu przedłużania włosów.

# magdalencja

14.10.2020 14:03

No właśnie w Warszawie nie mam Ci kogo polecić, bo zarówno ja jak i moja przyjaciółka dojeżdżamy do Częstochowy na przedłużanie włosów do Rstyle Hair. Obie jesteśmy bardzo zadowolone z efektu. Rut, która zajmuje się przedłużaniem i zagęszczaniem włosów na różne metody ma spore doświadczenie w tym i zawsze doradza ;) Ja noszę włosy już półtorej roku i zarówno moje jak i te doczepione są w świetnym stanie. Mam długość 60cm, z kolei moja siostra ma bardzo cienkie swoje włosy i bardziej zależało jej na zagęszczeniu, też 100 razy lepiej wygląda. Wejdź sobie na http://rstylehair.pl/ i poczytaj sobie o metodach, masz też tam cennik i zdjęcia przed i po. Chociaż na żywo zawsze lepiej takie włosy wyglądają. Ja szczerze polecam ;)

# JulkaKopis

13.01.2023 10:08

Bardzo polecam hollywood hair. Zdecydowanie top jeśli chodzi o przedłużanie i zagęszczanie włosów. Lepszego w Warszawie fryzjera nie znajdziesz, wystarczy zerknąć na ich insta

REKLAMA

# Marleneeee1

13.02.2023 12:27

Tylko hollywood hair, jeśli chodzi o Warszawę to ja byłam na Wilczej! Bardzo fajnie robią, włoski słowiańskie najwyższej jakości;)

# Ania13

14.03.2023 10:11

Hollywood hair :) Jestem zachwycona włosami, wyglądają przepięknie i bardzo naturalnie. Sama wizyta i komunikacja 10/10, zdecydowanie polecam każdemu zarówno koloryzację jak i przedłużanie oraz zageszczanie.

# kingajarosz

14.03.2023 11:25

Najlepszy salon to hollywood hair, ja byłam na Belwederskiej i polecam. Byłam w dwóch innych salonach wczesniej ale była tragedia

REKLAMA

# Tosia12

13.04.2023 09:45

Ja bardzo polecam salon hollywood hair, moje włosy wydają się teraz pełne i bujne dzięki przedłużeniu wykonanemu w tym salonie. Cudo!

# klaudynaaamac

13.04.2023 11:20

Hollywood hair bezkonkurencyjni! Cieszyłam się z każdej minuty spędzonej w tym salonie- od atmosfery po piękne efekty końcowe!

# gawronskaa

10.05.2023 12:01

W Hollywood Hair można znaleźć wiele inspiracji dla swojego nowego wizerunku. W przedłużaniu włosów są mistrzami.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA