REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Co stosujecie na atopowe zapalenie skóry?

# Jagga

30.10.2023 10:39

Cześć. Macie jakieś swoje sprawdzone kosmetyki na atopowe zapalenie skóry, a może stosujecie domowe metody?

 kasiajurik

08.11.2023 12:02

Od lat zmagam się z azs i próbowałam różnych sposobów, które w moim przypadku nie zawsze były skuteczne. Ostatnimi czasy odkryłam serię Atopigo i póki co jestem bardzo zadowolona z efektów. Myślę, że warto dać szansę i spróbować :)

 najna

24.11.2023 15:46

Mi sie fajnie sprawdzaja kosmetyki do pielegnacji dla dzieci, juz jakis czas uzywam i widze duzą poprawę

REKLAMA

# lenka

29.11.2023 09:29

a mozesz powiedziec które konkretnie? to chętnie bym sobie wypróbowala

# jagga

30.11.2023 10:33

kasiajurik napisała 08.11.2023 12:02
Od lat zmagam się z azs i próbowałam różnych sposobów, które w moim przypadku nie zawsze były skuteczne. Ostatnimi czasy odkryłam serię Atopigo i póki co jestem bardzo zadowolona z efektów. Myślę, że warto dać szansę i spróbować :)
Spróbowałam. Dziekuje. Świetny balsam!

 najna

30.11.2023 15:03, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 30.11.2023 15:03

Dermedic, bardzo fajnie nawilżają ;) ja juz od jakiegoś czasu je uzywam, zamawiam na Notino najczesciej jak są w promocji

REKLAMA

 lipa

21.12.2023 14:47

A ten balsam Atopigo stosowałyście tylko u siebie czy może też u dziecka? Szukam sprawdzonego produktu dla 1,5-rocznego dziecka z azs

 kasiajurik

27.12.2023 14:56

Siostra stosowała u swojej dwuletniej córki (azs jest u nas niestety rodzinne) i chwaliła sobie ten balsam. Z czego się orientuję, balsam Atopigo może być stosowany już od 1 dnia życia dziecka, ale w razie jakichkolwiek wątpliwości lepiej dopytaj lekarza

 lipa

11.01.2024 11:22

Dzięki :) Byliśmy wczoraj u lekarza i jak najbardziej możemy stosować ten balsam. Już zamówiony, więc oby się sprawdził

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA