REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Prywatne wycieczki

07.11.2005 10:24 #xyz.
Nasze forum zostało zdominowane przez złośliwców i zakompleksionych frustratów.
Piszą na nim urzędasy którzy mają "żale" do Smoka, Zięteckiej,Mierzejewskiej i wielu, wielu innym.
Chciałbym by ktoś sprawdził AP-komputerów z których pisano te różne "donosy", i myslę że wiele z tych postów jest wysyłane z komputerów U.Dz.
Wolę tematy o "pedałach", antyklerykałach, psich kupach, chamskich sąsiadach, BUS-pasach, od prywatnych wycieczek którymi jest zainteresowane wąskie grono osób.
Zdecydowanie sympatyczniejsze są wywody pseudointeligenckie M Sł z Gd...a niż złośliwe relacje z posiedzeń różnych dzielnicowych gremiów ( co kto komu i dlaczego po co i w ogóle )
Proszę o powrót Duśki, Historyka,Vladymira, Kotkai,Piotra z Odkrytej, Fiony, Gonza, Anki, i wielu, wielu fajnych forumowiczów, z którymi można się po przkomarzać, pokłucic, ale w granicach dobrego smaku.
07.11.2005 11:11 #zyx
a inni nie mogą tu przebywać? dyktatura !!!!
07.11.2005 11:36 #erega omnes
A sobie sprawdzaj pajacu. Mamy demokracje i możliwość ZDROWEJ KRYTYKI jest tego ucieleśnieniem.
A urzędasy piszą bo są blisko przewałek jakie mają miejsce w urzędzie dzielnicy. Brawo o xyz nie zdziwię się jak jesteś na żołdzie "SMOKA"
Tak więc schowaj sie do dziury i nie wychodz.
07.11.2005 13:06 #retrospectiv
xyz- ma chore podejscie do sprawy. Pragnie gadać o pedałach i pisch kupach a nie o bardzo waznych dla nas mieszkańców sprawach. Całkowicie się zgadzam z niejakim erega...Widać tu ukrytą prowokację-tak zwane odwracanie "kota ogonem"
Dołączam się do eregi i życzę " zyx " kilku setek napiwku od Smoka i innych cwaniczków za śmieszną propagande.
07.11.2005 13:43 #zyx
e.o - demokracja dla ciebie to marnotrawienie czasu urzędasa na takie pisanie?.Zdrowa krytyka jest wtedy gdy wszscy wiedzą o co chodzi.
A jeśli chodzi o nazywanie kogoś pajacem itp , to właśnie jest przykład zakompleksienia i ćwokowstwa.
REKLAMA
07.11.2005 14:12 #Burmistrz Smokowiec
Pisz , pisz tak dalej a żadnych ale to ŻADNYCH wątpliwości ( jak i reszta forumowiczów) co do twych zamierzeń i ewentualnie zamierzeń mocodawców którzy Cię sponsorują. A gdzie by była afera Rywina i Orlenu gdyby nie ZDROWA KRYTYKA i wypominanie grzeszków. Obrzydzenie mnie bierze jak myślę że tacy ludzie jak Ty z pęłną premedytacją prubują sterować tokiem myślenia innych nawołując do internetowego catarzis poprzez nie krytykowanie poczynań "wybrańców" ludu.Ewentualnie sam żeś radny bo tak bardzo prawda Cię uwiera. A jak żeś radny to też jesteś urzedasem i zamiast figlowac po incie ,praca winieneś się zająć. A teraz milcz i do roboty bo za rok wybory.
07.11.2005 14:47 #GorzelniaGirl
Zgadzam sie z pozostałymi. Jak pięknie ujoł to niejaki xyz-nalezy sprawdzić komputery -kto to napisał...i te de.
Facet ty to musisz być na ich żołdzie albo sam żeś radny i straszysz? Lepiej dla Ciebie abyś stulił dziobek bo wszyscy tutaj są przeciwko Tobie- z jasnych powodów. A może faktycznię grasz w "SMOCZYŃSKI FAMILY"?
Resztę ludzików pozdrawiam i gratuluję słusznej krytki owego wywrotowca.
07.11.2005 15:11 #Franciszek Z
Szkoda komentarza na ..................
Fajansiarze i cykory................ tylko słuzbowe kompy wam zostały
Ludzi którzy chcą żyć w realnym świecie nazywacie "Wywrotowcami" a sami wywracacie wszystko do góry nogami(tylko na forum, bo w pracy to w dupę szefowi włazicie)
Co innego krytyka ,a co innego "prywatne wycieczki"
Jak nie umiecie czytać postów ze zrozumieniem tylko z intepretacją godną logiki Oj.Rydz. lub L P R to trudno, ale polemika z wami jest niemożliwa.
Xyz , nie pękaj są tacy co cię rozumieją.
07.11.2005 16:08 #Burmistrz Smokowiec
Ale to dobre xyz to nikt inny tylko Franciszek Z.
Masz rację fajansiarzu.-i rozumiesz to sie sam
i JAK PISZESZ ZE POLEMIKA NIE MOZLIWA TO ZAMKNIJ JUŻ MORDE.
07.11.2005 16:15 #erega omnes
Jejciu! Na tym forum pełno zakompleksionych wyznawców toxycznej retoryki rodem z PO. Jeden przez drugiego chwalidupy podkreśla jaki on to mondry nie jest ile on nie ma fakultetów itp.
Jedna z was zgraja kombinatorów i cwaniaków w tym 2/3 pracuje w U.Dz. To ochłapy z Gospodarności , PIS i Platformy. JEDNA Z WAS ZGRAJA - jak w samorządówce tak i na forum.
REKLAMA
07.11.2005 16:38 #franek
Łajzo głupia to ty wlazłeś na ten post i próbujesz polemiki, ale twoje zadufanie nie pozwala ci racjonalnie myśleć... o ile w ogóle myślisz
07.11.2005 16:40 #franek
Przepraszam innych forumowiczów za osobistą wycieczkę......
07.11.2005 16:44 #Burmistrz Smokowiec
Przyjmuję przeprosiny " Franek" czy tam xyz ( to i tak ten sam palant)
07.11.2005 16:49 #F.Z
a jednak chyba myśli ....bo skąd by wiedział do kogo był post ?
Ale rozumieć i tak nie rozumie.
07.11.2005 16:50 #erega omnes
A ja nie przyjmuję. Widać koledze nerwy puszczają. I tylko nie zaczynaj mowy o podniesieniu standardów formy przekazu i dyskusji.
Widac jaki masz poziom. Jednak chyba na takich dwulicowców retoryka prymitywna( choć dosłowna) B.Smokowca jest najlepsza
REKLAMA
07.11.2005 17:02 #Burmistrz Smokowiec
Franek daj sobie na luz. W lepiej Ci szła wypowiedz jako " xyz"
Boże , jaki był tam apel , odnowa intelektualna-TAK złośliwcy_NIe z tego wszystkiego nawet wspomniałeś o psich kupach i pedałech.
Czy tom twoje preferencje sexualne- zoofil i gej w jednym .
Takie cudo trzymał bym w klatce. Widzisz jakim jesteś palantem.
Miecz bywa obusieczny i twoja kupka obruciła się przeciwko Tobie.
07.11.2005 17:06 #ZaKaPiOr
Panowie. Czy mozemy poklikać na bardziej konstruktywne tematy niż jakś psia kupka. Do Burmistrza- co daje Ci obrażanie reszty forumowiczów?
07.11.2005 17:11 #Wierszokleta
"obruciła" !? OBRÓCIŁA - (obroty)
To tylko frustrata.
Przykre ale prawdziwe.
Reszta jest milczeniem..
07.11.2005 23:12 #Wacek
Ale jaja ! Co za dyskusja ! A czy zoofil i gej w jednym to taki gej co nie lubi owieczek tylko barany ??

A co do urzędników na forum to jednak prawda, dziś urząd do 18.00 i o 17.11 koniec dyskusji. Chyba faktycznie Smoczyński powinien się przyjrzec wydajności pracy swoich podwładnych. A moze odłączyć internet ?
08.11.2005 03:54 #burmistrz Smokowiec
W przypadku palanta Franka to napewno tak.
REKLAMA
08.11.2005 15:27 07
DO XYZ: Obawiam się, że Twój apel o powrót niektórych osób na to forum (Vladymir i s-ka) pozostanie bez echa... Od dawna próbuję ich namierzyć, ale zdaje się, że wynieśli się na dobre. A szkoda, bo z Vladymirem i jego żona Dorotą udało mi się nawet swego czasu spotkać - i to byli naprawdę porządni ludzie- powiedzmy "normalsi". To se ne wrati...
08.11.2005 22:57 #Burmistrz Smokowiec
I właśnie z tego wynika że z was to klika!
Jak was na ten czas nie opierdalać za " tę wasza " odnowe
A 07 TO KOLEJNY PALANT DO KWADRATU.
09.11.2005 13:59 Mieszkaniec
Do 07 - prośba i rada: niech już się nie pojawia ten nostalgiczny, nudny wątek o tych "fajnych, co poszli se stąd". Jeśli poszukujesz takich, co rozwiążą Twoje problemy z poczuciem braku akceptacji czy innej afirmacji, to na pewno takich już tutaj nie ma.
Widać, Normalsi też strzepali z siebie konieczność całowania w czółko takie przypadki.
09.11.2005 14:32 #(FM)
A właśnie że są......
09.11.2005 14:54 #ZaKaPiOr
Są ,są tyle że ja mam inną opcję. Zapytajmy wprost: przykładowego Smokowca czemu posługując się retoryką z szaletu krytykuje dosłownie wszystkie odmiany forumowiczów- może jakiś kompleks albo jest w tym podwujne dno? Chociaż przyznam że, tyrady wygłaszane przez takie oto " twory" internetowe już przestały mnie irytować a zaczynają śmieszyć.
Tak naprawde facet musi mieć głębszą osobowość bo - nie wiem czy to zauważyliście - idzie w uparte i na przetrfanie- kto mocniejszy. Burmistrzu S. Wiem że masz wtym cel jakiś ( jesteś w końcu internetowym doppelgangerem niesamowitego orginału który posiada równie wieloraką osobowość)
10.11.2005 15:33 07
Do Mieszkańca: Masz chyba rację, że sentymenty raczej nie pasują do forum, na którym raz po raz się kogoś poniża i próbuje w ten sposób udowodnić swoją wyższość... Nie stać mnie na wypowiedź z tego poziomu, więc spadam czym prędzej, miłego obrzucania się błotem! Jeszcze jedna nutka znienawidzonej nostalgii na koniec- ze smutkiem stwierdzam, że pomyliłam się co do Ciebie, Mieszkańcu, nigdy Cię nie atakowałam i sądziłam, że stać Cię na lepszy styl. Bez odbioru!
25.06.2019 11:57 #makowska
Dobrym pomysłem na wycieczkę jest wybranie się do Miasteczka Galicyjskiego https://miasteczkogalicyjskie.pl/

 457/7321 


  • Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 


Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
płeć: 
REKLAMA
REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
Nowości do -45%
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Biuro do wynajęcia
 Oferuję pożyczki w wysokości 1 000 euro do ponad 500 000 euro każdemu w potrzebie i w stanie spłacić. Zwrot będzie dokonany w wybranym przez Ciebie okresie ze stałą stopą procentową wynoszącą 3%. Dla wszystkich wniosków o to mój e-mail: leszekadam.spiewak@gmail.com

Turystyka
 We produce real documents such as registered passport and fake passport online at the best rate. Our expert team cares about everything while making document and that look 100% real and you can be used everywhere. To gain access to the chip in your passport, you need to scan the document using the camera of the Smartphone. For more details visit our website. https://fidelitydocuments.com/services/buy-passports Email: info@fidelitydocuments.com Call or Whatsapp: +1 (516)261-2460

Oddam za darmo
 Oferuję Ci pożyczkę od 1000 do 500.000 euro na bardzo prostych warunkach. Robię również inwestycje i pożyczki między jednostkami wszelkiego rodzaju. Oferuję pożyczki krótko-, średnio-i długoterminowe we współpracy z moim adwokatem. Nie wiemy o swoich zwyczajach, a nasze transfery są ubezpieczone przez Bank w celu zabezpieczenia transakcji. Dla wszystkich wniosków złożonych w odniesieniu do stawek i staggerings płatności i będę z waszą pomocą. Wreszcie proszę o kontakt przez e-mail: leszekadam.spiewak@gmail.com Whatsapps: +48 515 702 018

Nieruchomości
 ZAMIENIĘ mieszkanie kwaterunkowe Żoliborz, 2 pok 53m2 na WIĘKSZE. Spłacę zadłużenie. tel:609808185


TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Helloprint Polska
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA