REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Prywatne wycieczki

# xyz.

07.11.2005 10:24

Nasze forum zostało zdominowane przez złośliwców i zakompleksionych frustratów.
Piszą na nim urzędasy którzy mają "żale" do Smoka, Zięteckiej,Mierzejewskiej i wielu, wielu innym.
Chciałbym by ktoś sprawdził AP-komputerów z których pisano te różne "donosy", i myslę że wiele z tych postów jest wysyłane z komputerów U.Dz.
Wolę tematy o "pedałach", antyklerykałach, psich kupach, chamskich sąsiadach, BUS-pasach, od prywatnych wycieczek którymi jest zainteresowane wąskie grono osób.
Zdecydowanie sympatyczniejsze są wywody pseudointeligenckie M Sł z Gd...a niż złośliwe relacje z posiedzeń różnych dzielnicowych gremiów ( co kto komu i dlaczego po co i w ogóle )
Proszę o powrót Duśki, Historyka,Vladymira, Kotkai,Piotra z Odkrytej, Fiony, Gonza, Anki, i wielu, wielu fajnych forumowiczów, z którymi można się po przkomarzać, pokłucic, ale w granicach dobrego smaku.

# zyx

07.11.2005 11:11

a inni nie mogą tu przebywać? dyktatura !!!!

# erega omnes

07.11.2005 11:36

A sobie sprawdzaj pajacu. Mamy demokracje i możliwość ZDROWEJ KRYTYKI jest tego ucieleśnieniem.
A urzędasy piszą bo są blisko przewałek jakie mają miejsce w urzędzie dzielnicy. Brawo o xyz nie zdziwię się jak jesteś na żołdzie "SMOKA"
Tak więc schowaj sie do dziury i nie wychodz.

REKLAMA

# retrospectiv

07.11.2005 13:06

xyz- ma chore podejscie do sprawy. Pragnie gadać o pedałach i pisch kupach a nie o bardzo waznych dla nas mieszkańców sprawach. Całkowicie się zgadzam z niejakim erega...Widać tu ukrytą prowokację-tak zwane odwracanie "kota ogonem"
Dołączam się do eregi i życzę " zyx " kilku setek napiwku od Smoka i innych cwaniczków za śmieszną propagande.

# zyx

07.11.2005 13:43

e.o - demokracja dla ciebie to marnotrawienie czasu urzędasa na takie pisanie?.Zdrowa krytyka jest wtedy gdy wszscy wiedzą o co chodzi.
A jeśli chodzi o nazywanie kogoś pajacem itp , to właśnie jest przykład zakompleksienia i ćwokowstwa.

# Burmistrz Smokowiec

07.11.2005 14:12

Pisz , pisz tak dalej a żadnych ale to ŻADNYCH wątpliwości ( jak i reszta forumowiczów) co do twych zamierzeń i ewentualnie zamierzeń mocodawców którzy Cię sponsorują. A gdzie by była afera Rywina i Orlenu gdyby nie ZDROWA KRYTYKA i wypominanie grzeszków. Obrzydzenie mnie bierze jak myślę że tacy ludzie jak Ty z pęłną premedytacją prubują sterować tokiem myślenia innych nawołując do internetowego catarzis poprzez nie krytykowanie poczynań "wybrańców" ludu.Ewentualnie sam żeś radny bo tak bardzo prawda Cię uwiera. A jak żeś radny to też jesteś urzedasem i zamiast figlowac po incie ,praca winieneś się zająć. A teraz milcz i do roboty bo za rok wybory.

REKLAMA

# GorzelniaGirl

07.11.2005 14:47

Zgadzam sie z pozostałymi. Jak pięknie ujoł to niejaki xyz-nalezy sprawdzić komputery -kto to napisał...i te de.
Facet ty to musisz być na ich żołdzie albo sam żeś radny i straszysz? Lepiej dla Ciebie abyś stulił dziobek bo wszyscy tutaj są przeciwko Tobie- z jasnych powodów. A może faktycznię grasz w "SMOCZYŃSKI FAMILY"?
Resztę ludzików pozdrawiam i gratuluję słusznej krytki owego wywrotowca.

# Franciszek Z

07.11.2005 15:11

Szkoda komentarza na ..................
Fajansiarze i cykory................ tylko słuzbowe kompy wam zostały
Ludzi którzy chcą żyć w realnym świecie nazywacie "Wywrotowcami" a sami wywracacie wszystko do góry nogami(tylko na forum, bo w pracy to w dupę szefowi włazicie)
Co innego krytyka ,a co innego "prywatne wycieczki"
Jak nie umiecie czytać postów ze zrozumieniem tylko z intepretacją godną logiki Oj.Rydz. lub L P R to trudno, ale polemika z wami jest niemożliwa.
Xyz , nie pękaj są tacy co cię rozumieją.

# Burmistrz Smokowiec

07.11.2005 16:08

Ale to dobre xyz to nikt inny tylko Franciszek Z.
Masz rację fajansiarzu.-i rozumiesz to sie sam
i JAK PISZESZ ZE POLEMIKA NIE MOZLIWA TO ZAMKNIJ JUŻ MORDE.

REKLAMA

# erega omnes

07.11.2005 16:15

Jejciu! Na tym forum pełno zakompleksionych wyznawców toxycznej retoryki rodem z PO. Jeden przez drugiego chwalidupy podkreśla jaki on to mondry nie jest ile on nie ma fakultetów itp.
Jedna z was zgraja kombinatorów i cwaniaków w tym 2/3 pracuje w U.Dz. To ochłapy z Gospodarności , PIS i Platformy. JEDNA Z WAS ZGRAJA - jak w samorządówce tak i na forum.

# franek

07.11.2005 16:38

Łajzo głupia to ty wlazłeś na ten post i próbujesz polemiki, ale twoje zadufanie nie pozwala ci racjonalnie myśleć... o ile w ogóle myślisz

# franek

07.11.2005 16:40

Przepraszam innych forumowiczów za osobistą wycieczkę......

REKLAMA

# Burmistrz Smokowiec

07.11.2005 16:44

Przyjmuję przeprosiny " Franek" czy tam xyz ( to i tak ten sam palant)

# F.Z

07.11.2005 16:49

a jednak chyba myśli ....bo skąd by wiedział do kogo był post ?
Ale rozumieć i tak nie rozumie.

# erega omnes

07.11.2005 16:50

A ja nie przyjmuję. Widać koledze nerwy puszczają. I tylko nie zaczynaj mowy o podniesieniu standardów formy przekazu i dyskusji.
Widac jaki masz poziom. Jednak chyba na takich dwulicowców retoryka prymitywna( choć dosłowna) B.Smokowca jest najlepsza

REKLAMA

# Burmistrz Smokowiec

07.11.2005 17:02

Franek daj sobie na luz. W lepiej Ci szła wypowiedz jako " xyz"
Boże , jaki był tam apel , odnowa intelektualna-TAK złośliwcy_NIe z tego wszystkiego nawet wspomniałeś o psich kupach i pedałech.
Czy tom twoje preferencje sexualne- zoofil i gej w jednym .
Takie cudo trzymał bym w klatce. Widzisz jakim jesteś palantem.
Miecz bywa obusieczny i twoja kupka obruciła się przeciwko Tobie.

# ZaKaPiOr

07.11.2005 17:06

Panowie. Czy mozemy poklikać na bardziej konstruktywne tematy niż jakś psia kupka. Do Burmistrza- co daje Ci obrażanie reszty forumowiczów?

# Wierszokleta

07.11.2005 17:11

"obruciła" !? OBRÓCIŁA - (obroty)
To tylko frustrata.
Przykre ale prawdziwe.
Reszta jest milczeniem..

REKLAMA

# Wacek

07.11.2005 23:12

Ale jaja ! Co za dyskusja ! A czy zoofil i gej w jednym to taki gej co nie lubi owieczek tylko barany ??
A co do urzędników na forum to jednak prawda, dziś urząd do 18.00 i o 17.11 koniec dyskusji. Chyba faktycznie Smoczyński powinien się przyjrzec wydajności pracy swoich podwładnych. A moze odłączyć internet ?

# burmistrz Smokowiec

08.11.2005 03:54

W przypadku palanta Franka to napewno tak.

 07

08.11.2005 15:27

DO XYZ: Obawiam się, że Twój apel o powrót niektórych osób na to forum (Vladymir i s-ka) pozostanie bez echa... Od dawna próbuję ich namierzyć, ale zdaje się, że wynieśli się na dobre. A szkoda, bo z Vladymirem i jego żona Dorotą udało mi się nawet swego czasu spotkać - i to byli naprawdę porządni ludzie- powiedzmy "normalsi". To se ne wrati...

# Burmistrz Smokowiec

08.11.2005 22:57

I właśnie z tego wynika że z was to klika!
Jak was na ten czas nie opierdalać za " tę wasza " odnowe
A 07 TO KOLEJNY PALANT DO KWADRATU.

 Mieszkaniec

09.11.2005 13:59

Do 07 - prośba i rada: niech już się nie pojawia ten nostalgiczny, nudny wątek o tych "fajnych, co poszli se stąd". Jeśli poszukujesz takich, co rozwiążą Twoje problemy z poczuciem braku akceptacji czy innej afirmacji, to na pewno takich już tutaj nie ma.
Widać, Normalsi też strzepali z siebie konieczność całowania w czółko takie przypadki.

# (FM)

09.11.2005 14:32

A właśnie że są......

# ZaKaPiOr

09.11.2005 14:54

Są ,są tyle że ja mam inną opcję. Zapytajmy wprost: przykładowego Smokowca czemu posługując się retoryką z szaletu krytykuje dosłownie wszystkie odmiany forumowiczów- może jakiś kompleks albo jest w tym podwujne dno? Chociaż przyznam że, tyrady wygłaszane przez takie oto " twory" internetowe już przestały mnie irytować a zaczynają śmieszyć.
Tak naprawde facet musi mieć głębszą osobowość bo - nie wiem czy to zauważyliście - idzie w uparte i na przetrfanie- kto mocniejszy. Burmistrzu S. Wiem że masz wtym cel jakiś ( jesteś w końcu internetowym doppelgangerem niesamowitego orginału który posiada równie wieloraką osobowość)

 07

10.11.2005 15:33

Do Mieszkańca: Masz chyba rację, że sentymenty raczej nie pasują do forum, na którym raz po raz się kogoś poniża i próbuje w ten sposób udowodnić swoją wyższość... Nie stać mnie na wypowiedź z tego poziomu, więc spadam czym prędzej, miłego obrzucania się błotem! Jeszcze jedna nutka znienawidzonej nostalgii na koniec- ze smutkiem stwierdzam, że pomyliłam się co do Ciebie, Mieszkańcu, nigdy Cię nie atakowałam i sądziłam, że stać Cię na lepszy styl. Bez odbioru!

# makowska

25.06.2019 11:57

Dobrym pomysłem na wycieczkę jest wybranie się do Miasteczka Galicyjskiego http://https://miasteczkogalicyjskie.pl/
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break