REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Prywatne wycieczki

07.11.2005 10:24 #xyz.
Nasze forum zostało zdominowane przez złośliwców i zakompleksionych frustratów.
Piszą na nim urzędasy którzy mają "żale" do Smoka, Zięteckiej,Mierzejewskiej i wielu, wielu innym.
Chciałbym by ktoś sprawdził AP-komputerów z których pisano te różne "donosy", i myslę że wiele z tych postów jest wysyłane z komputerów U.Dz.
Wolę tematy o "pedałach", antyklerykałach, psich kupach, chamskich sąsiadach, BUS-pasach, od prywatnych wycieczek którymi jest zainteresowane wąskie grono osób.
Zdecydowanie sympatyczniejsze są wywody pseudointeligenckie M Sł z Gd...a niż złośliwe relacje z posiedzeń różnych dzielnicowych gremiów ( co kto komu i dlaczego po co i w ogóle )
Proszę o powrót Duśki, Historyka,Vladymira, Kotkai,Piotra z Odkrytej, Fiony, Gonza, Anki, i wielu, wielu fajnych forumowiczów, z którymi można się po przkomarzać, pokłucic, ale w granicach dobrego smaku.
07.11.2005 11:11 #zyx
a inni nie mogą tu przebywać? dyktatura !!!!
07.11.2005 11:36 #erega omnes
A sobie sprawdzaj pajacu. Mamy demokracje i możliwość ZDROWEJ KRYTYKI jest tego ucieleśnieniem.
A urzędasy piszą bo są blisko przewałek jakie mają miejsce w urzędzie dzielnicy. Brawo o xyz nie zdziwię się jak jesteś na żołdzie "SMOKA"
Tak więc schowaj sie do dziury i nie wychodz.
07.11.2005 13:06 #retrospectiv
xyz- ma chore podejscie do sprawy. Pragnie gadać o pedałach i pisch kupach a nie o bardzo waznych dla nas mieszkańców sprawach. Całkowicie się zgadzam z niejakim erega...Widać tu ukrytą prowokację-tak zwane odwracanie "kota ogonem"
Dołączam się do eregi i życzę " zyx " kilku setek napiwku od Smoka i innych cwaniczków za śmieszną propagande.
07.11.2005 13:43 #zyx
e.o - demokracja dla ciebie to marnotrawienie czasu urzędasa na takie pisanie?.Zdrowa krytyka jest wtedy gdy wszscy wiedzą o co chodzi.
A jeśli chodzi o nazywanie kogoś pajacem itp , to właśnie jest przykład zakompleksienia i ćwokowstwa.
REKLAMA
07.11.2005 14:12 #Burmistrz Smokowiec
Pisz , pisz tak dalej a żadnych ale to ŻADNYCH wątpliwości ( jak i reszta forumowiczów) co do twych zamierzeń i ewentualnie zamierzeń mocodawców którzy Cię sponsorują. A gdzie by była afera Rywina i Orlenu gdyby nie ZDROWA KRYTYKA i wypominanie grzeszków. Obrzydzenie mnie bierze jak myślę że tacy ludzie jak Ty z pęłną premedytacją prubują sterować tokiem myślenia innych nawołując do internetowego catarzis poprzez nie krytykowanie poczynań "wybrańców" ludu.Ewentualnie sam żeś radny bo tak bardzo prawda Cię uwiera. A jak żeś radny to też jesteś urzedasem i zamiast figlowac po incie ,praca winieneś się zająć. A teraz milcz i do roboty bo za rok wybory.
07.11.2005 14:47 #GorzelniaGirl
Zgadzam sie z pozostałymi. Jak pięknie ujoł to niejaki xyz-nalezy sprawdzić komputery -kto to napisał...i te de.
Facet ty to musisz być na ich żołdzie albo sam żeś radny i straszysz? Lepiej dla Ciebie abyś stulił dziobek bo wszyscy tutaj są przeciwko Tobie- z jasnych powodów. A może faktycznię grasz w "SMOCZYŃSKI FAMILY"?
Resztę ludzików pozdrawiam i gratuluję słusznej krytki owego wywrotowca.
07.11.2005 15:11 #Franciszek Z
Szkoda komentarza na ..................
Fajansiarze i cykory................ tylko słuzbowe kompy wam zostały
Ludzi którzy chcą żyć w realnym świecie nazywacie "Wywrotowcami" a sami wywracacie wszystko do góry nogami(tylko na forum, bo w pracy to w dupę szefowi włazicie)
Co innego krytyka ,a co innego "prywatne wycieczki"
Jak nie umiecie czytać postów ze zrozumieniem tylko z intepretacją godną logiki Oj.Rydz. lub L P R to trudno, ale polemika z wami jest niemożliwa.
Xyz , nie pękaj są tacy co cię rozumieją.
07.11.2005 16:08 #Burmistrz Smokowiec
Ale to dobre xyz to nikt inny tylko Franciszek Z.
Masz rację fajansiarzu.-i rozumiesz to sie sam
i JAK PISZESZ ZE POLEMIKA NIE MOZLIWA TO ZAMKNIJ JUŻ MORDE.
07.11.2005 16:15 #erega omnes
Jejciu! Na tym forum pełno zakompleksionych wyznawców toxycznej retoryki rodem z PO. Jeden przez drugiego chwalidupy podkreśla jaki on to mondry nie jest ile on nie ma fakultetów itp.
Jedna z was zgraja kombinatorów i cwaniaków w tym 2/3 pracuje w U.Dz. To ochłapy z Gospodarności , PIS i Platformy. JEDNA Z WAS ZGRAJA - jak w samorządówce tak i na forum.
REKLAMA
07.11.2005 16:38 #franek
Łajzo głupia to ty wlazłeś na ten post i próbujesz polemiki, ale twoje zadufanie nie pozwala ci racjonalnie myśleć... o ile w ogóle myślisz
07.11.2005 16:40 #franek
Przepraszam innych forumowiczów za osobistą wycieczkę......
07.11.2005 16:44 #Burmistrz Smokowiec
Przyjmuję przeprosiny " Franek" czy tam xyz ( to i tak ten sam palant)
07.11.2005 16:49 #F.Z
a jednak chyba myśli ....bo skąd by wiedział do kogo był post ?
Ale rozumieć i tak nie rozumie.
07.11.2005 16:50 #erega omnes
A ja nie przyjmuję. Widać koledze nerwy puszczają. I tylko nie zaczynaj mowy o podniesieniu standardów formy przekazu i dyskusji.
Widac jaki masz poziom. Jednak chyba na takich dwulicowców retoryka prymitywna( choć dosłowna) B.Smokowca jest najlepsza
REKLAMA
07.11.2005 17:02 #Burmistrz Smokowiec
Franek daj sobie na luz. W lepiej Ci szła wypowiedz jako " xyz"
Boże , jaki był tam apel , odnowa intelektualna-TAK złośliwcy_NIe z tego wszystkiego nawet wspomniałeś o psich kupach i pedałech.
Czy tom twoje preferencje sexualne- zoofil i gej w jednym .
Takie cudo trzymał bym w klatce. Widzisz jakim jesteś palantem.
Miecz bywa obusieczny i twoja kupka obruciła się przeciwko Tobie.
07.11.2005 17:06 #ZaKaPiOr
Panowie. Czy mozemy poklikać na bardziej konstruktywne tematy niż jakś psia kupka. Do Burmistrza- co daje Ci obrażanie reszty forumowiczów?
07.11.2005 17:11 #Wierszokleta
"obruciła" !? OBRÓCIŁA - (obroty)
To tylko frustrata.
Przykre ale prawdziwe.
Reszta jest milczeniem..
07.11.2005 23:12 #Wacek
Ale jaja ! Co za dyskusja ! A czy zoofil i gej w jednym to taki gej co nie lubi owieczek tylko barany ??

A co do urzędników na forum to jednak prawda, dziś urząd do 18.00 i o 17.11 koniec dyskusji. Chyba faktycznie Smoczyński powinien się przyjrzec wydajności pracy swoich podwładnych. A moze odłączyć internet ?
08.11.2005 03:54 #burmistrz Smokowiec
W przypadku palanta Franka to napewno tak.
REKLAMA
08.11.2005 15:27 07
DO XYZ: Obawiam się, że Twój apel o powrót niektórych osób na to forum (Vladymir i s-ka) pozostanie bez echa... Od dawna próbuję ich namierzyć, ale zdaje się, że wynieśli się na dobre. A szkoda, bo z Vladymirem i jego żona Dorotą udało mi się nawet swego czasu spotkać - i to byli naprawdę porządni ludzie- powiedzmy "normalsi". To se ne wrati...
08.11.2005 22:57 #Burmistrz Smokowiec
I właśnie z tego wynika że z was to klika!
Jak was na ten czas nie opierdalać za " tę wasza " odnowe
A 07 TO KOLEJNY PALANT DO KWADRATU.
09.11.2005 13:59 Mieszkaniec
Do 07 - prośba i rada: niech już się nie pojawia ten nostalgiczny, nudny wątek o tych "fajnych, co poszli se stąd". Jeśli poszukujesz takich, co rozwiążą Twoje problemy z poczuciem braku akceptacji czy innej afirmacji, to na pewno takich już tutaj nie ma.
Widać, Normalsi też strzepali z siebie konieczność całowania w czółko takie przypadki.
09.11.2005 14:32 #(FM)
A właśnie że są......
09.11.2005 14:54 #ZaKaPiOr
Są ,są tyle że ja mam inną opcję. Zapytajmy wprost: przykładowego Smokowca czemu posługując się retoryką z szaletu krytykuje dosłownie wszystkie odmiany forumowiczów- może jakiś kompleks albo jest w tym podwujne dno? Chociaż przyznam że, tyrady wygłaszane przez takie oto " twory" internetowe już przestały mnie irytować a zaczynają śmieszyć.
Tak naprawde facet musi mieć głębszą osobowość bo - nie wiem czy to zauważyliście - idzie w uparte i na przetrfanie- kto mocniejszy. Burmistrzu S. Wiem że masz wtym cel jakiś ( jesteś w końcu internetowym doppelgangerem niesamowitego orginału który posiada równie wieloraką osobowość)
10.11.2005 15:33 07
Do Mieszkańca: Masz chyba rację, że sentymenty raczej nie pasują do forum, na którym raz po raz się kogoś poniża i próbuje w ten sposób udowodnić swoją wyższość... Nie stać mnie na wypowiedź z tego poziomu, więc spadam czym prędzej, miłego obrzucania się błotem! Jeszcze jedna nutka znienawidzonej nostalgii na koniec- ze smutkiem stwierdzam, że pomyliłam się co do Ciebie, Mieszkańcu, nigdy Cię nie atakowałam i sądziłam, że stać Cię na lepszy styl. Bez odbioru!
25.06.2019 11:57 #makowska
Dobrym pomysłem na wycieczkę jest wybranie się do Miasteczka Galicyjskiego https://miasteczkogalicyjskie.pl/

 567/7413 


  • Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 


Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
płeć: 
REKLAMA
REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
Nowości do -45%
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

 
 
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA