REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

Prywatna szkoła Profuturo Warszawa

 natanka

08.12.2016 23:16

Hej, mam pytanie odnośnie szkoły Profuturo w Warszawie. Chciałabym posłać moje 10 latki do szkoły tam, w finansach nam się nie przelewa, ale dla edukacji chce zrobić wszystko.jakie są koszta miesięczne/ roczne pobytu dziecka w placówce? Powiedzcie mi jak tam dojazd z Woli do tej szkoły? Jakie są metody nauczania? Słyszałam naprawdę wiele dobrego o tej szkole, jest dwujęzyczna, posiada wiele certyfikatów, ma indywidualne podejście do dzieci i swoje zaplecze dydaktyczno- sportowe. Powiedzcie mi, może ktoś jest zorientowany czy mają swojego busa szkolnego?

# Anna Małecka

19.01.2017 22:25

Przede wszystkim mówiąc o kosztach, czesne można uiścić w całości d 5-go września w każdym kolejnym roku nauki, choć na pewno wygodniejszą formą będą raty miesięczne. Całość czesnego to koszty 21 tysięcy, natomiast jedna rata wynosi 1750 złotych. Tak dokładnie wyglądają kwestie związane z opłatami. Mówiąc o dojeździe z Woli, masz na myśli samochód prywatny, czy też komunikację miejską? Sama zawsze odwoziłam dzieci osobiście, wobec czego nigdy nie dopytywałam o busa szkolnego.
Co zaś się tyczy metod nauczania, przede wszystkim jak na nasze warunki, są one bardzo innowacyjne, nastawione na kreowaniu w dzieciach umiejętności praktycznych.

# xxx

20.01.2017 12:36

Natanka, wiele dzieci dojeżdża do szkół z rodzicami. Jeżeli zdecydujesz się na naukę w pro futuro, to myśle że zaprzyjaźnisz się z rodzicami do tego stopnia iż będą zabierać po drodzę twoje dziecko. Każdy jest człowiekiem i rozumie takie potrzeby. Dzięki metodom nauczania z tej szkoły wychodzi się kreatywnym, miłym, uczynnym, potrafiącym pracować w grupie. To bardzo dobrze rzutuje na poźniejszy okres gdzie dzieci będą szukać pracy.

REKLAMA

# gawbrysia

21.01.2017 20:16

ja mam obecnie 6 letniego szkraba w domu, poważnie zastanawiam się nad jego edukacją. Przeczytałam chyba wszystko co możliwie o tej szkole, teraz zamierzam się tam wybrać na te próbne dwa tygodnie. Szczerze Wam powiem, że jestem w stanie zapłacić każde pieniądze po to by dziecko miało lepszy start, szczególnie że mam je tylko jedno i więcej się nie zapowiada. Nie chce by zostało stłamszone w szkole państwowej, a zdaję sobie sprawę z tego że możliwości jakie daje ta szkoła, zapewniają mu więcej plusów w dorosłym życiu - chociażby ta popularna dwujęzyczność.

# agata

22.02.2017 21:18

słuchajcie, powiedzcie mi coś na temat tych bractw w szkole? Jak to wygląda, ktoś się dowiadywał po co to jest tworzone, kto może należeć do bractwa? Bo ja przed oczami mam amerykańskie filmy xD

# Jadwiga

22.02.2017 21:21

ja wam powiem mam syna w wieku 6 lat, obserwuję profil szkoły, śledzę wpisy w internecie i jestem zachwycona. Wiem, że koszty są spore, ale jestem w stanie zaciskać nieco pasa po to by moje dziecko mogło się uczyć w szkole elitarnej, nie chce by było tłamszone w szkole państwowej, tym bardziej że jest to mądry chłopak, uzdolniony muzycznie i matematycznie. Dodatkowo dwujęzyczność tej szkoły do mnie przemawia.

REKLAMA

 Marek5

23.02.2017 20:41

Na pewno warto, bo nie bez powodu szkoła cieszy się takimi opiniami. Jest partnerem Cambridge English Language Assessment, co gwarantuje wysoką jakość nauczania.

# sad

27.02.2017 09:59

spam, spam

# kulka1

11.08.2017 23:37

Warto sprawdzić sobie jaką ofertę edukacyjną mają http://lodz.sei.edu.pl/. Z tego co się orientuję, to Szkoły Edukacji Innowacyjnej mają nowatorskie metody nauczania. Właśnie do takiej placówki edukacyjnej warto posłać swoje dziecko. Właśnie trwa tam nabór.

REKLAMA

# szmata szeptana

16.08.2017 11:43

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,

# Cypryjka

13.06.2020 07:16

ja wlasnie zastanawiam się nad szkołą w Wilanowie im Wiktorii Wiedeńskiej. I myślę ze w końcu moje dzieci tam wyślę bo to bardzo dobra placówka!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024