REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

Prywatna Szkoła Podstawowa - ul.Krynoliny

# Nika

24.11.2018 21:47

Szukam dla mojego dziecka prywatnej szkoły podstawowej na Targówku. Poszukuję szkoły z indywidualnym podejściem do ucznia. Zastanawiam się nad szkołą na ulicy Krynoliny. Czy znają Państwo tą szkołę i jakie macie opinie na jej temat.

# Aaa

26.02.2019 15:02

Mała, kameralna szkola i daleko odbiega od stereotypów tzw. "szkół katolickich". Dużo zajęć dodatkowych poza lekcjami. Nauczyciele świświeccy.
Polecam.

# Natala31

26.03.2019 08:43

Skoro jesteśmy w temacie szkół, to wspomnę jeszcze o http://polonijka.edu.pl/- być może niektórym się przyda, moi znajomi na przykład długo jej szukali.

REKLAMA

 Magdalena123

08.05.2019 23:01

Witam. Szkoła na Krynoliny bardzo się popsula. Nie polecam, duza rotacja nauczycieli,marne warunki lokalowe. Najgorsze ze szkola o statucie katolickim bardzo odbiega od prawdziwych wartosci. Brak tolerancji dla roznorodnosci poglądów, brak dyskusji a wręcz publiczne pietnowanie dzieci. Przerażające ze przez nauczyciela!

# mama O

22.01.2020 18:29

Witam,
nie zgadzam się z przedmówcą. Do PSP 108 przeniosłam dziecko ze szkoły publicznej. Od 3 lat jesteśmy z mężem zadowoleni. Zniknął stres, lęk, dziecko idzie jak i wraca do domu z uśmiechem. Kadra jest wyjątkowo, nie zauważyłam dużych zmian kadrowych (jedynie 2-3 nauczycieli zostało zmienionych za naszych czasów). Mała liczebność w klasie, kameralność szkoły wpływa korzystnie na dzieci, młodsi rozmawiają ze starszymi i na odwrót (pełen szacunek). Co prawda warunki lokalowe nie są idealne jak na szkołę w XXI wieku, jednak po wakacjach dzieci wróciły do odświeżonej szkoły. SALA GIMNASTYCZNA jak na małe klasy (Chyba do 15 osób) jest wręcz odpowiednia.
Pozdrawiam
PS. Dyrekcja i księża są otwarci na rozmowę gdy są problemy chętnie je rozwiązują

# Zulas

11.05.2020 17:38

moje dzieciaki chodzą do szkoły im Wiktorii Wiedeńskiej i jestem bardzo zadowolona z wyboru! na prawdę fajnie się uczą i widać niezłe efekty!

REKLAMA

 Darful

27.07.2020 12:55

A myśląc o przyszłości dziecka warto też planować już dziś,gdzie pójdzie na studia...
Na Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie,mają ciekawe kierunku ale też inwestują w studentów!
Taką formą są stypendia http://vizja.pl/stypendia,k39.html
Myślę,że jest to dobry wybór i nie trzeba się martwić o przyszłość syna,czy córki ;)

# Halinn

18.08.2020 19:32

no ja się jednak zdecydowałam rok temu na szkołę Wiktorii Wiedeńskiej i jest to bardzo dobra i sprawdzona placówka. Cieszę się, że udało mi się tam dzieciaki zapisać i że przede wszystkim chętnie sie uczą!

# Mama ucznia

08.12.2021 23:55

Szkoła katolicka tylko z nazwy. Nie rozwiązuje problemów wychowawczych tylko zamiata je pod dywan twierdząc, że ich nie ma lub jest to niemożliwe, bo przecież młodzież jest już prawie dorosła. Toleruje się niewłaściwe zachowania uczniów. Pozytywną zmianą jest wymiana nauczyciela od j. niiemieckiego, bo chyba nie do końca nadawał się do nauczania i wychowywania uczniów.

REKLAMA

Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe