REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Program PO Białołęka

# PO

25.10.2010 09:50

http://piotrjaworski.waw.pl/program-po-bialoleka/

# wyborca

25.10.2010 14:03

A ja na tego pana nie zagłosuję. Pierwsze słyszę takie nazwisko, a już trochę mieszkam w IV okręgu wyboczym, z którego ten pan kandyduje. Radnym trzeba być cały czas, a nie tylko przed wyborami. O planach rozwoju dzielnicy i o słynnych wiaduktach na ul. Klasyków mówi się od dawna, więc ten pan nie musi o tym pisać, co jest wiadome. Zobaczymy co z planów rozwoju Białołeki dojdzie do skutku. Obiecują i tyle. Zgodzili się na przeniesienie kupców ze stadionu na Marywilską 44 - głównie obecny burmistrz pan Kaznowski jest temu winien. Szkoda, ze burmistrz i pozostała "świta" nie jeździ ul. Marywilską. Ja dzisiaj rano od przejazdu kolejowego w Płudach do wjazdu na Trasę Toruńską jechałem w strasznym korku - bagatela DWIE godziny: od 07.00 rano do 09.00. I co wy na to?

# mieszkanka

25.10.2010 18:00

o przepraszam a ja tego pana biorę w obronę. Nie mieszkam w jego okręgu wyborczym ale podczas obecnej kadencji miałam jako mieszkanka Białołęki styczność z tym Panem i jak najbardziej uważam ze był on czynny calą kadencję

REKLAMA

# wyborca

25.10.2010 20:54

No to miała pani szczęście. Ja niestety tego szczęścia nie miałem. Nie znam tego pana i nigdy o nim nie słyszałem.

# mieszkanka 2

25.10.2010 22:13

To widać mało się Pan intersuje sprawami Białołęki. Jakby Pan się intersował, to by widział. Pan Piotr Jaworski jest bardzo aktywnym radnym.

# cobra22

25.10.2010 22:17

Napiszę krótko: Jaworski to jest GOŚĆ!

REKLAMA

# wyborca

26.10.2010 13:41

A czy tych wszystkich informacji nie pisze pan Jaworski?????? Interesuję się sprawami Białołęki, znam różnych radnych, a tego pana NIE.

# leki

26.10.2010 15:19

ja też nie wiem kto to i co on takiego zrobił?

# zakorkowany

26.10.2010 19:22

Może i gościa znam z artykułów w NGP, ale co konkretnie zrobił za swojej kadencji nie wiem. Wiem, że głosował jak partia kazała...

REKLAMA

# leksusik

26.10.2010 22:26

GŁOSUJCIE NA PANA PIOTRA JAWORSKIEGO.
POLECAM :)

# cobra22

26.10.2010 22:56

Nie nie pisze tego Piotr Jaworski! Na początku tego tematu jest link.

 Piotr Jaworski

27.10.2010 10:02

Dawno mnie nie było na tym forum - bo nie mam w zwyczaju pisać na typowo anonimowyc forach. Ciesze się, że pojawił się link z programem PO. Martwi mnie jednak, że chyba nikt go nie przeczytał.

REKLAMA

# wyborca

27.10.2010 19:09

O bardzo przepraszam, ja przeczytałem program wyborczy PO, ale i tak na pana panie Jaworski nie zagłosuję.

# zakorkowany

27.10.2010 19:19

Rozumiem, że cytując fragment programu PO ( do którego zajrzałem):
"Zastanawiamy sie takze, czego spodziewali sie ówczesni włodarze
Dzielnicy (w latach 1994 -2002 niezaleznej Gminy Białołeka) forsujac uchwalanie planów miejscowych, umozliwiajacych intensywny i chaotyczny napływ inwestycji developerskich, bez zagwarantowania rezerwy pod drogi, szkoły, przedszkola, parki, itp. Czyli pod wszystko, czego nam dzisiaj brak!
Odpowiedzi nasuwaja sie dwie. Albo zawinił całkowity brak wyobrazni i umiejetnosci przewidywania, co dyskwalifikuje kazdego samorzadowca, albo chec maksymalizacji zysków włascicieli gruntów obejmowanych planami. "
obecny burmistrz Kaznowski nie ma z tym nic wspólnego?!!!!
Przecież nie był Przewodniczącym Rady Gminy Białołęka?!!!!

# mieszkaniec Nowodworskiej

27.10.2010 22:52

"Dawno mnie nie było na tym forum..." ha, ha, ha!!!
Oczywiście link do strony piotr.jaworski.... podał inny użytkownik tego forum. Bardzo logiczne i wiarygodne.
Panie Jaworski znając życie jeśli trudno będzie odpowiedzieć na to pytanie to ... znowu dlugo nie zjarzy Pan na forum.
Dlaczego przy radnych ze WSG można przeczytać o konkretnych celach dotyczących naszych ulic, osiedli, spraw, a czytając program PO można jedynie posłuchać bełkotu bliżej nieokreślonych priorytetów w działaniu. Aby było śmieszniej to zazwyczaj dotyczą inwestycji na które praktycznie nie będziecie mieli żadnego wpływu, bo będą to inwestycje wykonywane przez miasto lub rząd ( patrz Modlińska, Trasa Północna itp).
Drugie niewygodne pytanie: kiedy PO zmieni statut Warszawy i ustali okręgi jednomandatowe?
Trzecie niewygodne pytanie: dlaczego głosował Pan za budową hal targowych na Marywilskiej?
Czwarte:" dlaczego zrezygnowano z budowy szkoły ( gimnazjum) na terenie Nowodworów ( Ordonówny)? Czy wie Pan ilu uczniów ma obecnie gimnazjum na Strumykowej? A ile będzie miało za dwa lata?
Kolejne pewnie zadadzą inni użytkownicy tego forum.
Ciekaw jestem kiedy "przypadkiem" zajrzy Pan tym razem na forum?

REKLAMA

 Piotr Jaworski

28.10.2010 13:35

Zaglądam często. Piszę rzadko bo to anonimowe forum.
My w programie nie piszemy bajek ale to co faktycznie mozna zrealizować.
Co do zmiany statutu Warszawy to chciałbym wiedziec co to ma wspólnego z jednomandatowymi okręgami. Źle Panu tekst przygotowali :) Osobiście popieram takie okręgi.
Nie zrezygnowano z budowy czegokolwiek.

# Dariusz Jerzak

28.10.2010 19:22

Panie Piotrze jeżeli już próbuje Pan odpowiadać to prosiłbym o pełną odpowiedź na zadane wyżej pytania. Nie ukrywam, że jestem ciekaw, bo również mieszkam na Nowodworach i chciałbym poznać konkretne odpowiedzi. Jeśli jedynym zarzutem i powodem nie udzielenia odpowiedzi jest anonimowość forum w nicku podaje swoje nazwisko.
Ciekawi mnie też sprawa odpłatności za przydział miejsc parkingowych przy UD dla pracowników. Próbowałem uzyskać informację poprzez formularz kontaktowy ze strony UD. Niestety bez efektu.

# obserwer

28.10.2010 20:43

do Piotra Jaworskiego
Pokora (ale nie ten aktor) przydałaby się POlitykom i radnym tej opcji
Pan Jacek był przewodniczącym Rady Gminy i sam głosował za tym na co teraz pluje.
To dziwne bo jak mówi przysłowie żaden ptak nie (..) kala swojego gniazda nawet tego z którego wyfrunął.
Swego czasu właśnie w latach 1994-2002 mówiono panu Jackowi K. o potrzebie budowy żłobków, przedszkoli, szkół, dróg, parków, boisk itp. ale Pan Jacek był na to przygłuchy.
Budowano bez opamiętania sypialnie i teraz mamy z tym problem.
Miał Pan przedstawić jakąś politykę rozwoju sportu
Skończyło się tym, że mamy boisko pełnowymiarowe niespełniające wymagań MZPN
Mamy Halę Sportową na której nie chce (a z pewnością nie może) grać II liga siatkarzy
Mamy basen, który po latach trzeba rozbudować bo nie można na nim rozgrywać zawodów ponad dzielnicowych
mamy syf w lasach (choćby pod samym ratuszem)
problemy samorządu to sprawy przyziemne a nie programy partyjne
Mosty, tramwaje, metro i inne wielkie inwestycje zostawmy miastu, województwu i krajowi
My musimy dbać o to aby drogi którymi nas uraczą nie były dziurawe, żeby były dobrze oświetlone i pozmiatane, aby w przedszkolach i żłobkach wystarczyło miejsc dla naszych dzieci, aby w szkołach nauczyciele reprezentowali i gwarantowali wysoki poziom nauczania, aby na ulicach było bezpiecznie a mieszkańcy mieli coraz więcej możliwości zagospodarowywania czasu wolnego w godziwy sposób
O to muszą walczyć radni dzielnicy i nie koniecznie muszą to być Pana towarzysze partyjni.

REKLAMA

# zakorkowany

08.11.2010 20:41

Jak widać, gdy trzeba odpowiadać na niewygodne pytania Piotr Jaworski stosuje zasadę znaną z polityki: " ... nie słyszałem pytania..."
Czy po wyborze będzie tak samo przy pytaniach zadawanych przez mieszkańców i mieszkanki ( z wyjątkiem jednej, której porad prawnych udziela się od czasu kiedy Białołęka była zadupiem i do momentu w którym nim przestanie być)?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy