REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# kolos

27.08.2021 09:42

"Brawo!" Zabudujcie cały park Górczewska kolejnymi boiskami, placami zabaw, najlepiej zabetonujcie. Już jest ciasno i coraz mniej zieleni.

# zjelonek

27.08.2021 10:45

"Jedna bramka zlokalizowana jest zbyt blisko drzew" - czy chodzi o te drzewa które nasadziło miasto na boisku do piłki nożnej ?
Jeśli już te boiska mają być przywrócone do użytku to proszę nie zapomnieć o zasypaniu dołów pokopanych przez psy.
Bo wg mnie są niepotrzebne - wystarczy poszerzona akcja "Otwarte Boiska" i ograniczenie komercyjnego wynajmu boisk przy szkołach.

# Kris65

27.08.2021 13:56

Zostawcie ten Park w spokoju. Nie znacie umiaru czy co. Co rok będziecie fundować jakieś pomysły z kosmosu to za kilka lat będziecie w ramach budżetu siać trawę albo co gorsza malować trawę jak w wojsku dawniej. Skupcie się na tym co jest i uporządkujcie to co jest zrobione do tej pory. Piszę teraz do tej instytucji co odpowiada za latarnie w Parku,
Czy ktoś widzi z Was klosze od latarni w alejce przy wybiegu dla psów? Czy jest tam wszystko ok? Wydaję mi się że jest cholernie daleko od ok! Wszystkie klosze są dziurawe
A ten pierwszy przy wybiegu jest najlepszy. Więcej jest tam dziury niż resztek szkła. Prosi się o nieszczęście. Brak prawdziwego gospodarza w tym Parku.

REKLAMA

# Kris65

28.08.2021 12:10

Jeszcze chciałbym poruszyć temat koszenia trawy w dniach 26 i 27 sierpnia. Mistrzostwo Świata! Ziemia zryta niemiłosiernie. W ciągu 60 lat mojego życia nie widziałem takiego koszenia jeszcze, a widziałem dużo. Czy ktoś kontroluje to koszenie? Wątpię....
Pozdrawiam

# Shhs

29.08.2021 09:47

Znowu plac zabaw ***** nie ma tam już pięciu w okolicy przypadkiem ?

# MożeTakCzęstszeKoszenie!?

29.08.2021 10:31

Koszenie trawy? Dobrze, ze ja w końcu skosili, bo sięgała już powyżej kolan!

REKLAMA

# beti

29.08.2021 11:35

A może by tak zrobić jakieś boisko i chociażby mini park po drugiej stronie Lazurowej na Chrzanowie, a Park Górczewska zostawić już w spokoju, tylko dbać o to co już w nim jest. Jak na razie to radni prześcigają się co by tu jeszcze zrobić w tym parku, a nie myślą o stworzeniu takich miejsc tam gdzie mieszkańcom dzielnicy na prawdę by się to przydało

# jkk

29.08.2021 17:11

Teren Parku Gorczewska nie został zabudowany w latach 70 z uwagi na przebiegająca przez niego linie wysokiego napięcia. Mini park na Chrzanowie ma powstać wzdłuż Rayskiego, nad linia metra. Póki co to, podobnie jak znakomita większość terenu, jest to własność prywatna. Najbliższy marzeniu niektórych teren do stworzenia boiska lub mini parku po zachodniej stronie Lazurowej to obszar tuż przy tej ulicy, zarośnięte obecnie chwastami pole po północnej stronie Batalionow. Do tego terenu są jednak roszczenia potomków byłego właściciela. Nadto jest to dogodny teren pod budowę szkoły lub budynków komunalnych, z tej racji raczej nie ma szans na spełnienie marzeń o mini parku.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA