REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Problem ze słuchawkami!!!

# kupicga309

25.03.2016 03:32

cześć, bardzo dużo słucham muzyki a że mam iphona to używam tylko jego i słuchawek od niego do odtwarzania i nie mam czym tego zastąpić a właśnie mi coś bo sprawdzałem dokładnie padło w słuchawkach! trzeba mi na bardzo szybko naprawić gdzie się udać z takim problemem jeszcze jutro? może szybko zrobią i nie zostanę przez świeta z niczym!!!

# procent

25.03.2016 13:27

Zapomnij, nikt Ci tego z miejsca nie zrobi a już na pewno nie autoryzowany salon/serwis. Albo poszukaj kogoś, kto sprzęt może naprawić ale i zepsuć równie skutecznie na kolanie albo zciśnij tyłek i poczekaj az miną święta i w tym czasie znajdziesz jakieś miejsce które zrobi to w miare sprawnie ale i bezpiecznie.

# Guzo

29.03.2016 02:17

JJak jeszcze nie poskąpiłes na porządny serwis to napisz gdzie mieszkasz, przy maciejki masz dobry seriws autoryzowany gdzi enie zdzierają a to już od tylu lat otwarte że wszsystkie problemu znają pewnie od podszewki

REKLAMA

# kupicga309

30.03.2016 02:23

na ta ulicę mam trzy przystanki bezpośrednio, co to za serwis?

# marek87

30.03.2016 15:27

przy Maciejki jest autoryzowany serwis Espo, sam korzystałem z jego usług nie raz, nie dwa, co prawda nie ze słuchawkami, a z MacBookiem. od ręki to żaden serwis nic nie zrobi, ale ze słuchawkami powinno pójść sprawnie, może nawet na drugi dzień
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break