REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Prezenty na gwiazdkę

 Kolorowa158

17.12.2021 18:29

Kupiliście już prezenty? Ja jeszcze nie wszystkie. Ciągle nie wiem, co kupić teściowej i siostrze męża. Nie znam ich na tyle, żeby trafić idealnie w ich preferencje. Wszystko wydaje mi się banalne. A przecież nie zapytam. Jakoś tak głupio. Nie znamy się jeszcze tak dobrze. Macie jakieś pomysły?

 Ambro

17.12.2021 18:34

Może świece zapachowe, tylko takie bardziej ekskluzywne, np sojowe. Teraz jest to modne. Zapach jakiś świąteczny. I na pewno się ucieszą. Zresztą, nie ma się co za bardzo przejmować. Są tez t\gotowe zestawy albo mozna wosk i kominek dac, to już taki zestaw.

 Nunek

17.12.2021 18:38

A ja kupiłam teściowej voucher na masaż do Thai Bali Spa i mam nadzieję, że się ucieszy. Sama byłam juz dwa razy na masażu tajskim i kocham to. Na pewno wybiorę się jeszcze nie raz. Masaż to każdemu się przyda i w każdym wieku. Bo to i jednocześnie relaks i dla zdrowia, i dla samopoczucia.

REKLAMA

# Wiki1

20.12.2021 10:21

Jak coś to zawsze można przez Jokra zamówić, w aplikacji trzeba wejść w xmas prezenty. Nie trzeba tracić czasu, stać w kolejkach, kurier do domu wszystko szybko dostarczy. Przy okazji inne zakupy można zrobić.

# daniel

21.12.2021 20:00

W tym temacie nie miałem przez pracę czasu na to, więc zamówiłem kilka zestawów świątecznych przez aplikację jokr. I tak u nich robię zakupy spozywcze więc przy okazji czemu by nie. A cenowo też całość dobrze się prezentowała, bo za zestaw tylko 75zł :P

# Aguilera

21.12.2021 20:13

W Rossmanie milion inspiracji. ja kupiłam kremy Efektimy fermentology (naturalne) i nie ma lepszego prezentu. dostałam tak wiele za niewiele złociszy. super one są ;)

REKLAMA

 Kolorowa158

22.01.2022 21:31

Pochwalę się, co ostatecznie kupiłam. Znalazłam prześliczne, markowe bransoletki https://jubilove.pl/12-bransoletki Bardzo się spodobały i są naprawdę wyjątkowe. Chyba sama sobie taką zażyczę od męża na walentynki.

# włochaty

04.04.2023 11:48

W dużej mierze to od nas samych w sumie zależy na jakie de facto prezenty się zdecydujemy i ja chcę powiedzieć, że bardzoc iekawą opcją są właśnie skrzynki na wino z grawerem. Jak udało mi się ustalić to właśnie w https://zamowprezent.pl/prezenty-z-drewna/skrzynki-na-wino-z-grawerem takiego rodzaju upominki na pewno znajdziemy.

# Margotka

01.11.2023 20:23

A moze voucher na masaz? W Piasecznie na Energetycznej jest salon AYU masazebalijskietajskie ;) oferte maja naprawde obszerną

REKLAMA

# mimi

28.11.2023 12:36

Myślę, że prezentem, który zachwyci każdą kobietę jest piękna biżuteria i okazały bukiet. Takie zestawy w dobrych cenach można znaleźć na poczcie kwiatowej. Ewentualnie ładnie zapakowany kosz okolicznościowy z kawą, herbatą, czy markowymi czekoladkami :)

 kesta

27.03.2024 11:16

Trafiony prezent https://warscher.com.pl/zakup-swietnej-hulajnogi-elektrycznej/ polecam.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024