REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Prezent na urodziny

27.03.2019 09:15 androg
Moja młodsza kuzynka niedługo będzie miała urodziny kończy 12 lat, jest ogromną miłośniczką koni i właśnie zastanawiałem się czy kupić jej coś związanego z końmi, jakąś bransoletkę.Ogólnie przejrzałem kilka ofert i znalazłem stronęhttps://handkate.pl/ceny nie są duże, oczywiście są też inne przedmioty związane z końmi. Mógłby ktoś mi doradzić czy warto kupować biżuterię, czy może coś mniej wartościowego, a większego typu torba? pozdrawiam.
wpis modyfikowany 3 razy, 27.03.2019 09:47 
27.03.2019 11:44 #glazur
Przy wyborze prezentu warto się kierować tym co inni kupili na prezent. Zobacz na portal opiniuj24.pl i sprawdź opinie o sklepach internetowych.
REKLAMA
15.04.2019 14:27 #Suzanna34
A co uważacie na temat wyjątkowego prezentu w post... jazdy KTM? Chcielibyście dostać coś takiego?
24.05.2019 23:52 Pani Wiosna
Internet w Polsce powinien być dla wszystkich bezpłatny i wolny od jakiejkolwiek cenzury! #wiosna @wiosnabiedronia @KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ
12.07.2019 08:51 #Adas
Ja bym chcial dostać prezent w postaci podróży balonem, a tutaj np masz dobra oferte
Loty balonem
12.07.2019 12:44 #madziamazur
Moze jakieś szczotki którymi mogła by go wygłaskać.. Konie bardzo to lubią, więc myślę że idealny prezent
15.07.2019 17:20 Hanz23
Dałem mojemu siostrzeńcowi kolekcję książek audio. Uwielbia fikcję. Ale lubi słuchać książek bardziej niż czytać. Ale w naszych czasach nie jest to problem :) Przy okazji, tutaj świetny sklep internetowy, w którym ja zrobił zamówienie.
24.07.2019 12:44 pamina99
Jeśli szukasz ciekawego prezentu dla swojego faceta, ojca lub dziadka, to zastanów się nad wyborem torby. Elegancka i praktyczna torba od http://https://bit.ly/2Gfx8Qj może być fajnym prezentem, który na pewno sprezentowany doceni :)
24.07.2019 16:06 #Agness
Na takie okazje to sprawdza się ładna biżuteria apart.pl/bizuteria/kolekcje/promocje
03.11.2019 08:36 #Marti
Cześć. Ja mam podobny dylemat i zaczęłam się zastanawiać, czy w ramach prezentu nie zorganizować córce przyjęcia-niespodzianki z koleżankami. Przeglądałam już torty online , jakieś balony mamy i gry planszowe. Co sądzicie? Myślicie, że dziecko byłoby zadowolone czy i tak oczekiwało by jeszcze jakiegoś prezentu 'rzeczowego'? :D

20/1285 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wawer

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
Wakacje lato 2020 - zniżki do 60%
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

GIEŁDA SĄSIADÓW - TANIO KUPIĘ
 Skup aut Warszawa Kupię każde auto Dojazd do Klienta UMOWA KUPNA SPRZEDAŻY Zapraszamy na naszą stronę www.odkupieautowarszawa.pl Tel 739-222-111 mail 24skup@wp.pl - skup aut od Firm Warszawa, - skup aut poleasingowych Warszawa, - skup aut osobowych Warszawa, - skup aut używanych Warszawa, - skup aut dostawczych Warszawa, skup aut terenowych Warszawa, - skup starych aut Warszawa, - skup aut uszkodzonych Warszawa, - skup aut powypadkowych Warszawa, - skup aut rozbitych Warszawa, kupie każde auto Warszawa, - skup motocykli Warszawa,

Nauka
 J.polski, nauczycielka 786-830-080

Komputery
 "Potrzebny serwis komputery ? Problem z Laptopem? Zalałeś laptopa? Zależy Ci na czasie ? Straciłeś Dane? Nie działa poczta? Masz uszkodzone zawiasy? Rano musisz oddać projekt?Nie mogłeś lepiej wybrać, Ratuj Laptopa to profesjonalny serwis komputerowy, zadzwoń 22 666 61 60 24h opisz problem, jeśli to super pilna naprawa poinformuj o tym. Znajdziemy rozwiązanie z sytuacji beznadziejnej. Gwarantujemy bezpieczeństwo i poufność danych. Nie masz czasu przyjechać do serwisu? Odbierzemy sprzęt z domu, firmy. Naprawiamy komputery 18 lat. Dysponujemy dużym parkingiem pod serwisem. Serwis Dell, Serwis Lenovo, Serwis Acer, Serwis HP, Serwis Asus, Serwis Samsung, Serwis Samsung, Serwis MSI, Serwis Sony, Toshiba. Pogotowie komputerowe Warszawa 24h." Pracujemy od 9-18, w soboty 10-14. 22 666 61 60 www.ratujlaptopa.pl

Dom i ogród
 Naprawa Okien PCV tel. 796-698-555

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA