REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Prezent dla męża na rocznicę ślubu

30.11.2019 19:42 ewa2lama
Hej, obchodzimy z mężem niedługo rocznicę ślubu i zastanawiam się nad prezentem dal niego. Od dłuższego czasu ma duże problemy z nadwagą i pomyślałam, że fajnie by było żeby poszedł do dietetyka, który przypisze mu dietę i ćwiczenia. Znalazłam na stronie http://stopotylosci.pl/ fajną ofertę i pomyślałam, że mu się spodoba. Co myślicie o takim pomyśle?
06.12.2019 16:49 beja ola
Rozumiem ale ja bym nie zdecydowałą się na tego typu prezent, tym bardziej, że jest to jak napisałaś rocznica więc dzien bardzo wyjątkowy. Pomyśl o czymś faktycznie powtórzę sie tu wyjątkowym. Ja swojemu wybrałam na superwnetrze.pl świetny fotel od king home. Bardzo jest z niego zadowolony i oczywiście stoi przy biurku w jego gabinecie. Zajrzyj może do nich mają naprawdę ogromny wybór przeróżnych rzeczy, a teraz jest promocja asortymentu właśnie king home, zack, blomus i jak dobrze pamiętam to jeszcze vialli design, a to sa naprawdę świetne marki.
06.12.2019 22:59 #Kamaod
Dla faceta to łatwo wystarczy taki aby się cieszył czyli zabawka dla dużego faceta facet i prezenty faceci lubią narzędzie, lornetki itp.
18.12.2019 11:22 #Joska13
Jeśli myślisz o mega atrakcyjnym prezencie dla faceta, koniecznie zastanów się nad jazdą KTM! Przejażdżki takimi sportowymi autami uwielbia każdy facet!
18.12.2019 13:40 Balam
Daj mężowi odczuć, że uważasz iż jest gruby i nieatrakcyjny w waszą rocznicę ślubu, bo dokładnie to zrobisz fundując mu taką wizytę. Jak myślisz, będzie mu fajnie?
09.01.2020 11:56 roma234
Zaproponuję ci taki nietuzinkowy prezent, a mianowicie prezent z cudownymi wspomnieniami. Postaraj się o voucher na tor gokartowy, to taki ekstremalny prezent na każdą okazję, i na każdą kieszeń. Jak usiądzie za kierownicą gokarta, to zasmakuje adrenaliny, z pewnością będzie zadowolony. Jeśli nie wiesz gdzie taki voucher kupić to podpowiem ci, że jest w Warszawie taki fajny obiekt kartingowy na terenie Stadionu Narodowego https://kartingowynarodowy.pl/ czynny od wiosny i tam możesz go kupić. Potrafią tam zorganizować imprezę nie tylko z dobrą zabawą, ale również ze sportowymi emocjami. Jak wystartuje na torze to będzie się mógł wykazać na co go stać.
15.01.2020 13:11 #Nina1990
No nie wiem czy to dobry pomysł. Już lepiej kupić mu smartwatcha który ma np tryby sportowe i za jakiś czas zachęcić go do uprawiania sportu. Ja mam smartwatcha z garetta i jestem mega zadowolona. Jest nie tylko idealny w czasie treningu ale i ułatwia mi funkcjonowanie na co dzień. Już nie zerkam co chwilę na telefon czy ktoś dzwonił bo mam w smartwatchu ustawione powiadomienia

876/4435 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA