REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Prawda o Czajce i ludziach

# Mieszkaniec Dąbrówki

24.09.2006 09:42

Witam, jestem tu po raz pierwszy i szczerze, co myślę a wiem wiele i znam od wielu, wielu lat nie jednego, nie jedno słyszałem i nie jednego doświadczyłem: Pusz, Kaznowski, Semenkowski to dwulicowcy oszuści i komuchy w kolejności jak wyżej. Sprzedaliby was za kilka srebrników i obietnicę władzy. Partyjniacy ze wszystkich partii zaznaczam wszystkich, działają podobnie robią to, co robią dla kasy i wisi im oczyszczalnia, spalarnia zdrowie ludzi i naszych dzieci. Powiem więcej wasze głosy są śmieszne i naiwne, nie wierzcie nikomu, kto wam obiecuje gruszki na wierzbie. Moje doświadczenie społeczne jest tragiczne, jeden ze stu osób działa szczerze i bez chęci zysku. Obserwując i słuchając was i anty działaczy dochodzę do wniosku, że:
-kilku z was jest w kieszeni miasta i MPWiK,
-spalarni jest pretekstem aby rozbudować samą oczyszczalnię do gigantycznych rozmiarów, nigdy nie miała powstać a wymyślono ją dla osiągnięcia innych celów,
-oczyszczalnie rozbudują i będą was truć i wasze dzieci pomału i perfidnie z dnia na dzień i jest bez znaczenia czy mieszkacie kilometr od oczyszczalni czy też 10 kilometrów dalej,
-odpuście sobie partie i krzykaczy a weźcie się do roboty, działają zgodnie z prawem możecie dziś jeszcze wiele zrobić, na początek czynny protest społeczny potem doniesienie do prokuratury i NIK na działania prezydenta miasta i MPWiK, pożądaną jest tez wycieczka do Brukseli z transparentami i maskami przeciw gazowymi. To na początek, jeśli to nie pomoże zostaje wam Protest w stylu Solidarności i Lepera jednocześnie ale aż do skutku, aha musicie się liczyć z aresztem a nawet wyrokiem za swoje przekonania i działania tak jak było to kiedyś bo komuna wróciła i to w jeszcze gorszej odmianie.
Pozdrawiam i życzę rozwagi, wytrwałości a najwięcej odwagi.
Mieszkaniec Dąbrówki od kilku pokoleń.

# mieszkaniec Dąbrówki

24.09.2006 22:37

...a nazywam się Andrzej Świtalski z PiS...

 ragozd

25.09.2006 11:17

A kto nie znami, jest w ukladzie. Winny z automatu

REKLAMA

# xxx

26.09.2006 08:34

Buchaha -Świtalski sam nie wiesz co piszesz...A Stańczyk to nie jest z PIS ??? Dwoma rękoma sie podpisywał pod tą czają wstrętną a jak "wiatr powiał " to i on jak flaga , szybko stronke zmienił - fałszywiec jeden.

 Dąbrówka

27.09.2006 18:05

Pragnę poinformować, że tekst zamieszczony w temacie "Prawda o Czajce i ludziach" i podpisany najpierw "Mieszkaniec Dąbrówki", a później uzupełniony moim imieniem i nazwiskiem nie jest mojego autorstwa. I choć z wieloma poglądami mógłbym się zgodzić nie mam zwyczaju stosować tak agresywnego języka. Jestem jednym z najbliższych mieszkańców Czajki i jest oczywiste, że nie mogę być za jej rozbudową. Jestem także przeciwnikiem budowy spalarni, a także komunistycznej gigantomanii w każdej dziedzinie. Pozdrawiam wszystkich serdecznie, a w szczególności osobę o "tym samym" imieniu i nazwisku
Andrzej Świtalski z PIS radny Dzielnicy Białółęka
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA