REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# Paczek

08.01.2021 23:14

A za śmieci po 200 zł od zaraz. Trzeba sie zrzucać na takie udogodnienia. Masakra. Podziekuje Ci w wyborach.

# Gondol Jerzy z nad Wisły

09.01.2021 02:20

Wyłącz TVP, włącz myślenie

# xxx

09.01.2021 09:25

Ratusz nie wydaje swoich pieniędzy, ot i wyjaśnienie. Problem niestety w tym, że większość mieszkańców miasta wierzy w bajeczki ratusza, że "tak trzeba, bo ekologia" i raczej nie zmieni swoich preferencji wyborczych. Więc prąd dla elektryków będziemy fundować jeszcze długo.

REKLAMA

# Paczek

09.01.2021 09:28

Nie oglądam TVP. Chyba że skoki. Nie głosuje na PiS. Zwyczajnie wyliczyłem że po zmianach będę płacił około 200 zl za wywóz śmieci. 9m 3. 4 osoby rodzina. Rozumiem że korona przetrzepala też miejski budżet ale bez przesady. 300 % podwyzki. Dlatego denerwuje mnie jak marnotrawione są publiczne pieniądze w imię nie wiem czego. Jak coś jest eko to można miliony wydać i wszyscy mają klaskać. A jak się człowiek nie zgadza z tym to od razu jest debilem.

# Czapek

09.01.2021 17:54

#Paczek napisał(a) 09.01.2021 09:28
Nie oglądam TVP. Chyba że skoki. Nie głosuje na PiS. Zwyczajnie wyliczyłem że po zmianach będę płacił około 200 zl za wywóz śmieci. 9m 3. 4 osoby rodzina. Rozumiem że korona przetrzepala też miejski budżet ale bez przesady. 300 % podwyzki. Dlatego denerwuje mnie jak marnotrawione są publiczne pieniądze w imię nie wiem czego. Jak coś jest eko to można miliony wydać i wszyscy mają klaskać. A jak się człowiek nie zgadza z tym to od razu jest debilem.
Co ma TVP i PiS do 200 zł za śmieci? Przecież 200 zł za 9 mieszkań o których piszesz, to chyba nie jest dużo?

# Madbutcher

11.01.2021 09:50

Jak cię stać na elektryczną zabawkę za kilkaset tysięcy, to możesz sobie śmigać po buspasach, parkować za friko i jeszcze ci miasto prąd do zabawki zasponsoruje. A zabawka i tak będzie truła środowisko dymem wydobywającym się z kominów elektrowni węglowej, z której bierze prąd.
A jak szczytem twoich możliwości jest 15-letnia Skoda Fabia, to płać coraz większą stawkę za parkowanie, ślęcz w korku z innymi i bul za paliwo (też swoją drogą coraz droższe).
Tak właśnie wygląda równość obywateli wobec prawa w wykonaniu lewicowo-trzaskowskim.
No ale jest ekologicznie, postępowo, europejsko i mateczka Ziemia się uśmiecha, więc i my się uśmiechajmy.

REKLAMA

# Wwa

12.01.2021 14:56

Czyli wydatek na prąd to max około 10zł na ładowarkę na dobę. Czyli w porównaniu z pensją któregoś zbędnego urzędnika - grosze. Gorzej że się wszyscy na 500+ zrzucamy. Ludzie bulwersują się o sto czy tysiąc złotych, a 70mln na wybory korespondencyjne które nawet się nie odbyły przechodzi bez konsekwencji

# księgowy

15.01.2021 11:57

#Wwa napisał(a) 12.01.2021 14:56
70mln na wybory korespondencyjne które nawet się nie odbyły przechodzi bez konsekwencji
Słusznie , 100 senatorów powinno zapłacić za swoją opieszałość - wyjdzie po raptem po 700 000 zł /senatora.
W artykule zabrakło informacji po ile zrzuciliśmy się na budowę tych stacji - obawiam się że przy cenie za te stacje koszt prądu to pikuś
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024