REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

Pracownia Granitu i Marmuru opinie?

# Aldona

09.06.2023 08:55

Trafiliśmy na ofertę Pracowni Granitu i Marmuru i chciałabym podpytać o wasze opinie na temat tej pracowni? Chcemy zrobić nowy nagrobek dla dziadków, bo stary już sie sypie i pomyśleliśmy o jakimś wyjątkowym granicie, a widziałam na ich stronie że mają naprawdę szeroki wybór. Chętnie dowiem się czegoś więcej o tej pracowni.

# Ukma

12.06.2023 15:41

Nie zamawialiśmy tam, ale z tego co widzę na ich stronie oferta wygląda naprawdę ciekawie i ten wybór granitów! wow. Zazwyczaj te zakłady kamieniarskie to takie ekhm z zeszłej epoki a tu wreszcie widać, że ktoś podszedł do biznesu z głową i pomysłem. Zapisuję sobie ten kontakt, bo kiedyś stety się przyda :)

# malicka

15.06.2023 15:30

Zamawiałam pomnik dla babci bo stary się rozpadł. Panowie bardzo sympatyczni, doradzili co w moim budżecie najlepiej się sprawdzi i będzie wyglądać elegancko. Do tego za darmo dostałam wizualizację 3D a na nagrobku z tyłu jest kod QR z wirtualnej księgi pamięci, miły akcent.

REKLAMA

# Aldona

16.06.2023 10:37

Dzięki wielkie, z ta księgą to mnie zagiełaś. Taki prosty i ciekawy pomysł, a nie słyszałam o tym nigdy wcześniej :) Spóbuję tam przedzwonić i zobaczymy co się uda ustalić.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy