REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Forum Targówek

REKLAMA

# zielony liść.

05.05.2022 17:07

Nie robić tam chodnikow, skoro mieszkańcom przeszkadza bałagan budowlany . Zostawić im drzewo i będzie Pani zadowolona, nic nie będzie musiała "zgłaszać" .

# Tutejszy

05.05.2022 20:10

Tak się kończy budowlanka w wykonaniu kogoś kto tego nie robi codziennie. Wykonawca ma wyrąbane na to jak i kiedy. Dla niego (developer) jest to kara, że wogóle musi To robić. I tak "wyjebka" toczy się dalej, a ludzie czekają w nieskończoność. Pamiętam czasy PRL, i to jest właśnie PRL BIS.

# @Tutejszy

05.05.2022 21:24

obawiam się że masz nieaktualne infomacje, z całą pewnością tej inwestycji nie wykonuje deweloper, który zbudował osiedle Park Leśny

REKLAMA

# Lucky

05.05.2022 21:44

Mam wrażenie, że ZDM i UM nie widzą patologii w jakiej sami uczestniczą. Umowę podpisali bodajże w listopadzie dając wykonawcy 100 dni na realizację (tak do lutego). Wykonawca wszedł na płac budowy po blisko 50 dniach tracąc polowe czasu na realizacje inwestycji. No wiec bach - ZDM wydłużył czas na realizacje do końca marca. W odpowiedzi wykonawca przestał się pojawiać całymi tygodniami na placu budowy wiec kolejny termin stanął pod znakiem zapytania. Więc ZDM przesunął po raz kolejny termin do czerwca. Patrząc na środki rzucone na tę inwestycje (często nikt lub dwie osoby z jedną łopatą) w czerwcu znów przesuną ma wrzesień.

# mieszkanka3

06.05.2022 09:19

#zielony liść. napisał(a) 05.05.2022 17:07
Nie robić tam chodnikow, skoro mieszkańcom przeszkadza bałagan budowlany . Zostawić im drzewo i będzie Pani zadowolona, nic nie będzie musiała "zgłaszać" .
Ludzie chcą tej inwestycji. Natomiast sposób w jaki jest robiona jest karygodny. To nie jest bałagan - to jest zwykły chaos. Przez wiele dni nikogo nie było w ogóle na budowie albo 3 osoby przyjeżdżały na 2h... Tam nic się od tygodni prawie nie zmienia. Miesiąc wyznaczana był ścieżka i kładzione same obrzeża... Wszystko leży porozwalane dookoła w nieładzie. A z drzewem to chodzi o to, że jest dosłownie w chodniku, a panowie zamiast go przesadzić to po prostu w tamtym miejscu objechali dookoła obrzżem i jest dziura!

# Wredny Kocur

06.05.2022 13:07

"Spotkaliśmy się w tej sprawie z przedstawicielami Zarządu Zieleni, którzy obiecali znaleźć docelowe miejsce dla niego"
CYRK! Po prostu cyrk xD Przyjechać z łopatą na 10 minut i rozwiązać problem? Pytam, bo jeszcze do ministra infrastuktury zaraz pójdą na konsultacje..... To jest krwa niewiarygodne.....

REKLAMA

# Surowy

06.05.2022 15:26

PRL BIS. Prędzej metro oddadzą niż to skrzyżowanie. A kto w dzielnicy Targówek obecnie rządzi (jaka opcja polityczną)?

# zielony liść

07.05.2022 19:29

Jaka opcja ? jedynie słuszna dla Warszawy. Zapytajcie Kazanowską - ona wie wszystko. Wyjaśni Wam co możecie .. :))

# fan Trzaska

09.05.2022 11:36

Na przystankach autobusowych stoją wciąż tablice informujące o zmianach w komunikacji miejskiej "do odwołania (na około miesiąc) ". Ten "około miesiąc" dawno już minął i wszystko wskazuje na to że ten burdel utrzyma się do jesieni. A potem ruszy święte metro i nie bedzie niczego z dotychczasowych tras autobusowych.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA