REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

Praca Finip

 mistrzb

25.04.2016 20:00

Mój kolaż został zaproszony na rozmową kwalifikacyjną do Finipa. Czy ktoś wie jaka tam jest rozmowa i jaki w ogóle są warunki pracy?

 mattmalicki

27.04.2016 08:44

Na początku pracy bylo dobrze szkolenie które naprawde pomaga zrozumieć jak trzeba sprzedawać. Jezeli ktoś chce sprzedawać jak pro - polecam szkolenie i pracu.

# lew

22.06.2016 09:53

Fajne też jest to, że jak się sprawdzisz i jesteś dobry - to doceniają to. Można awansować za zasługi. Po szkoleniu prawdopodobnie przyjmą Cię na stanowisko konsultanta. Wraz ze stażem pracy, nabytymi umiejętnościami proporcjonalnie do nich rośnie pensja.

REKLAMA

# RobertKa

23.06.2016 07:31

W Finip wprawdzie dużo wymagają, ale może to i dobrze, bo dzięki stawianiu na profesjonalizm można zdobyć klientów, zwiększyć zarobki. Dają tam też narzędzia i stwarzają odpowiednie warunki i atmosferę do pracy. Nie jest więc tak, że zatrudniają i radź sobie sam.

# daniel87

19.07.2016 09:40

Przecież to oczywiste, że tam gdzie pojawia się odpowiedzialność można liczyć na większą kasę. Tak jest w większości branż na stanowiskach decyzyjnych. Nie inaczej jest w Finip. Uważam, że mają atrakcyjne oferty pracy - ale, nie każdy się do tego nadaje. Podobnie zresztą jak nie każdy nadaje się do pracy jako policjant, piosenkarz czy kierowca. Premiowane są osoby mające umysły cechujące się analitycznym myśleniem.

# gregor

25.07.2016 13:31

Praca w takich korporacjach ma ten plus, że nie kombinują z umowami w sprawie zatrudnia. Poza tym nie ma też problemów z chorobowymi czy pakietami socjalnymi.
Pieniądze są dobre i naczas - więc nie ma obsuwy. Stawki - z tego co wiem, to uzależnione są od stanowiska i wykonywanych zadań.

REKLAMA

# Daniel

15.09.2016 11:55

Pracuję u nich od pół roku. Powiem szczerze, że jak przychodziłem, to myślę sobie, zaczepię się na miesiąc lub dwa i do widzenia. Grubo się myliłem, bo praca okazała się zaje**sta. Atmosfera okey, spor nowych rzeczy do nauki - ale pierwsze efekty finansowe przychodzą bardzo szybko. W pierwszym miesiącu udało mi się wyciągnąć średnią krajową. Później było już tylko lepiej.

# Karlik_O-O

12.09.2019 13:21

Kumpel też myślał kiedyś o pracy tam. Jednak koniec końców trafiła mu się niezła posada na lotnisku w Modlinie, którą przyjął. Głównie ze względu na świetny dojazd http://www.modlinbus.com/ i atrakcyjne warunki finansowe.

 lisant

19.01.2024 15:15

Dobre oferty http://warscher.com.pl/?p=62 polecam.

REKLAMA

 sed

25.03.2024 16:32

Znalazłem świetną ofertę http://taniaekologia.pl/jak-zatrudnic-pracownika-tymczasowego/ polecam.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

City Break
City Break

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy