REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

POzytywnie w NGP

# czytelnik

25.09.2008 11:34

Jakoś obserwuję, że radny Jaworski coraz bardziej negatywnie patrzy na POzytywy swojej partii. Może warto byłoby wystąpić w ramach protestu skoro wg słów autora artykułu nie dotrzymują obietnic?
Czy stać Pana na to, panie Jaworski?
Czy dla zamydlenia oczu przyszłym wyborcom będzie Pan na wszelakich łamach utyskiwał, płakał, a ze względu na ewentualność korytka po następnych wyborach- po kryjomu lizał?

 Piotr Jaworski

25.09.2008 15:06

Z pewnością na moją jakąkolwiek decyzję nie wpłyną bzdury wypisywane na zupełnie anonimowym forum propagandówki określonego ugrupowania.
Jestem przede wszystkim radnym z Białołęki a dopiero potem członkiem PO. To nie PIS w którym jest jeden słuszny i z góry narzucony pogląd.
Stać mnie na wiele rzeczy także w zakresie Marywilskiej co pokażą najbliższe tygodnie.
To tyle na łamach tego "forum".

# bwradny

25.09.2008 16:32

To ciekawe, co Pan pisze, Panie Piotrze!
Bo głosuje Pan inaczej, niż Pan mówi (przynajmniej ostatnio) - czego potwierdzeniem była ostatnia sesja. To zresztą cecha lokalnej PO. Na komisjach pojedynczy radni mówią jedno, a po 15 minutach sam na sam z Panem w pokoju zwierzeń - zawsze grzecznie podnoszą łapki. Kaszpirowski by pozazdrościł. Wyłamała się jedynie radna Brzezińska (ma Pan rację, to nie PiS, w którym...).
Oby nie było jak dotąd w perorach burmistrza Kaznowskiego: kiedy przy kolejnych kwiecistych obietnicach (przy okazji Czajki, Jarmarku itd.) pytałem o szczegóły, harmonogramy, konkretne zapisy i uchwały dot.przekazania środków, plany inwestycji, kalendarze realizacji... - zawsze była ta sama odpowiedź "nad tym pracujemy". Widać teraz jak.
Cóż, same wizje nie wystarczą, a wszelkie układy, gabinetowe umowy, całe to "kolesiostwo" platformiane, które ma zapewnić dynamiczny rozwój Białej, to po prostu farsa. Proszę nie mówić, ze "oszukano", że "zdradzono"..., bo honor nie znosi kłamstwa. Warto po prostu myśleć pro publico bono..., a nie ulegać mirażom wielkiej polityki... Bo- wychodzi na moje - partyjniactwo na poziomie samorządu to gangrena. Warto z nią walczyć. Pozytywne przykłady są w także w samej PO (imponuje mi w tej materii np. burmistrz sąsiedniego Targówka).

REKLAMA

# mimo

25.09.2008 17:27

Ot i ten najaktywniejszy się odezwał z ogromnym dorobkiem?!
Radny BW co zrobiłeś dla dzielnicy oprócz szerzenia politycznej propagandy pod szyldem fundacji?

# siekierka kurpiowska

25.09.2008 19:01

Panie Piotrze znam jeszcze jedną propagandówkę. Idą na nią legalnie pieniądze podatników, jest jedynie słuszna i POzytywna.
Czy zna ją Pan? Tam prawdopodobnie takich głosów jak w NGP nie będzie, bo ma być wszystko na TAK.Swoją drogą to już kiedyś Giertych w podobnych okolicznościach wytykał posłowi Kurskiemu kłamstwo. Czyżby przykład szedł z PiS-u?

# bwradny

25.09.2008 22:39

dorobek na miarę możliwości

REKLAMA

# Agnieszka-wraca

27.09.2008 13:11

Panie Piotrze Jaworski mam pytanie jak Pan ocenia zachowanie Pani Mumio podczas głosowania w Radzie Warszawy na temat przekazania publicznych pieniedzy na ITI a jak zachowanie Pani Rabczon .Może warto o tym napisać w gazetce-szmateczce w której Pan publikuje wraz z,, wybitnym politykami samorzadowymi"

# cobra22

27.09.2008 14:49

Jak głosowała Pani Rabczon? Dobre pytanie, ponieważ przekazanie pieniędzy na stadion przy Łazienkowskiej, spowodowało cięcia budżetowe także w naszej dzielnicy.

# jf

28.09.2008 05:45

Panie Piotrze i ja mam pytania
Co Pan zrobił i co Pan robi aby boisko przy Picassa miało 6 metrów więcej i było pełnowymiarowe?
Dlaczego do tej pory program rozwoju sportu, który POdobno macie napisany nie został jeszcze zaprezentowany mieszkańcom Białołęki?

REKLAMA

# cobra22

28.09.2008 10:35

To pewnie wydział nieruchomości w naszej dzielnicy źle wymierzył grunt i teraz brakuje 6-metrów, a może kto inny zawinił?Kto za takie niedopatrzenie jest odpowiedzialny personalnie? Po co było w ogóle inwestować w kolejne boisko na Tarchominie skoro nie ma odpowiednich wymiarów. A co z parkiem Picassa (do ul.Maciejewskiego),czy projekt będzie realizowany,przecież Tarchomin nie ma porządnego parku z ławeczkami itd., w około sam beton,a może teren przeznaczony jest dla deweloperów?Natomiast przy Klasyków wydano ogromne pieniądze na rewitalizację parku,a skorzysta na tym niewielka ilość mieszkańców.I jeszcze jedno; czas na wyeliminowanie samochodów z chodników jak i z ulic przykładem jest ul.Pasłęcka,gdzie samochody stoją na chodniku,a ludzie muszą chodzić po ścieżkach rowerowych, ul. Maciejewskiego gdzie samochody stoją zamiast na parkingach to na ulicy,a o ul.Barei nie wspomnę, a co z przepisami przeciwpożarowymi w/w miejscach.Może ktoś się tym wreszcie zainteresuje i zacznie karać bezmyślnych kierowców, jak również urzędników którzy wydają pozwolenie na budowę bez odpowiedniego zaplecza parkingowego,a może wystarczy postawić odpowiednie znaki i niech Straż Miejska zacznie wlepiać mandaty łamiącym przepisy.Jeżeli kogoś stać na samochód to musi również go stać na miejsce parkingowe,alternatywą jest rower lub komunikacja miejska.

# kinga

28.09.2008 12:08

Proszę szanownych Radnych o zmianę nazwy dzielnicy z Białołeki
na Tarchomin po przeczytaniu kilku wydan gazety sama się taka myśl nasuwa.Cóż wybory niedługo.....

 Piotr Jaworski

28.09.2008 12:45

Mam ten zwyczaj, że nie boje się swoich poglądów i podpisuje się pod nimi imieniem i nazwiskiem.
Nie ma w zwyczaju dyskutować z anonimem ukrywającym się pod wieloma nickami.
To forum to niechlubny wyjątek wśród forów na Białołęce.
Widocznie Redakcji Echa tak wygodniej - wolą tanią propagandę anonimowych osób(lub jednej osoby) niż rzeczową dyskusję konkretnych osób.

REKLAMA

# cobra22

28.09.2008 21:03

Urząd Miasta powinien przekazać 400-milionów nie na stadion, tylko dla Dzielnicy Białołęka jako rekompensata za "Czajkę" i brak metra.

# kosa_katowicka

28.09.2008 22:01

Metro od początku było kiełbasą wyborczą i nie miało żadnych szans na realizację. Czajka bardzo dobrze że wreszcie jest modernizowana a stadion by się przydał. Pan Jaworski zamiast zarzucać propagandę temu forum mógłby ustosunkować się przynajmniej do niektórych postawionych tu pytań.

# cobra22

29.09.2008 17:55

Oczywiście stadion by się przydał, ale nie teraz, są ważniejsze sprawy.

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

02.10.2008 10:23

I dlatego Towarzysze:
[b] Wybudujemy stadion ! [b]

# Maryjan

06.10.2008 21:48

Piotr Jaworski napisał:
"Mam ten zwyczaj, że nie boje się swoich poglądów i podpisuje się pod nimi imieniem i nazwiskiem.
Nie ma w zwyczaju dyskutować z anonimem ukrywającym się pod wieloma nickami.
To forum to niechlubny wyjątek wśród forów na Białołęce."
Wypowiedź żenująca, nie każdy jest osobą publiczną i nie musi wstydzić się swoich wypowiedzi.

# cobra22

07.10.2008 18:04

Radni z naszej dzielnicy również używają "nicków" na forach.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

City Break
City Break

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024