REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

pożyczki na dowód w 15 min na konto

# wiesiu3232323

16.12.2018 16:07

Pożyczki,kredyty na sam dowód osobisty http://kredyt66.pl od 100 zł do 200.000 tyś zł w 15 min
szeroka gama instytucji finansowych pomoże ci w dobraniu odpowiedniej pożyczki.
Szybki czas realizacji i przelew środków na konto.

# Fisiek

24.02.2019 20:38

Pożyczki pozabankowe wbrew obawom wielu osób nie muszą być drogie. Większość firm pożyczkowych pierwszą pożyczkę chwilówkę oferuje zupełnie za darmo. Brzmi to może mało prawdopodobnie, ale uwierzcie mi, że jest to prawdą. Trzeba jednak spełnić pewien warunek, aby pożyczka była za 0 zł. Trzeba spłacić ją w terminie. Bez trudu można takie pożyczki znaleźć w internecie. Zobaczcie np stronę kredytologa:
http://kredytolog.com/szybka-pozyczka-pozabankowa-przez-internet.php

 JacekKindyk

12.04.2019 11:10

Szeroko poruszam temat "szybkich pożyczek" na moim blogu http://www.kredytowa-strefa.pl/, wiele z nich przetestowałem i dochodzę do wniosku, że nie są one tak straszne jak się je maluje. Często pomagają w szybki sposób ludziom wyjść z innych, pilniejszych zobowiązań. Przedstawiam tam tylko rzetelne firmy, opisuję dokładnie mechanizmy działania takich firm :)

REKLAMA

 oewonga

25.06.2019 18:31

Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Działamy w oparciu o zasady:
- przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty
- elastyczności - dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów
- komfortu - korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią:
- telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub
- poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

# dido

29.06.2019 14:58

Nie wiem jak u was ale dla mnie firmom która oferuje http://superomat.pl jest wonga. Może nie ma za darmo, ale 10 zła za pierwszą i przyzwoite stawki za kolejną pożyczkę to dobry produkt.

# modernistka111

06.12.2019 18:06

Jakie źródła dochodu akceptujecie w wonga?

REKLAMA

 biutys

07.12.2019 07:14

Moim zdaniem warto stosunkowo jak najdalej trzymać się od wszystkich tego typu pożyczek. Często jest tak, że człowiek popada w jeszcze większe tarapaty finansowe. Banki są jakie są, ale pod tym względem są zdecydowanie bardziej bezpieczne i na przykład nie stosują w umowach żadnych kruczków prawnych. Mam koleżankę, która wzięła pożyczkę w jednej z takich instytucji, a potem miała naprawdę bardzo duże problemy z tego tytułu

# Jordan

10.12.2019 12:39

Od chwilówek trzeba trzymać się z daleka i żyć na miarę swojego budżetu. Jak kredyt, to tylko z banku, bo jest bezpieczniej. Co do innych rzeczy, to zawsze można w jakiś sposób sobie poradzić, na przykład http://www.auta-wesele.pl/aktualnosci_volkswagen_passat_b5_%E2%80%93_czy_warto_jeszcze_kupic_polska_klasyke_rynku_wtornego,ak,115.html, zamiast nowego.

 oewonga

18.12.2019 17:47

#modernistka111 napisał(a) 06.12.2019 18:06
Jakie źródła dochodu akceptujecie w wonga?

Witam! Modernistka111, źródła dochodu, które akceptujemy podczas składania wniosku online o pożyczkę ratalną lub o pożyczkę krótkoterminową w Wonga, to: umowa o pracę na czas nieokreślony, umowa o pracę na czas określony, umowa zlecenie lub umowa o dzieło, pracownik służb mundurowych, działalność gospodarcza, praca za granicą na kontrakcie lub umowie o pracę, emerytura, zasiłek przedemerytalny, renta, najem lub dzierżawa, gospodarstwo rolne, gospodyni domowa, zasiłek macierzyński, stypendium, świadczenia rodzinne, alimenty, zasiłek dla bezrobotnych, inne zasiłki / świadczenia / dodatki, dochody uzyskiwane z Programu 500+ oraz inne, które nie zostały określone powyżej. Ważne jest to, aby uzupełnione informacje były zgodne z prawdą. Jeżeli w Twoim wypadku wymagane będzie dosłanie jakiegokolwiek dokumentu potwierdzającego uzyskiwany przez Ciebie dochód, zostaniesz o tym poinformowany telefonicznie przez pracownika naszego Biura Obsługi Klienta w ciągu 24 godzin od momentu złożenia wniosku online. W przypadku dni ustawowo wolnych od pracy czas ten zostanie przedłużony do najbliższego dnia roboczego.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią:
- telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub
- poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

REKLAMA

# Maciejka9

02.01.2020 10:12

Faraon24 ma wiele podobnych pożyczek do Wonga ale tańszych

# Karolina 4515

28.02.2020 10:17

Polecam kwikmoney.pl - szybkie pożyczki ratalne do 10 tys. zł.
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA