REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Studentka, mieszkanka bemowa

11.02.2015 21:19

Nie ma jak utrudniać studentom życie. Ciekawa jestem czym kierują się ludzie, którzy podjeli tą decyzje. Od kiedy pamietam 6 zawsze była dosłownie wypchana po brzegi. Czyli Zarząd Tępych Mózgów zlikwidowało jedną z najbardziej popularnych lini. Gratuluje niezwykle wysokiej inteligencji.

# mja

12.02.2015 12:17

Fatalnie.Jestem mieszkanką Marymonckiej i mam wrażenie że należę do drugiego świata bo tą ulicą co raz miej jeździ komunikacja miejska.To jest idealny dojazd z Bemowa do szpitala Bielańskiego.Dlaczego nikt nie zastanowi się nad tym jak bardzo 6 jest przydatna ,że 6 była zawsze załadowana od pl.Wilsona i wcześniej aż do ul. Powstańców Śląskich,że ludzie starsi dojeżdżali do Leclerka. Czy ktoś tą decyzje może zmienić?Jak działać aby nie doszło do likwidacji tramwaju linii 6?

# bem

12.02.2015 12:34

To część zmian związanych z uruchomieniem centralnego odcinka drugiej linii metra, skrócenie linii 6 było zapowiadane wraz z uruchomieniem linii 11, odbyły się konsultacje #metro2 w tej sprawie i każdy mógł zgłosić swoje uwagi, najpopularniejsze uwzględniono (np. linia 105).

REKLAMA

# BeMózg

12.02.2015 16:37

To się studenci z Uczelni Koło Samej Warszawy przesiądą, i po problemie...

# Rafał

16.02.2015 09:27

Panie Dominiku, jakoś nie widuję zbyt często Pesy na linii 28. Zazwyczaj na tej linii kursują właśnie "stopiątki", a Pesa przyjeżdża raz na dwie godziny, a nawet nieco rzadziej. Wystarczy spojrzeć na rozkład jazdy...
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024