REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Forum Bielany

REKLAMA

# umpcbunc

10.09.2022 10:50

no i po co? nikt nie korzysta z siłowni plenerowej, a patopogia będzie miałą gdzie pić, brawo

# Dzix

10.09.2022 15:54

Fajnie byłoby wdrożyć 2 rzeczy na tym terenie:
1. Patrole straży miejskiej
2. Swobodne przejście na teren Hutnika od strony polanki

# ZielonoMi

12.09.2022 19:12

Masakra, otulina Rezerwatu las Bielański, w tym miejscu jest bujna , bioróżnorodna łąka. Ściągnie tam ludzi to dla tej łaki katastrofa :( Każde takie miejsce powinno być chronione

REKLAMA

# Kolo

16.09.2022 08:35

To chyba jakies jaja. Czytam i nie wierzę, prawie 400 tysięcy na jakieś głupoty w sytuacji w której brak jest środków na najpilniejsze podstawowe potrzeby typu sprzątanie przestrzeni publicznej czy chodniki. Nie trzeba daleko szukać, po drugiej stronie Marymonckiej jest ulica Dorycka i inne podobne które od dekad nie mogą doczekać się nie tylko remontu ale choćby załatania wyrw w trylince (tak proszę Państwa, to jest jeszcze ulica pokryta trylinka z lat 60 tych). Tam od 50 lat nic się nie zmieniło, co więcej - nawet liście i śmieci sprzed kilku lat zalegają bo nikt tam nie sprząta, chodniki przypominają pole po bitwie. Podobno w planie jest remont ale od co najmniej dekady mówi się że nie ma na to pieniędzy w sytuacji w której co roku wydaje się w sumie miliony na różne głupoty typu właśnie takie ścianki czy inne palety do niby relaksu. Rozumiem że trzeba wydać kasę ale jesli tak to już niech bedzie wydana na to co się rzeczywiście przyda mieszkańcom i poprawi przestrzeń publiczna w sposób trwały. Przepraszam ale zakres mojej percepcji nie obejmuje tego wszystkiego. A może właśnie o to chodzi.

# Rafał

16.09.2022 21:15

@ Dzix Zgadza się. Fajnie by było, ale nikt nie wprowadzi tam patroli Straży Miejskiej. Co do swobodnego przejścia na teren Hutnika, to dobrze, że go nie ma, bo dzięki temu na polanę nie wjeżdżają samochody!
Straż Miejska boi się lasu, sama tu nie przyjdzie. Las Bielański i ta polana, to są miejsca bezpańskie, pozostawione samym sobie. Urzędnicy je chronią zza biurka.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA