REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Poszukiwana firma do zarządzania osiedlem

# Romek_Stoc

07.04.2013 18:36

Szukamy dla naszego osiedla profesjonalnego zarządcy nieruchomości. Osiedle na 100 mieszkań. Możecie z własnego podwórka kogoś polecić?
Sami próbowaliśmy tym się zająć, ale nie wyszło.

# DorianG

14.04.2013 13:02

Lux-dom. Mieszkam na osiedlu na bielanach i zatrudniamy ich. Akurat ciężko mi mówić o szczegółach bo słabo się na tym znam, ale problemów z nimi nie ma a i sporo zaczęło się dobrego dziać na osiedlu. Więc mogę ich polecić.

# Maryjan

21.04.2013 19:35

Ja to szczerze mówią trochę się przejechałem na takich "profesjonalistach". U nas jest Atrium ale to co wyrabiają to woła o pomstę do nieba. Napychają sobie tylko kieszenie i pierdzą w stołki. Nie można się doprosić o głupie zmiany żarówek czy posprzątanie osiedla. Trzeba mocno uważać przy wyborze

REKLAMA

# Kamyk

24.04.2013 16:04

tak się składa, że u nas Atrium kiedyś też było i wywaliliśmy ich właśnie na rzecz Lux domu. Ok niby kaliber firmy ten sam, ale jaka kolosalna różnica w podejściu do mieszkańców. Od razu widać że im zależy. W sumie się nie dziwię, w końcu spora kasa leci dla nich :) No ale za komfort trzeba płacić. I tu trzeba powiedzieć sobie jasno, ze ten komfort jest.

# Gościu

19.06.2015 08:00

Im większa firma tym gorzej, więc dziwi mnie że jest taka przepaść między Lux-dom a Atrium, obie firmy giną w procedurach i nie zauważają szarego Mieszkańca na końcu łańcucha struktury. A jedyne co mają lepszego to marketing, bo mają na to więcej kasy.
Mniejsza firma jest bliżej Mieszkańca i łatwiej się z nimi dogadać.

# sebastian

19.06.2015 09:30

Polecam firmę Ad-Por.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024