REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

poranny uśmiech losu

# wrażliwy na piękno

23.10.2003 08:48

spotykam ją w autobusie codziennie.... prawie codziennie... jest O-SZA-ŁA-MIA-JĄ-CO piękna, aż się boję na nią spojrzeć bo wydaje mi się że zniknie, że takie piękno jest po prostu nierealne, jak wchodzi do autobusu i zbiorę się na odwagę żeby nacieszyć wzrok to wydaje mi się, że ona się uśmiecha, ma piękne oczy chociaż nawet nie wiem jakiego koloru; jak pięknie może być w szarym, zatłoczonym, absurdalnie wolno toczącym się przez zakorkowane miasto autobusie, po prostu nie widziałem nigdy piękniejszej kobiety, chaos wyziera z tej wypowiedzi ale i tak każdy będzie wiedział o co chodzi :-)

# Gonzo

23.10.2003 10:26

zrób fotkę i daj link, podziel się doznaniem bracie z bliźnimi :)

# wrażliwy na piękno

23.10.2003 11:52

nie mógłbym sprofanować takiego cudu :-)

REKLAMA

# NOWA

24.10.2003 12:06

Nie czekaj, podejdź, zacznij rozmowę. Jeśli nie spróbujesz możesz nigdy się nie dowiedzieć czy było warto !!! Jest tyle pięknych i samotnych. Odwagi !! Przecież nic złego się nie może stać najwyżej powie, ze jest zajęta. A może czeka na ciebie? Pomyśl nad dobrym początkiem rozmowy. Łap swoją sznsę. Ja swgo ukochanego poznałam na przystanku - zagadał i jakoś poszło. Powodzenia, daj znać jak poszło
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy