REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# xcek

10.05.2016 14:23

hej działacze białołęckiej PO i Gospodarności, ci prywtani i ci z tzw "3 sektora". Polecam wam wycieczkę w te strony, warto się zawczasu zaznajomić. Zresztą wasz partyjny kolega Brono już tu był i nawet się tym chwali :)

# Czatownik

10.05.2016 17:15

Najnowocześniejsze, to jest raczej nowe więzienie w Piotrkowie Trybunalskim.

# Ben

10.05.2016 19:43

Jarek z Leszkiem nie siedzieli?

REKLAMA

# mieroslaw

10.05.2016 21:10

Jarek z Leszkiem nie siedzieli?
no nie, byli wtedy na wlamie po ksiezyc...

# Axelaa

10.05.2016 21:37

Donek kondonek też nie siedział, tylko don

# Marek23

10.05.2016 21:37

Lechu wtedy donosił

REKLAMA

# Sprawiedliwa

11.05.2016 22:30

Ciekawa historia choć pełna nieścisłości lub przekłamań. Np w Białołęce nie było celi śmierci, zasiedlenia lata 60te, nie ma całego pawilonu cel jednoosobowych itp. By więźniowie budował najpierw powstaly pawilony dzisiejszego Zakładu karnego by nie dowozić ich do pracy. Aby pisać należy zapoznać się dokładnie z historią.

# mordeczka

14.05.2016 11:47

A dlaczego 1800 kotletów jak może siedzieć 1500 a siedzi pewnie 1200.To nasuwa się pytanie kto zjada te ponadmiarowe powiedzmy że 300 kotletów?

# adam b.

27.05.2016 21:20

Był taki dowcip w Polsce, że z filmu do więzienia jest tylko 1 krok. Dotyczy to sytuacji, gdy w planie parcelacji dóbr hr. M. Reja, przeznaczono kilka ha ( około 2-4 ha ) ziemi pod miasteczko filmowe. Tak , w Białołece Dworskiej, była rezerwa pod przedwojenny przemysł filmowy. Po wojnie powstał tam areszt śledczy.. Tą opowieść usłyszałem od kolegi Staszka z pięknej Białołeki Dworskiej, który był pilotem w PLL LOT i mieszka w pobliżu aresztu. Dostałem od niego pamiątkowy plakat ( xero ) z parcelacji i sprzedaży działek, pod budownictwo mieszkaniowe na Białołęce Dworskiej..Podrawiam serdecznie// adam b.

REKLAMA

 sisi

19.02.2019 12:51

#adam b. napisał(a) 27.05.2016 21:20
Był taki dowcip w Polsce, że z filmu do więzienia jest tylko 1 krok. Dotyczy to sytuacji, gdy w planie parcelacji dóbr hr. M. Reja, przeznaczono kilka ha ( około 2-4 ha ) ziemi pod miasteczko filmowe. Tak , w Białołece Dworskiej, była rezerwa pod przedwojenny przemysł filmowy. Po wojnie powstał tam areszt śledczy.. Tą opowieść usłyszałem od kolegi Staszka z pięknej Białołeki Dworskiej, który był pilotem w PLL LOT i mieszka w pobliżu aresztu. Dostałem od niego pamiątkowy plakat ( xero ) z parcelacji i sprzedaży działek, pod budownictwo mieszkaniowe na Białołęce Dworskiej..Podrawiam serdecznie// adam b.

Czy mogę prosić o kontakt i uzyskanie takiego zdjęcia z plakatem z parcelacji? szukam jakichkolwiek dokumentów że te tereny przeznaczone były pod zabudowę chodzi o obecne LS-y z terenu ul. Insurekcji Wykrot i Pisklat
#adam b. napisał(a) 27.05.2016 21:20
Był taki dowcip w Polsce, że z filmu do więzienia jest tylko 1 krok. Dotyczy to sytuacji, gdy w planie parcelacji dóbr hr. M. Reja, przeznaczono kilka ha ( około 2-4 ha ) ziemi pod miasteczko filmowe. Tak , w Białołece Dworskiej, była rezerwa pod przedwojenny przemysł filmowy. Po wojnie powstał tam areszt śledczy.. Tą opowieść usłyszałem od kolegi Staszka z pięknej Białołeki Dworskiej, który był pilotem w PLL LOT i mieszka w pobliżu aresztu. Dostałem od niego pamiątkowy plakat ( xero ) z parcelacji i sprzedaży działek, pod budownictwo mieszkaniowe na Białołęce Dworskiej..Podrawiam serdecznie// adam b.

 Pani Wiosna

24.05.2019 23:21

Zamiast religii w szkołach, wiosna zapewni więcej lekcji języka angielskiego.#wiosna @wiosnabiedronia @KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy