REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Pomoc w spełnieniu marzenia

# Michał S.

09.10.2019 11:38

Kochani,
mam nadzieję że spotkam się tutaj ze zrozumieniem z Waszej strony... i może także z chęcią pomocy w trudnej sytuacji mieszkaniowej z której nie potrafię sam wyjść. Od wielu lat borykam się z problemem, ale ze względu na moją niepełnosprawność z czasem coraz bardziej tracę nadzieję na spełnienie mojego marzenia. A do tego jeszcze dochodzą problemy zdrowotne... Stąd moja nadzieja w uzyskaniu pomocy w taki sposób. Może Ty mi pomożesz choćby jedną złotówka? Dla mnie to byłaby ogromna radość...
Zostawiam http://www.mieszkanie.ovh gdzie jest także więcej informacji i bardzo dziękuję wszystkim o dobrym sercu.
WWW.MIESZKANIE.OVH

# Wiktoria889

31.10.2019 10:11

Na mnie spętanie miłosne podziałało i jestem niesamowicie zadowolona z wyników. U mnie historia dotyczyła przeniesienia miłości z przyjaźni. Udało się. Mam teraz partnera, z którym znamy się ponad 10 lat, a wcześniej się tylko przyjaźniliśmy. Myślę, że warto spróbować marcintarot pl/, jak ktoś ma wątpliwości, czy marzy o ostatniej szansie.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy