REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Pomoc w kredycie frankowym

# Roman

15.02.2022 08:36

Może macie jakieś swoje doświadczenia ze sprawami odnośnie kredytów frankowych i możecie mi coś podpowiedzieć czy warto będzie taką sprawę zaczynać? Zastanawiam się czy to będzie miało sens i szukam ewentualnie kogoś kto się w takich sprawach specjalizuje i będzie w stanie dla mnie wykonać analizę umowy, sprawdzić co ewentualnie można w moim przypadku ugrać czy jest o co walczyć z takim kredytem.

# Marcin66

23.02.2022 11:10

Z mojej perspektywy jestem na tą chwilę zadowolony z tego jak wygląda współpraca z Panem Adamem i Panią Eweliną z https://www.vindigo.com.pl/. Dobre podejście do klienta, kompleksowa analiza umowy kredytowej i planowanie indywidualnej strategii. Dzięki temu czuje, że sprawa jest faktycznie prowadzona pode mnie a jednocześnie nie musze się obawiać o to jak będzie przebiegać więc to warto brać pod uwagę.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe