REKLAMA

REKLAMA

Wakacje z Warszawy

REKLAMA

Forum Bielany

REKLAMA

# Tubylec

31.03.2021 08:38

Skandal. Policjanci powinni mówić koniecznie po angielsku, a najlepiej jeszcze po ukraińsku, w końcu to jest Polska. Jak można wymagać aby ludzie pracujący w Polsce komunikowali się po Polsku. Skandal i okropny faszyzm.

# wwa

01.04.2021 15:25

Widzę, że płatne trolle wynajęte. Uber i inne ponadnarodowe firmy stać na wynajęcie płatnych pisarczyków. Czekam na chwalców sprowadzania konowałów spoza Unii bez nostryfikacji dyplomów i znajomości języka polskiego.

# pZz

01.04.2021 16:43

Karolek nie obrazaj wsi, bonza cienki w uszach jestes. Ja z kolei widze, ze ktos tu nie zna przepisow w zakresie przewozu osob taksowka osobowa. Aplikacje wsadz se w dpe, bo w Polsce jezdzi sie na legalizowane urzadzenie pomiarowe, a poki co jedyne takie to taksometr. Masz pole do opisu i mozesz wymyslic inne. Jak dbilowi powtorze, ze uber to taksowka i ma psi obowiazek ruszyc z klientem z postoju taxi, a klient nie ma obowiazku posiadac apki, a nawet telefonu komorkowego. Do realizacji zlecenia potrzebna jest podstawowa znajomosc jezyka polskiego.

REKLAMA

# marcin_f

04.04.2021 14:16

#Karol12345678 napisał(a) 04.04.2021 12:49
Czyli kierowca TIR-a jadący z Kijowa do Lisbony powinien znać jezyk:
[...]
4. Holendreski,
5. Belgijski,
[...]Tak???
A pilot latający do Ameryki Pd. powinien znać języki: argentyński, boliwijski, chilijski, paragwajski, peruwiański, urugwajski i wenezuelski.
Zaś polski policjant oprócz angielskiego powinien znać jeszcze: amerykański, australijski, kanadyjski, nowozelandzki i południowoafrykański.
Ha ha ha! HAAA HAAA HAAA!!! :-D
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA