REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

podziękowania dla burmistrza Targówka

# viama

01.06.2010 19:02

dobrze że mamy blisko na Bródno w niedzielę odbył się super festyn w Parku Bródnowskim dzieciaki szalały po minach było widać że są w siódmym niebie.A następny już w niedzielę.Wolę to niż kolejne chóry anielskie

# bwradny

01.06.2010 19:57

Na Targówku bowiem nie ma w zarządzie frustratów, leśnych dziadków i "facetów z odzysku". Od razu proszę bez żadnych skojarzeń. W kontekście ostatnich wynaturzeń pana Jaworskiego w NGP i tak jestem delikatny.
Doprecyzujmy, że festyn 30 V organizowała dyrektorka DK Zacisze wspierana i inspirowana przez wiceburmistrza ds. kultury i oświaty. Ta trzymać!

# cobra22

01.06.2010 23:07

I po co było wydawać 1.5 mln. na Park Henrykowski?

REKLAMA

# izucha

02.06.2010 08:12

Na Park Henrykowski wydatki wzrosły do 3,8 mln a efektu nie widać. Brawo!

 Matka_Sławka_z_Gdańska

02.06.2010 09:18

" ....w Parku Bródnowskim dzieciaki szalały po minach" ?
Pewnie sie niezle rozerwaly?
i ..." było widać że są w siódmym niebie"
Tu, za Marianowiczem fraszka:
"Hania miala nowa Nianie.
Rzekla Mama: wysadz Hanie!
Nania pomyslala chwile,
Wysadzila ja trotylem"
A na zakonczenie, korzystajac ze stenogramow, zacytujmy, jak Jak ostrzegal Tu przed mgla:
"Wiesz co, ogolnie rzecz biorac, to pizda tutaj jest"
Czysta lacina! Nawet w budowie zdania.

# cobra22

02.06.2010 10:32

Czy bwradny potwierdzi kwotę 3.8 mln zł na Park Henrykowski i odpowie, których radnych jest to " oczko w głowie"?

REKLAMA

# Wiesia z Mezem

02.06.2010 10:38

Moj Maz, Edward mowi, ze tych, ktorzy buduja domy....

# bwradny

02.06.2010 14:45

Potwierdzam. Zresztą moje zdanie w tej materii wielokrotnie już wyrażałem zarówno na sesjach, jak i na łamach prasy.
Gwoli ścisłości ja nie głosowałem za zwiększeniem. Budowanie parków i placów za grube miliony uważam za grube nieporozumienie. A najbardziej dziwi fakt, że kiedy tego rodzaju obiekty powstają z inicjatywy np. spółdzielni kosztują kilkakrotnie mniej. Za 3,8 mln władowanych w Park Henrykowski i mającą tam powstać stróżówkę z powodzeniem można by zagospodarować aneciński lasek "Londona w kasku", prawda Mateczko?

# zbych

03.06.2010 19:14

Ja byłem z dzieckiem na festynie zorganizowanym w BOS-ie w sobotę i gratuluje organizatorom. Pierwsza impreza w tej dzielnicy dla normalnej rodziny z dzieckiem. Tak trzymać!

REKLAMA

# roso

06.06.2010 18:07

Uzdrowiciel wszystkiego czyli najmądrzejszy radny odezwał się. Ja nie glosowalem- to oni .Ja to jestem w porządku .Oni sie nie nadają .Wszyscy .Od Jaworskiego zaczynając. Najlepszy pomysł oczywiście mądrali to na Pludach w parafi jeszcze jedną parafie za panstwowe itd...
Dla ciekawskiego to warto byloby odpowiedzieć na pytanie dlaczego nie głosował ? Jak to jest z uczestnictwem na sesjach ? Wejść podpisać obecność i wyjść . Tu może się wypowiedzieć. Mija okres komunijny to może będzie przychodzil. A przecież radny Marek z tego samego ugrupowania z uporem maniaka pyta się na każdej sesji -ilu nas jest obecnych ? Po co ? Bo go coś gryzie.

# bwradny

06.06.2010 20:42

roso, głupiś!

# lik

07.06.2010 22:32

o radnego uraził :)

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy