REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Podwyżki czynszu w RSM PRAGA

 Jarek Filipowicz

27.09.2002 16:03

Rada Osiedla "ERAZMA" zapoznała się z wytycznymi do planu na rok 2003. Zarząd Spółdzielni zaproponował podwyżkę stawek czynszowych tylko o polanowany wskaźnik inflacji czyli o 2,3%.
Oznacza to, że za każdy metr kwadratowy mieszkania zapłacimy od stycznia 2003r średnio po ok. 5 groszy więcej.
Byłem przeciwny tej podwyżce i głosowałem za pozostawieniem stawek ustalonych przez Spóldzielnię na dotychczasowym poziomie.
Sprzeciwiłem się podwyżce ponieważ:
1. wykonanie planu za I-sze półrocze 2002r wykazało oszczędności zarówno na fuduszu eksploatacyjnym jak i remontowym,
2. sytuacja społeczno-gospodarcza kraju jest wbrew zapewnieniom rządów SLD-UP zła,
3. liczba mieszkańców zalegających z opłatami i wnioskującymi o dodatki mieszkaniowe rośnie z miesiąca na miesiąc.

# Mieszkaniec

30.09.2002 08:49

A jak kondycja finansowa naszej Spółdzielni ?
Kredyty na inwestycje mieszkaniowe nie doprowadzą do upadłości Spółdzielni ?

# NN

30.09.2002 11:25

Prezesem RSM Praga jest Andrzej Półrolniczak. Jest także radnym. Co o nim myślicie? Nawiasem mówiąc spółdzielnia ma się chyba dobrze.

REKLAMA

# Norman

30.09.2002 11:26

I tak Jarku nie będę na ciebie głosował.

# MIeszkaniec

01.10.2002 11:23

Łubu du bu, łubu du bu !
Niech nam żyje Prezes naszej Spółdzielni !
Niech żyje nam !
To mówiłem ja, Mieszkaniec, członek Spółdzielni I klasy.
A to nieprawda co mówią, że Pan Prezes zaciąga kredyty w pocie czoła na mieszkania, których nikt nie kupi, bo wtedy padał deszcz i to była woda, a nie pot.

# aa

02.10.2002 07:47

Zostawcie Prezesa w spokoju. Radnych sami sobie wybieraliście.
Chętnych do zamiany mieszkania zapraszam do MSM Tarchomin!!!

REKLAMA

# basia

04.10.2002 09:44

Jesli chodzi o kredyty zaciągane przez spółdzielnię to ostatnio coś cienko im idzie. Starają się o cztery już chba od dwóch lat i nadal jeszcze ciągle im czegoś brakuje do wniosku kredytowego.

 Pani Wiosna

24.05.2019 20:23

Zwycięstwo #Wiosny w wyborach to łatwiejszy dostęp do pigułek dzień po. #wiosna #wiosnabiedronia #KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA