REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Podwieszany sufit, jak to zrobić?

# AmekSz

20.12.2021 11:59

Cześć, planuję w domu zrobić sufit podwieszany samodzielnie. Jednak wcześniej chciałbym zapytać Was jak się na to zaopatrujecie i przede wszystkim czy warto pójść w tym kierunku. Ja takich prac jeszcze nie wykonywałem, ale lubię pomajsterkować. Jeżeli macie w tym zakresie doświadczenie to podzielcie się swoimi spostrzeżeniami i też jaki dokładnie sprzęt mi się tutaj przyda. Pozdrawiam serdecznie!

# Mizokk

20.12.2021 12:22

Oczywiście, że takie prace możesz wykonać samodzielnie. Nie jest to wcale tak trudne zadanie, jeżeli sobie majsterkujesz. Są bardzo dobre filmy na YT oraz artykuły, jak http://wnetrza-ze-smakiem.pl/jak-zrobic-podwieszany-sufit gdzie dokładniej na ten temat poczytasz i jednocześnie znajdziesz zestawienie narzędzi oraz materiałów jakich będziesz potrzebował. Ja robiłem je także sam w naszym domu który właśnie wykończamy i naprawdę super to wyszło. Pozdrawiam i koniecznie daj znać jak już zrobisz pierwszy, kolejne będą już coraz łatwiejsze :)

# Mikołaj

08.09.2022 12:24

Ja to się kompletnie nie znam na takich rzeczach, dlatego u mnie sufit podwieszany robiła firma, która się tym zajmuje na co dzień

REKLAMA

# Wojtek45

09.09.2022 11:25

Trochę z tym zabawy jest, ale jak ma sie nieco zdolności manualnych to wykonanie podwieszanego sufitu jest możliwe samemu. Zrobiłem konstrukcję z profili stalowych, wzmocniłem całość prętami gwintowanymi https://www.elgo-sruby.pl/oferta/produkty/prety-gwintowane-calowe-2 , do tego kartongips i gotowe. Całość wyszła naprawdę nieźle.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe