REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# j 23

19.06.2012 13:42

ale o tym było wiadomo chyba?

# Rafik67

20.06.2012 00:11

Poczesny - Dyzma z Targówka

# janusz

21.06.2012 08:25

z treści nie wynika nic, poza tym ze pan Poczesny nie jest miły i utrudnia rządzenie PO, a to nie jest powód bo zarządzanie Targowkiem ostatnio jest tragiczne, to znaczy nie robi się nic,chcę się dowiedziec co takiego zrobił Poczesny na szkodę dzielnicy.

REKLAMA

# Alx

21.06.2012 08:40

Czy wystarczającym powodem, by przez 12 lat byc radnym jest niedziałanie na szkodę dzielnicy. Większośc mieszkańców tego nie robi, a radnymi nie są. Odpowiedz sobie raczej na pytanie, co Pan Poczesny zrobił dla Zacisza i calej dzielnicy. O ile wiem - niewiele, a skupia się głównie na gierkach, dzięki którym twardo trzyma się stanowiska

# antyPOczesny

26.06.2012 12:03

Ja wiem co zrobił: martwił się tylko o "swój" skrawek Zacisza i nic więcej. Mam nadzieję, że ludzie trochę przejrzą na oczy i przestaną głosować tylko na nazwisko. Targówek jest zaniedbany od lat, PO też się na nas wypięło, nie mamy ani jednej osoby w radzie miasta! Trzeba coś zmienić, popatrzcie na inne dzielnice - np. Bemowo, Białołęka, tam wszystko kwitnie, a u nas? Nawet remontu drogi nie potrafią sprawnie zorganizować... Mamią nas rewitalizacją kanałku... co to za sukces?? Jaki to ma wpływ dla mieszkańców, którzy od lat wyczekują podstawowych rzeczy takich jak, utwardzona jezdnia, wodociąg, kanalizacja czy prąd! Tak prąd! Wiele ulic na Zaciszu nie ma własnego prądu nawet, tylko ciągnięte jest to "pająkami" przez sąsiadów. Dlaczego tym się nikt nie zainteresuje? Czemu nikt nie wspomina o obiecanej Nowo-Trockiej i kilku innych inwestycjach, które były OBIECANE W ZAMIAN ZA ROZBUDOWĘ ZUSOK. ZUSOK będzie spalarnią śmieci z całego miasta, a my nic z tego mieć nie będziemy...
Pomyślcie na wyborach, tylko o to proszę...

# zaciszanin

26.06.2012 12:07

#antyPOczesny napisał(a) 26.06.2012 12:03
Wiele ulic na Zaciszu nie ma własnego prądu nawet, tylko ciągnięte jest to "pająkami" przez sąsiadów. Dlaczego tym się nikt nie zainteresuje?

o które ulice chodzi?

REKLAMA

# ek111

03.12.2019 01:35

p Poczesny zmienial partie od prawa do lewa jak rekawiczki typowy cwany karierwoicz ta pseudo gazeta wychwalajaca jego poczynania przypominala Trybune Ludu -ta sama aureola sukcesu . S Antonik wieczny dozgonny prezes i Poczesny rozgrywajacy swoje gierki aby utzrymac sie na stolku bezwzgledny w walce o swoje wplywy . Ocknijcie sie mieszkancy co oni dla was zrobili dobrego ?????????????a zainteresujcie sie ile zlego ??
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break