REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# Dynamic

18.09.2023 08:34

TYpowe tłumaczenie urzdników, którzy mają wywalone na wszystko. Będzie tak, jak im wygodniej. Kwintesencja Warszawy pod rządami PO: "mamy Was gdzieś, chcecie parkingów, to my Wam zwęzimy ulice i postawimy słupki, bo my jesteśmy mądrzejsi". Możecie sobie pisać na Berdyczów. W tym mieście urzędy mają wywalone na wszystko, bo wiedzą, że i tak na koniec zagłosujecie na PO.

# Maryy

18.09.2023 10:32

Większość klasy mojego syna też trenuje w Perfecto movement na Nowej Fali torach zarezerwowanych i na okres remontu będziemy musieli przenieść się na obiekt przy Kasprzaka. Moment rozpoczęcia remontu jest wyjątkowo niefortunny, jeżeli ma trwać 8 tygodni to okres wakacyjny byłby idealny. Decyzja jest niezrozumiała.

# mmm

18.09.2023 10:39

jak dla mnie skandalem to jest zamykanie pływalni w wakacje z powodu remontu czy przerwy technicznej.
Generalnie takie sprawy to powinni załatwiac w okresie grudzień-luty (pozwoliłoby to ograniczyć koszty funkcjonowania basenu w zimę, a i frekwencja jest wtedy słabsza).
Argument, który mnie rozwalił kiedy zapytałem dlaczego remont jest w wakacje a nie w grudniu, brzmiał "Bo szkoły mają lekcje WF". No jak dyrektor OSIR nie potrafi zapłanowac remontu pływalni w grudniu z powodu WFów to nie powinien być dyrektorem. A poza tym znam te WF na basenie i wg mnie ich wartośc jest bliska zeru (jak dziecko nie umie pływac to sie na WF na pewno nie nauczy, przynajmniej w Aninie).

REKLAMA

# Pięciozbój

18.09.2023 19:27

To Legia jest taka biedna że nie może wybudować basenu dla swoich zawodników, przez co robią oni tłok na publicznej pływalni?

# Lena128

23.09.2023 09:56

Jest to chyba jeden z najgorszych basenów pod względem organizacji. ( basen mały tzw rekreacyjny). Dostępny tylko dla dzieci które maja opłacone zajęcia z instruktorem. Nie ma miejsca dla dzieci z zewnątrz. Zachęcają wszędzie aby kupić karnet , zapisać się. Natomiast nie informują, że nie ma możliwości skorzystać z basenu bo jest prawie cały czas zajęty. . - zarezerwowany. Można oczywiście w tygodniu jeśli akurat dzieci ze szkoły nie korzystają w ranach wf lub godzinach pracy. To zajęcia grupowe, to maluszki to indywidualne z instruktorem. A gdzie możliwość wejścia z dziećmi , które chcą skorzystać normalnie same. Najlepiej zapłacić, wejść i wyjść. Nigdzie już informują, że basen rekreacyjny jest zarezerwowany na większość czasu. Wchodzis z dzieckiem i nie możesz skorzystać.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA