REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# nnn

21.04.2023 12:50

Bo to jest problem aby każdy korzystający z plaży zabrał swoje śmiecie ze sobą. Lepiej zrobć wysypisko. Teraz dopiero jest romantycznie.

# wiślak

21.04.2023 19:47

Kiedys miejsce schadzek chomikow z prawobrzeżnej Warszawy, teraz popularna wysypisko śmieci. Podobnie jak z minowaniem warszawskich ulic przez "słoiki" - ktoś inny śmieci, ktoś inny potem sprząta.

# saltbae

22.04.2023 10:57

Plaża Romantyczna z tymi pięknymi niby-modernistycznymi krzywiznami to rzucanie perłeł przed wieprze.
Śmiech mnie ogarnął, jak zatrzymałem się tam, żeby odpocząć po długiej jeździe na rowerze, usiadłem pod jedną z wiat, patrzę - kartka zapisana flamastrem. "REZERWACJA" - GODZ. 19:00". Kiedy już przestałem się śmiać, rozejrzałem się wkoło i zobaczyłem śmieci (wypalone jednorazowe grille, puszki po piwie, opakowania po fast foodach (nieopodal, przy Wale Miedzeszyńskim 249A, jest McDonalds) i zamiast śmiać, zachciało mi się płakać. Przejazd obok parkingu tylko pogrążył mój nastrój.

REKLAMA

# PKU

24.04.2023 08:24

Wiecie że są inne sposoby na rozwiązanie problemu zaśmiecania? Podpowiem, że w Japonii w miastach nie ma koszy na śmieci, a mimo to w nich nie toną.

 swojak

24.04.2023 14:39

Powiem krótko: Polacy do lenie, fleje i brudasy, a Romantyczna jest tego najlepszym dowodem.

# Ernorubik

24.04.2023 18:56

swojak napisał 24.04.2023 14:39
Powiem krótko: Polacy do lenie, fleje i brudasy, a Romantyczna jest tego najlepszym dowodem.
Niektórzy owszem, nie da się ukryć. Wielu.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy