REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# nnn

21.04.2023 12:50

Bo to jest problem aby każdy korzystający z plaży zabrał swoje śmiecie ze sobą. Lepiej zrobć wysypisko. Teraz dopiero jest romantycznie.

# wiślak

21.04.2023 19:47

Kiedys miejsce schadzek chomikow z prawobrzeżnej Warszawy, teraz popularna wysypisko śmieci. Podobnie jak z minowaniem warszawskich ulic przez "słoiki" - ktoś inny śmieci, ktoś inny potem sprząta.

# saltbae

22.04.2023 10:57

Plaża Romantyczna z tymi pięknymi niby-modernistycznymi krzywiznami to rzucanie perłeł przed wieprze.
Śmiech mnie ogarnął, jak zatrzymałem się tam, żeby odpocząć po długiej jeździe na rowerze, usiadłem pod jedną z wiat, patrzę - kartka zapisana flamastrem. "REZERWACJA" - GODZ. 19:00". Kiedy już przestałem się śmiać, rozejrzałem się wkoło i zobaczyłem śmieci (wypalone jednorazowe grille, puszki po piwie, opakowania po fast foodach (nieopodal, przy Wale Miedzeszyńskim 249A, jest McDonalds) i zamiast śmiać, zachciało mi się płakać. Przejazd obok parkingu tylko pogrążył mój nastrój.

REKLAMA

# PKU

24.04.2023 08:24

Wiecie że są inne sposoby na rozwiązanie problemu zaśmiecania? Podpowiem, że w Japonii w miastach nie ma koszy na śmieci, a mimo to w nich nie toną.

 swojak

24.04.2023 14:39

Powiem krótko: Polacy do lenie, fleje i brudasy, a Romantyczna jest tego najlepszym dowodem.

# Ernorubik

24.04.2023 18:56

swojak napisał 24.04.2023 14:39
Powiem krótko: Polacy do lenie, fleje i brudasy, a Romantyczna jest tego najlepszym dowodem.
Niektórzy owszem, nie da się ukryć. Wielu.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024