REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Rafał

01.02.2017 13:09

Jeszcze dojazd i parking dla samochodów by się przydał!

# sandacz

02.02.2017 09:18

no przecież jest i dojazad ul. Papirusów, i parking. Ciężko ci będzie przejść na własnych nogach 200m? Lektyke z obsługa sobie załatw.

# Rafał

03.02.2017 00:16

Za daleko!
A tak na poważnie, to chodzi mi o to, by nie ruszać tego terenu. Najpierw powstanie tu plaża, a potem okaże się, że jest właśnie za daleko, by dojść na piechotę.
#sandacz napisał(a) 02.02.2017 09:18
no przecież jest i dojazad ul. Papirusów, i parking. Ciężko ci będzie przejść na własnych nogach 200m? Lektyke z obsługa sobie załatw.

REKLAMA

# Homeroo

12.06.2017 12:09

Myślę że aut i ludzi i tak jest już za dużo w tej okolicy - jak dla mnie pomysł koszmarny

# Klaudia 74

12.06.2017 12:57

A mnie śmieszą plaże gdzie nie można palca od nogi do wody włożyć żeby nie odpadł. Gorąco duszno a tak naprawd

# Klaudia 74

12.06.2017 12:59

Gorąco duszno a wody brak. Wolę basen na Inflanckiej

REKLAMA

# Bielanka

13.06.2017 10:42

#sandacz napisał(a) 02.02.2017 09:18
no przecież jest i dojazad ul. Papirusów, i parking. Ciężko ci będzie przejść na własnych nogach 200m? Lektyke z obsługa sobie załatw.
jak zwykle chamskie, prostackie wpisy sandacza

# sandacz

13.06.2017 18:56

ty chyba Bielanka nadwrażliwa jesteś, to sie leczy. Napisałem prawdę. Tak dojazd jak i parking są od kilku lat co ty widzisz w tym chamskiego i prostackiego. zmień to co popalasz to wrócisz do realistycznego świata.

# sandacz

13.06.2017 20:14

Klaudia 74, czystość wody w Wile obecnie jest zadowalająca. Od kilku lat ścieki trafiaja do oczyszczalni. W porównaniu z tym co było teraz jest mozna powiedziec bardzo dobrze. Pewnie Bielanianka znowu skomentuje to jako prostackie. Alergie jakąś na moim punkcie ma czy co?

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024