REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Rafał

01.02.2017 13:09

Jeszcze dojazd i parking dla samochodów by się przydał!

# sandacz

02.02.2017 09:18

no przecież jest i dojazad ul. Papirusów, i parking. Ciężko ci będzie przejść na własnych nogach 200m? Lektyke z obsługa sobie załatw.

# Rafał

03.02.2017 00:16

Za daleko!
A tak na poważnie, to chodzi mi o to, by nie ruszać tego terenu. Najpierw powstanie tu plaża, a potem okaże się, że jest właśnie za daleko, by dojść na piechotę.
#sandacz napisał(a) 02.02.2017 09:18
no przecież jest i dojazad ul. Papirusów, i parking. Ciężko ci będzie przejść na własnych nogach 200m? Lektyke z obsługa sobie załatw.

REKLAMA

# Homeroo

12.06.2017 12:09

Myślę że aut i ludzi i tak jest już za dużo w tej okolicy - jak dla mnie pomysł koszmarny

# Klaudia 74

12.06.2017 12:57

A mnie śmieszą plaże gdzie nie można palca od nogi do wody włożyć żeby nie odpadł. Gorąco duszno a tak naprawd

# Klaudia 74

12.06.2017 12:59

Gorąco duszno a wody brak. Wolę basen na Inflanckiej

REKLAMA

# Bielanka

13.06.2017 10:42

#sandacz napisał(a) 02.02.2017 09:18
no przecież jest i dojazad ul. Papirusów, i parking. Ciężko ci będzie przejść na własnych nogach 200m? Lektyke z obsługa sobie załatw.
jak zwykle chamskie, prostackie wpisy sandacza

# sandacz

13.06.2017 18:56

ty chyba Bielanka nadwrażliwa jesteś, to sie leczy. Napisałem prawdę. Tak dojazd jak i parking są od kilku lat co ty widzisz w tym chamskiego i prostackiego. zmień to co popalasz to wrócisz do realistycznego świata.

# sandacz

13.06.2017 20:14

Klaudia 74, czystość wody w Wile obecnie jest zadowalająca. Od kilku lat ścieki trafiaja do oczyszczalni. W porównaniu z tym co było teraz jest mozna powiedziec bardzo dobrze. Pewnie Bielanianka znowu skomentuje to jako prostackie. Alergie jakąś na moim punkcie ma czy co?

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy